Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość kotek12
jest taki jasno brazowy, gęsty i jest go bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
jest taki jasno brazowy, gęsty i jest go bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Myślę ze to plamienie przedmiesiączkowe, ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Wydaje mi się ze to jest plamienie bo ja na kilka dni przed 1 miesiaczka mialam identyczne. Co do mojego stwierdzenia to pewna nie jestem ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PULU
ile dni lub godzin mniej więcej boli brzuch przed miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
niewiadomo. Jednego boli tydzien, innego godzine, innego sekunde a jeszcze innego wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2525
JESZCZE RAZ PONAWIAM PYTANIE : cześć . mam problem z kolejną miesiączką ;| czy można ją jakoś wywołać ? jak można to jakie są sposoby ? prosze o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nie da sie wywołąć miesiaczki. No chyba ze lekarz przepisze ci kuracje hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
dzięki plmokn b. b. mi pomoglas pozdrawiam a co bys mi radzila wkladki czy podpaski??? PS.My tam beeziemy cwiczyc ! i dlatego się martwię ! ; * a co ty bys zroobila na moim miejscu !? a i jeszcze 1 masz ten śluz ? pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2525
:( napewno nie ma żadnych sposobów ? :( miałam pierwszą miesiączkę ... :/ a drugiej nie ma już długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2525
na jakimś forum czytałam , że się da :) , ale nie pisałao jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Do Marlena * Bardzo sie ciesze ze moglam Ci pomoc. Ja na twoim miejscu na codzien nosila bym wkladki wtedy, kiedy nie masz miesiaczki a na wycieczke zabralabym paczke dobrych, wygodnych podpasek [ polecam always ultra ] Nie martw sie z powodu tych cwiczen. Przeciez okres to nie choroba wiec nie powinien przeszkadzac w codziennych zajeciach. Cwiczenie wiec ci nawet pomoze bo wyzucisz z siebie zle emocje i wyzwolisz hormony szczescia ;] Jezeli podczas cwiczen krwawienie znacznie sie nasili to popros o lzejszy zestaw cwiczen albo poprostu jezeli nauczycieel nie zwraca uwagi [ u nas tak jest ] to sama wykonuj cos latwiejszego. No chyba ze bardzo bedze cie bolal brzuch to wtedy musisz jakos obgadac zeby nie cwiczyc. Tak śluz mam. Jest taki normalny. Bialy lub przezroczysty a po zaschnieciu zoltawy. Pozddrawiam cie serdecznie i ciesze sie ze moge pomoc ; ] Do marta2525 Tak sie zdaza ze druga miesiaczka nastepuje np dopiero za 6 mies. Ale mowie Ci - to nic nadzwyczajnego. Czekaj cierpliwie. A co do sposobow to naprawde ich nie ma po za kuracja hormonalna u ginekologa. Powie ci to kazdy wyspecjalizowany lekarz ; ] Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasurnet
Ja wczoraj mialam lekko brazowe majtki a dzisiaj troszke bardziej ale na mniejszym obszarze..mama mowi ze chyba do ginekologa...pls powiedzcie co to skoro wiecie ..blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Myślę że nie jest to że nie jest to żadna choroba ; ] Jezeli nie masz jeszcze miesiączki to chyba plamienie przedmiesiączkowe lub ona. Ale jezeli twoja mama sadzi ze powinnas isc do ginekologo to prosze bardzo. Przeciez nic zlego sie ie stanie a ginekolog udzieli ci fachowych porad. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasurnet
Nie ,nie mam jeszcze miseiaczki i mnie brzuch tak czasami w boczkach boli....A co by bylo u tego ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGa D
Elo .! Mam 12 lat mam sluz juz od ok.1.5 roku a teraz jest obfitszy. cały czas mam chęc na czekoladę albo coś słodkiego... mam włosy w okolicach intymnych ale nie pod pachami. jak ćwiczę na w-f to się pocę często mnie boli brzuch.:( czy to objawy że niedługo dostanę Okres .?? Help.... pomóżcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Do Sasurnet. Sama niewiem bo jeszcze u niego nie bylam. Mysle ze nie bedzie Ci tam bog wie czego robic. Zapyta pewnie o oznaki dojzewwania i udzieli rad i wskazowek. ; ] Zapytaj mamy jak jest u ginekologa ; ] Do GaGa D Co do smakow ja tez je mialam przed 1 miesiaczka. Co do brzucha to moga byc tego inne przyczyny. Jezeli jestes juz rozwinieta i wgle to miesiaczka jest blisko. Mi sie zrobil bardzo obfity sluz, potem go wcale nie bylo pozniej byl normalny a na koncu miesiaczka ;] Ale kazdy ma inaczej i nie wiadomo kiedy dostaniesz okresu...;( W kazdym razie objawy masz. Trzymajcie się ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkanatalka
co do wycieczki to wez ze soba podpaski a ktos mowil jeszcza o bolach miesiaczkowych to mozna polozyc sobie elektryczna poduszke na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
chcialam jeszcze skierowac jedno pytanie do ''plmokn''. jak ty mialas z tym sluzem. tak jak ja? czyli ze jednym razem jest go malo a następnego dnia jest go dużo i jest jasno brązowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
chcialam jeszcze skierowac jedno pytanie do ''plmokn''. jak ty mialas z tym sluzem. tak jak ja? czyli ze jednym razem jest go malo a następnego dnia jest go dużo i jest jasno brązowy??? a teraz dostałas pierwsza miesiaczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Ja mialam tak: Najpierw przez kilka dni sie ze mnie poprostu lało, ale śluz miał normalny kolor. Jednego dnia było go dużo i był jasnobrązowy [ myslalam ze to okres ale na 2 dzien nic nie bylo. Okazalo sie ze to plamienie ] Później przez jakieś 2 dni mialam tylko śladowe ilości BIAŁEGO śluzu. Potem moja wydzielina wrocila do normy. Byla zwyczajna taka lekko zoltawa po zaschnieciu. Noi tak za jakies 3 dni mój pierwszy w życiu okres ;] Był on ciemnobrązowy. Teraz czekam na tą właściwą krew. A ty co? Czyjesz ze to za niedlugo, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
no ja mam własnie tak jak ty wiec mysle ze na mnie tez niedługo przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Heheeh. To życzę powodzenia. Ciekawe czy Ci się nie znudzi. Ja mam nadzieje ze mi nie i nie bede mowic jak inne dziewczyny : "Tak chcialam a teraz żałuje" lub "Później Ci się odechce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Heheeh. To życzę powodzenia. Ciekawe czy Ci się nie znudzi. Ja mam nadzieje ze mi nie i nie bede mowic jak inne dziewczyny : "Tak chcialam a teraz żałuje" lub "Później Ci się odechce" Koniecznie napisz tutaj na forum jak dostaniesz ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulufka
do plmkon czy jakoś tak Moja pierwsza miesiączka miała kolr brązowy i mało było krwi i trwała ona 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulufka
do plmkon czy jakoś tak Moja pierwsza miesiączka miała kolr brązowy i mało było krwi i trwała ona 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Dzięki za odp. A druga jaka była? ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jakieś 2 miesiące włosy łonowe mi urosły ze 3 cm , brzuch codiennie rano boli !!! A pod pachami wogule mi nie rosną !!! Mam 11 lat !!! Czy to onacza że nie długo dostane okres ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
jak dostane to napewno napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
tygrysek a masz śluz? Kotek a dzisiaj jak sie czujesz? Nic cie nie boli ani nic? A wydzielina jak :D [ no chyba ze nie chcesz mowic to spoko ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×