Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Marlena *
Nie wiem czy chcesz żebym to ja opisala ale moge opisac ; to bylo tak całe wakacje bołlał mnie brzuch u dołu ale to tak mocno że..... miałam obfitą wydzielinę i wreszcie 20 października jak byłam w sqll w kibelku i jak sie podcierałam zauważyłam krew na papierze :) a nastepnego dnia w szkolee ide do łazienki patrze a majtki całee we krwi :) :) :) chciało mi sie płakac . byłam w szoku jeśli o podpaski chodzi to z zapachem zależy pozdrawiam Cię plmokn ;*** :) a Twojej siostrze mogą podobać sie inne bo każdy ma inne upodobaniaa ja np. polecam alwasy z siateczką :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka123 lat
Hej laski wiecie może co ze mna jest mam co dziennie przez 2 tygododnie jakiś śluz na majtorach, nie wiem czy jest wszystko ze mną ok (ten śluz mam już od ok roku ale teraz jest najsilniejszy) to "coś" jest białawe jak wylatuje a potem robi się żółto-brązowo-zielone i do tego dochodzą jeszcze nisko umiejscowione bóle brzucha HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123 lat
Ps mam 12,3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina123 lat
Ps mam 12,3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
to po prostu pbjawy 1 miesiączki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Też Cię pozdrawiam Marlena i napisałam ze każdy moze mieć inne zdanie. Trzeba szukać, aż znajdzi si ę odpowiedni roszaj dla siebie ;D Do olka4356 Tak, miesiączkę odziedzicza sie zazwyczaj po mamie ale nie koniecznie. Postęp cywilizacji spowodowal ze dziewczyny dostaja wczesniej miesiaczki niz kiedys.. Z teo co piszesz to nie powinno uplynąc dużo czasu do twojej pierwszej miesiączki. Pozdrawiam ;] Do kasiulek8 Tak, pierwsze miesiaczki zazwyczaj sa nieregularne i maja rozna obfitość. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nie wiecie może czegoś o ilości śluzu przed 1 miesiączką? A wiec tak: Ostatnio śluz lał się ze mnie jak ze świni, a od wczoraj jest go minimalnie i jest bały... Czytalam ze właśnie tak się dzieje przd 1 miesiączką ale wole się upewnic.. Jak wy mialyscie przed pierwszym okresem z tym śluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
dziewczyny!!! za tydzień powinnam dostać okres i teraz tak okropnie bolii mnie brzuch nie moge wytrzymać z bólu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co mam robić i co to znaczy help help hep!!!!!!!!!!!!!!!!1111 proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
hmm... moze masz jeszcze nieregularne, a brzuch bolui bo macica sie skurcza i probuje wydalic błone [ czyli miesiaczke ] ? Zrób sobie cieply okład na brzuch, to rozkurcza miesnie. Jezeli to bedzie sie powtarzalo zglos sie dop ginekologa! ******************* Nie wiecie może czegoś o ilości śluzu przed 1 miesiączką? A wiec tak: Ostatnio śluz lał się ze mnie jak ze świni, a od wczoraj jest go minimalnie i jest bały... Czytalam ze właśnie tak się dzieje przd 1 miesiączką ale wole się upewnic.. Jak wy mialyscie przed pierwszym okresem z tym śluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
ja mam dokładnie tak jak ''plmokn'' cały czas mialam pełno sluzu mialam uczucie jakbym normalnie sikala! a dzisiaj prawie w ogole nie mam sluzu. nie wiem co to moze znaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Kotek dokładnie! Tylko że ze mna zrobiło się jeszcze dziwniej : Miałam nasilony taki żółty śluz [ nie isac ze to zakazenie bo to nieprawda ] Potem dwa dni nie mialam prawie wcale - śladowe ilośi białego Na nastęny dzień mało ale znów był żółty... Zaczynam się obawiac ze moj organizm świruje! Proszę, powiedzcie jak wy miałyście - t naprawde mi pomoże ... Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
ja przez chyba miesiac mialam strasznie zolty sluz normalnie taki troche brazowy a teraz prawie nic tylko takie malutkie białe kropki. napiszcie jak wy mialyscie przed pierwszym okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia2215
