Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Kasiulek8
EJ dziewczyny co oznaczaja takie małe paprocy w sluzie ????? odpiszcie szybko prosze !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
EJ dziewczyny co oznaczaja takie małe paprocy w sluzie ????? odpiszcie szybko prosze !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
Sorki za błedy Paprochy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne...
czesc, mam sluz od ok 1 roku piersi rosna mi od 2 lat mam wloski pod pachami i w okolicach intymnych pobolewa mnie brzuch i glowa. ostatnio przez jakies trzy dni mialam na majtkach jakas czerwona plamke z tym ze ona byla czerwona a nie brazowa przypominala malutkie wloski... TO NIENORMALNE POMOZCIE PLISSSSSSSS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątoklasistka
O Cholercia... Też mam 11 lat, boję się... Gdzieś czytałam, że to może być od 11 roku do niewiem, zapomniałam... Mi się również zaczęły pojawiać takie małe, trochę niewyraźnie krosty...Znaczy nie wiem, czy to nazwać krostami, ale chyba tak. pzdr, 5 - klasistka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia14
hej ja mam pytania mam 14 lat i jeszcze nie mam miesiączki.Czasami mam naki nastruj, że mogłabym wszystkich pozabijać.Leci mi śluz i to mocno bo mam prawie całą bielizne mokrą. Swędzenie i opuchnięcie no wiecie czego to może być objawa, że to już niedługo dostane okres? Pomóżcie plissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
odpisze ktoś prosze czekam ????? Błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Ej dziewczyny ja teraz powinnam dostać miesiączkę.Dziś na majtkach miałam tylko dwie czerwone plami co to może być,czy to znaczy że na przykład jutro mogę dostać okres??? Ważne proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
Odpisze mi Ktos co znaczą te malutkie paprochy w sluzie ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elli_11
Dziewczyny pomóżcie! mam 11 lat i mam już od pół tora roku śluz .Mam takie coś że strasznie boli mnie prawa pierś a lewa nie i ta prawa jest twarsza od lewej co ja mam zrobić?? bardzo wstydze się powiedzieć o tym mamie Pomóżcie PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencjja
ja mam 12 lat i mialam wszystkie objawy miesiączki i wczoraj dostalam ją w szkole :( ale na szczęście maialam podpaski i ją włozylam i jak powiedzialam mamie; -mamo w piątek nie pływam na basenie! -dlaczego? -bo w szkole dostalam okres -bardzo się cieszę córciu. no i po wszystkim :p w szkole mam podpaski always sensitive a w domu wkładki higieniczne discreet :) a na noc zakladam always na noc lub always z siateczko dry weave :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
a czy mozecie mi piowiedziec jaki był wasz sluz przed pierwsza miesiaczka??? bo moj jest coraz ciemniejszy i codziennie boli mnie brzuch:( prosze odpisujcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Do Kasi14 Według mnie swędzenie i opuchlizna nie należą do objawów przed pierwszym okresem. To może być objaw jakiegoś stanu zapalnego lub choroby. Powiedz o tym mamie i jeżeli zareaguje tak jak ja, zgłoś się do ginekologa. Pozdro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Do Kasi14 Według mnie swędzenie i opuchlizna nie należą do objawów przed pierwszym okresem. To może być objaw jakiegoś stanu zapalnego lub choroby. Powiedz o tym mamie i jeżeli zareaguje tak jak ja, zgłoś się do ginekologa. Pozdro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencjja
1 miesiączki nie można wywołać :( da sie tylko którąś z kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamatt
ja mam 11 lat.mam już trochę zaokrąglone piersi i biodra,włosy pod pachami i w miejscu łonowym.cały czas czuję jak leci mi śluz.dzisiaj przyszłam ze szkoły i od tego czasu boli mnie brzuch i czułe miejsce u kobiety.jeszcze nie mam okresu ale chciałabym dostać go jak najszybciej.u mnie w klasie już 3 dziewczyny mają miesiączkę,a niektóre moje koleżanki też mają już ten śluz.obawiam się że niedługo dostanę.mam jeszcze jeden problem-nie mam jeszcze stojących sutków a wiele dziewczyn w moim wieku i z mojej klasy już na .PROSZĘ,POMÓŻCIE MI!!!NIE WIEM CO NA TO PORADZIĆ!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamatt
ja mam 11 lat.mam już trochę zaokrąglone piersi i biodra,włosy pod pachami i w miejscu łonowym.cały czas czuję jak leci mi śluz.dzisiaj przyszłam ze szkoły i od tego czasu boli mnie brzuch i czułe miejsce u kobiety.jeszcze nie mam okresu ale chciałabym dostać go jak najszybciej.u mnie w klasie już 3 dziewczyny mają miesiączkę,a niektóre moje koleżanki też mają już ten śluz.obawiam się że niedługo dostanę.mam jeszcze jeden problem-nie mam jeszcze stojących sutków a wiele dziewczyn w moim wieku i z mojej klasy już na .PROSZĘ,POMÓŻCIE MI!!!NIE WIEM CO NA TO PORADZIĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamatt
odpiszcie mi-prrrrrrrrrrrrrrrroszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
a czy mozecie mi piowiedziec jaki był wasz sluz przed pierwsza miesiaczka??? bo moj jest coraz ciemniejszy i codziennie boli mnie brzuch prosze odpisujcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencjja
dziewczyny!!! nie chcijcie tej miesiączki bo po 1 razie będziecie mieć jej dosyć mowie wam!!! moim największym uciążeniem jest brzuch .... dzis w sqll myślałam że oszaleję z bolu ; / ....... Oooo i znów mnie zaczuna boleć :( i najgorsze jest to że mam następnego okresu na wycieczce dostac :( nie wiem co mam o miesiączce myśleć ..... ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencjja
do kotek12 mój śluz byl białawy a przy pierwszej miesiączce stał się.... CIEMNOBRĄZOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś papier w majtkach, bo skończyły sie wkładki, i zobaczyłam na nim takie trzy małe czerwone kropki. co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
Odpisze mi ktooras moje pytanie jest u gory prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasiulek
posłuchaj mnie . są to paprochy "wydalane" z pochwy . poprostu za niedługo dostaniesz miesiączkę :) one to mogą oznaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłam się i jestem strasznie osłabiona źle się czuję mam mdłości i chyba biegunkę. czy to może być objaw przed pierwszą miesiączką po tych kropkach? i mam strasznie dużo śłuzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
do OOOrbitka możliwe że niedługo dostaniesz okres przygotuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OOOrbitka
tak to jest objaw miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam 12 lat i boje ię że dostałam okres < moja mama dostała jak miała 12 lat > wczoraj jechałam do cioci i w kibelku zobaczyłam na majtkach plamy śluzu które później strawały się coraz ciemniejsze < brązoewe> dzisiaj to samo tylko że obramówki plam były bardziej brązowe < a i na papierze jak się podcierałam od strony pochwy miałam śluz z krwią>. czy to jest pierwsza mięsiączka jeślki tak jak mam to powiedzuieć mamie i czy mam ćiczyć na w-f ie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×