Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Dominissia
Ja osobiście takiego czegoś nie miała ale moja przyjaciółka mówiła że takie coś to ona miała przed okresem bo to są jakieś brudy które się wydostają ze śluzem czy takie coś...Ale najlepiej się zapytaj swej Mamuśśśki... Do KOFIROWAA Ja miałam śluz ale z reguły biały...Na wżr(wychowanie do życia w rodzinie) Nauczycielka mówiła że śluz może być biały lub przeźroczysty...Więc chyba nie masz się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
Paprochy też kiedyś pare razy miałam. Co do nieregularnych miesiączek są one normalne tylko w pierwszych dwóch latach miesiączkowania. Co do menopauzy to niewiem. Zmartwiona12: wkładki higieniczne są na śluz i możesz je zakładać na śluz do szkoły, ale jedna podpaska w plecaku przydałaby Ci sie (wkładka może przecieknąć). Jednak niczego nie musisz nosić. Jak dostaniesz okresy w szkole to możesz pójść do pielegniarki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Nie miałam jeszcze miesiączki !!! Z wczoraj na dzisiaj śniło mi się że dostałam miesiączki !!! Może wiecie co to może oznaczać ??? Z góry dzia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Nie miałam jeszcze miesiączki !!! Z wczoraj na dzisiaj śniło mi się że dostałam miesiączki !!! Może wiecie co to może oznaczać ??? Z góry dzia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Nie miałam jeszcze miesiączki !!! Z wczoraj na dzisiaj śniło mi się że dostałam miesiączki !!! Może wiecie co to może oznaczać ??? Z góry dzia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
sen raczej niczego nie oznacza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
sen raczej niczego nie oznacza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmmiko11
Mam 11 lat, owłosienie łonowe od 10 roku życia, szczątkowe miałam już w 9-8, a teraz to szczota..ale mam chorą tarczycę. I u mnie może tak być. Śluz..mam od dawna, nie pamiętam, od kąd, miałam niedawno kilka plamek krwi tylko, a potem tak jakby cały cykl tylko bez krwawienia na końcu; teraz mnie STRASZNIE boli brzuch, aż mnie budzi w nocy, głowa mnie boli i mam mniej śluzu, niż zwykle.. Za ile dni powinnam dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Do Kimmmiko11 Nie wiadomo kiedy dostaniesz okres...Ja przed okresem miałam więcej śluzu a nie mniej.Wiesz ty masz tarczyce ja nie wiem czy to się ma jakoś do dorastania...Jeśli tak to współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmmiko11
Powiem tak: Narazie mam poziom hormonu w normie, więc się nie ma, ale wtedy się miało i to dlatego miałam włoski łonowe w wieku 8-9 lat, a pod pachami...w wieku 9 lat miałam szczotę i od dawna się golę. ;( . Brzuch mnie STRASZNIE boli i drętwieją mi nogi; ważę 42 kg. mam 158cm wzrostu. HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
tygrysek123456789 moze duzo myslalas przed snem o miesiaczce? a jezeli juz masz owlosienie to moze niedlugo dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
A po jakim czasie od pojawienia sie wlosow pod pachami moze pojawic sie miesiaczka? Z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
od 2 albo 3 dni mam lekko brazowy sluz(jest tylko troszke zabarwiony na brazowo) co to moze oznaczac??? pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek12345679
Cześć !!! Jak mam się zapytać mamy kidy ona dostała okres ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Do Tygrysek123456789 No zagadaj ją o dorastaniu,powiedz że dziś w szkole twoja koleżanka dostała okres.A jak rozmowa się zagłębi to spytaj się jej kiedy ona dostała.Ja się jej spytałam tak że przyszłam do domu strasznie się źle czułam i ona do mnie z tekstem wyleciała że może niedługo dostanę okres,to ja do niej kiedy ona dostała i powiedziała że jak miała 13 lat.A ja dostałam jak miałam 12 do kotek12 z tego co napisałaś może znaczyć że niedługo dostaniesz okres.Ale dla pewności pogadaj z mamą.Ja z moją mamą normalnie gadamy na takie tematy,na przykład na babskich wieczorach tylko ja i ona i dobre romansidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmmiko11
Biodra: 80cm. Tali:54cm (wcale nie przesadzam, u lekarza się mierzyłam.) Wydzielina: Od listopada...2 lata temu. Miałam 9 lat. Owłosienie łonowe: 8 lat szczątkowe 10 normalna szczota.(mam 11) Pachy: W wieku 9 lat usłyszałam od RODZICÓW i CIOTKI, że mam się golić. Biust: 67cm. na wysokości biustu, 62 pod, mały mam, ale boli strasznie. Brzuch: Boli. Aż budzi w nocy. Od 4 dni . Pomaga tylko no-spa. W głowie się kręci i boli, mam zmienne nastroje. I mało śluzu od wczoraj. Żadnych brązowych plamek jeszcze nie miałam HLP~~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie: czy jak mam sporo włosów pod pachami i ogromną iloość na wzgórku łonowym to już niedługo dostanę miesiączkę? odpiszcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misis*