Dziewczyny miesiąc temu miałam pierwszą miesiączke a teraz mam tak dużo sluzu takiego żółtego a czasem białego że normalnie w nim tone :(( co to może być pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaP
Ile ty masz lat? Jak masz 16 to się zacznij martwić!!! Mówię ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaP
Ile ty masz lat? Jak masz 16 to się zacznij martwić!!! Mówię ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka0232102
ja jeszcze nie miałam miesiączki ale myślę że będę miała ponieważ mnie wczoraj i dziś bolał brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kuzera
ja jeżcze nie miałam okresu ale bojem sie że bendem miała ponieważ bolał mnie brzuch wczoraj i dzisiaj!!! POMÓŻCIE NIE WIEM CO ROBIĆ PPPPPPPPPPPPPPPPPPP LLLLLLLLLLLLLLLLLLL IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia2215
Ale to chyba nie była pierwsza miesiączka gdzyż miałam brązowe upławy no jakiś niecały mieciąc temu a do tego czsu no te duże ilości upładów białych i żołtych no ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia225
nie nie 16 tylko 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 2525
cześć . mam problem z kolejną miesiączką ;| czy można ją jakoś wywołać ? jak można to jakie są sposoby ? prosze o odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 2525
to nie jest pierwsza miesią czka tylko druga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajemniczaDziewczyna
Czesc dziewczyny... Mam 11 lat i ostatnio ( to bylo wczoraj ) weszlam do lazienki , i mialam zakrwawione majtki! Straciłam apetyt nic mi sie nie chce jesc , brzuch mnie nie boli..Ale dzisiaj weszlam do lazienki to mialam całe zakrwawione majtki ale cale , straszna krwista krew ciemna a zarazem czerwona! I gdzieniegdzie byly takie jakby czegos resztki i byly czerwone...A jutro mam w-f mam cwiczyc w takim stanie?? Czy zalozyc sobie gruba podpaske??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Gratuluję pierwszej miesiczki! Jesteś już kobietą! Jeżeli chodzi o podpaske to mozesz założyć grubszą i zmieniać ją adziej, a mozesz troche cienszą i zmieniać ją tyrochę częściej. Pamiętaj, to że podpaska jest gruba, nie znaczy ze dobrze chlonie, więc postaw na jakość. ;] Okres to nie choroba, wiec niemusisz przez niego rezygnowac z różnych rzeczy [ z malymi wyjątkami ] Jeżeli nie boli Cię brzuch to ćwicz, ale powiadom nauczyciela ze jestes niedysponowana i prosisz o lżejszy zestaw ćwiczeń ;] Mam nadzieje że pomogłam ; D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś0520
Hej ;) Mam 13 lat. Od 2 lat rosną mi piersi, mam włosy łonowe i pod pachami też trochę. Od roku mam też sluz, ale różnie z nim bywa... raz mam go dużo, a raz wcale... Od kilku dni też bolą mnie jajniki.. Czy to są objawy pierwszej miesiączki?? Pozdrawiam wszystkich!! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Tak, są to objawy 1 miesiączki ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj miałam takie czarne paprochy w śluzie coś jakby malutkie włoski itd. to nie moje włosy bo ja mam grube i kręcone na wzgórku łonowym i nie od majtek bo były różowe. co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
niemam pjęcia OOOrbitko, ale ja tez ostatnio takie mialam - juz mi znikly. Pojawialy sie u mnie przez 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Mam prośbę... Powiedzcie jak wygląda 1 miesiączka? Bo juz od dwuch dni na wkladce jest brązowy śluz... Tylko nie pomieszany z krwia ani nic tylko brązowy śluz. Jest go średnio - zmieniam wkladke w dzien na czystą i na tej czystej po jakims czasie tez zauwazylam... Czy to juz na 10000000proc. ten dzien czy moze to jakies plamienie? p.s na pewno nie jest to kupa bo plama ta pojawia się od strony pochwy. lol2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś0520
Ja jeszcze nie miałam pierwszej miesiączki, ale z tego co czytałam w poprzednich komentarzach i na innych stronach ;) to pierwsza miesiączka jest mało obfita.. Więc myślę, że ją masz ;) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Dzięki aguś. Czy jeszcze ktoś ma o tym jakies zdanie? Proszę, odpowiedzcie . ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×