pomocy!!!!!!!!!!!!!! co raz częściej mnie boli brzuch po prawj stronie mam owłosienie wszędzie nie wiem co mam zrobić ??czy to początki okresu ???? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Od tygodnia codiennie rano boli mnie brzuch !!! :( Czy to onacza że niedługo dostane miesiączki ??? A jak dostanę to za ile ??? Odpiszci !!! PLIS !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili1497
ja mam owłosienie łonowe piersi rosną jkieś1,5 roku a wydieline 1 rok tylko że najpierw jest biała a potem robi się czerwonawa. brzuch boli co kilka dni... co mam robić blagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Nie pytajcie się o takie rzeczy jak "KIEDY DOSTANĘ MIESIĄCZKĘ" bo tej odpowiedzi nikt nie zna,spytajcie się waszych mam kiedy one dostały.Możecie nie długo dostać okres ale to nie jest powiedziane że dostaniecie.Macie chyba WŻR (wychowanie do życia w rodzinie)to się spytajcie i posłuchajcie.Ja przed miesiączką byłam strasznie rozdrażniona i źle się czułam,ale to nie jest powiedziane że wy też tak będziecie miały.Bo okres zaskoczy w najmniej oczekiwanym dla was momencie.Niektórzy w ogóle nie mają żadnych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar95
do wszystkich: moimi objawami przed pierwsza miesiączką było (dostalam ją 12 września tego roku) caly tydzien przed cały czas mialam włosy przetłuszczone bolał mnie brzuch bylam zdenerwowana, sluz mialam jakies 2 lata owlosienie lonowe podobnie a pod pachami troche pozniej. do tych, które juz miewają miesiączki: po ilu dniach po pierwszej miesiączce miałyście drugą?? z góry dzięki za odpowiedź PZDR;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati97
kar97 slyszalam ze druga miesiaczka moze pojawic sie miesiac po pierwszej, ale tez moze byc przerwa o pol roku. wiem chociaz nie mialam jeszcze miesiaczki a po jakim czasie od pojaiwenia sie owlosienia pod pachami moze pojawic sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraingeklainght ***
H*E*L*P!!! H.E.L.P.!!! HELP!!! MAM włosy łonowe i pod pachami od jakiś 2 lat...śluz też od ok, 1,5 roku jednak teraaz tego śluzy jest bardzo dużo i jest codziennie! Ostatnio odczuwam kłucia w jajnikach!!! słyszałam ,że to oznaka okresu. Brzuch mne TAM pobolewa tylko ok. raz na tydzień czy 2 razy ,ale mocno. Nie mogę biegać, pływać bo odczuwam boleśniejsze kłucie niż zwykle! PLISSS pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraingeklainght-cz.2
P.S nie mam jeszcze okresu !!! a chcę mieć.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita12
hej mam12 lat wydzieline od roku owłosienie(wiecie gdzie)od 2 lat piersi rosna od 1,5 roku czasami ostre bóle brzucha glowy ze nie da sie wytrzymac leki nie pomagają chyba ze na bol glowy. czy to objawy miesiączki???????? pomózcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Swan
nie ma co tak marzyć o okresie- ja i tak mam tylko 2-3 dni ale ten syf (nie oszukujmy się krew świerdzi,niekiedy podpaska moze przeciec :O) ,ból i cały mps :O okres to jeden z gorszych aspektów bycia dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avril1997
Mam dość duże owłosienie w ,,tym'' miejscu, pod pachami wszystkie włoski lekko dłuższe i jasne, kilka (ze trzy) ciemne, piersi 3, może 4 w skali Tannera. Śluz mam od około 1,5-2 lat, może rok (nie pamiętam). Ostatnio miałam na majtkach przez dwa dni po około trzy kropeczki czerwono-brązowe 1/10 milimetra na 1/10 milimetra. Teraz to zanikło. Co to było? Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Avril1997
Ja tez tak mam ze co jakis czas mam kropke krwi.Tez niemialam okresu :p Mam 14 lat wlosy tam gdzie trzeba i bo jakis czas lekko brazowy sluz :/Ja wam powiem ze my czyli te co niemialy okresu niemozemy sie doczekac potem bedziemy miec tego dosc pozdrawiem :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avril 1997
Właśnie, zapomniałam dodać, że mam 12 lat, 6 miesięcy i 9 dni dzisiaj. xDD No i nie miałam jeszcze okresu. Dzisiaj jest środa, a w niedzielę i w pon. miałam te kropki. Wczoraj wieczorem patrzyłam - nawet zero śluzu. Dzisiaj też n razie nic nie widać. A wtedy, co był i kropki, to śluz był baardzo obfity! Pomóżcie, please! x33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×