Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość natalka199720
słuchajcie cos dziwnego mi się stało jak się kąpałam to zauważyłam, że z.... wypłynął mi skrzep czerwony, ale na bieliźnie nie miałam śladów co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to racze
pierwsza miesiącka powiedz mamie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencja
Natalka powiedz mamie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girla
hejIOO jestem nowa....... więc tak ja miałam wszyyyyyystkie pbjawy 1 miesiączki i nie dawno mie sie ta pierwsza skończyla. AA słuchajciw moja 1 miesiączka byla bardzo obfita ale fakt zwyklae jest skąpa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
mowiłam mamie i nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Twoja mama musi mieć bardzo dziwne podejście do cb. Uważa Cię za dziecko. Powiedz jej że musi uwierzyć, bo niby po co miała bys kłamać? Jako twoja mama powinna Cię wspierać, a nie gadać jakieś smęty. Jeżeli to nie uskutkuje olej poprostu ją i sama sbie kup podpaski, bo to w 80% była miesiączka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Nie miałam jeszcze miesiączki !!! Ostatnio zauważyłam , że gdy więcej ćwicze mam bardzo i to bardzo ogromniasty śluz !!! Czy to może być obiaw pierwszej miesiączki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencja
tak jest to onjaw miesiączki a jeszcze napisz mi ile masz lat? (ze mną tesz tak bylo>> :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Z tym śluzem, mam identycznie! Zazwyczaj po w-f musze zmienić wkładkę ;/. Mam 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bójcie się. znaczy ja mialam pierwszą miesiączke 26 października. miałam 5 dni. najgorzej było 1 dnia..;/ to nic przyjemnego.. :( ale da się przeżyć. rano zobaczyłam na majtach małe brązowe plamki. ze 3. minutę potem zaczęła lecieć kreeew. duuużo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałam 1 miesiaczke. 26 pazdziernika. ] na wf-ie nie cwiczylam pierwszego dnia (duzoo krwi). nastepne 4 dni cwiczylam, bo slyszalam ze to nawet lepiej kiedy sie cwiczy w dniu okresu. w ogole nie bolal mnie brzuch, to sie stalo tak znienacka:) nie ma sie czego bac, pierwszy dzien u mnie byl straszny;/ a mamie powiedzialam: mama, moglabys pokazac mi jak zaklada sie podpaske, bo chyba mam okres. i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałam 1 miesiaczke. 26 pazdziernika. ] na wf-ie nie cwiczylam pierwszego dnia (duzoo krwi). nastepne 4 dni cwiczylam, bo slyszalam ze to nawet lepiej kiedy sie cwiczy w dniu okresu. w ogole nie bolal mnie brzuch, to sie stalo tak znienacka:) nie ma sie czego bac, pierwszy dzien u mnie byl straszny;/ a mamie powiedzialam: mama, moglabys pokazac mi jak zaklada sie podpaske, bo chyba mam okres. i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
gosia, a miałaś jakie nabrzmiale piersiśluz lub cos tak na kilka dni przed tym 1 okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
gosia, a miałaś jakie nabrzmiale piersiśluz lub cos tak na kilka dni przed tym 1 okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirowaa
ej dziewczyny dziiaj jak byulam w kiblu na moich majtkach bylo cos lekko brazowego pomieszanego ze sluzem ale bardzo lekko ze prawie nie widac ostatnio mnie tam bardzo sciska co to moze znaczyc? (dzisiaj mam biale majtki TnM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Też to mam. Tak delikatnie brązowe. To poprostu objaw 1 miesiączki. Jest już blisko! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzynastka13
hej! mam 12 lat od chyba połtora roku lub roku sluz,ostatnio mam takie odczucie jakby sie macica zwezszala i mnie tam troche sciska,chialam zaczac nosic wkladki ale jak kiedys jedna zalozylam to byla z=strasznie pogniieciona.mam takie nieregularne bole.. raz mocniej raz slabiej ... mialam ostatnioo biegunke plis odpiszcie a no i mam mieczke a70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
to nie był okres przekonałam się poczekam jeszcze 3 lata ;p juz sie nie martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
to nie był okres przekonałam się poczekam jeszcze 3 lata ;p juz sie nie martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego , że 11 ? Ja dostałam jak miałam 11 , teraz mam 15 . Niektóre dostają jeszcze wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn do dg... coś tam
Tygrysek nie napisała swojego wieku, od tak, poprostu. I nie ma jeszce miesiączki. Poprostu odpowiedziala na pyt. gosi. Czytaj dokładnie topik, a pozniej wypowiadaj się na tematy ignorują co " >>>Co z tego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzynastka13
hej! ktos mi odpisze ?? plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trzynastka
nie wiem o co sie pytasz jeśli chodzi o pierwszą miesiączkę to nie wiem kiedy ją dostaniesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulufka
Hej pisałam tu juz jako happygirl czy jakoś tak mam do was pytanie czy każda miesiączka musi być taka obfita. Teraz 10 dostane możliwe 4 miesiączke.\3 była okropna tak ze mnie leciało ze nie mogłam wytrzymać.\odpowiedzcie na moje pytanie plisska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
A więc do dawnej happygirl [ teraz funfulka czy jakos tak ] Te pierwsze miesiączki są nieregularne i mogą mieć różną obfitość. Zależy od organizmu... Więc jeśli teraz jest jej duzo to poznieu moze być mało, albo może jej być dużo cały czas. Z tego co czytalam to się nie moglas jej doczekac a teraz juz Ci sie nudzi? Opowiec troche o tej pierwszej jak mozesz ;] Ja tio bym chciala na twouim miejsu być ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
hejOO jestem tu nowa maialam juz pierwszzą miesiączkę i wszystkie objawy moja krew jwes brązowa i bbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdddddddddddddddddddzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, bbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrdddddddddddddddzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooooooooooooooooooooooo obfita !!! używam podpasek always z siateczko dry weave pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
A mozesz opisac jak dostałaś i czy przed samiutkim okresem mialas jakies specyficzne objawy? np nabrzmiale iersi, duzo sluzu czy cos? Po za tym ja rozmawialam z siostra na temat podpasek i powiedziala ze osobiscie nie poleca z ta siateczka - nie usuwaja brzydkiego zapachu i nie daja dostepu powietrza. Ale to juz indywidualna sugestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka4356
Dziewczyny mam taki problem we wrześniu skończyłam 13 lat a jeszcze okresu jak nie było tak niema ! Mam owłosienie tam gdzie trzeba od 2 lat kobiece kształty , cycki miseczka AA i ten śluz od 1,5 roku ....ostatnio jest go bardzo dużo ... Czytałam że miesiączkę odziedzicza się po mamie ... ale niektóre twierdzą żę to bzdura więc już nie wiem .... moja mama dostała jak miała 13.5 roku to może ja też tak dostanę ... powiedzcie mi kiedy mogę się jej mniej więcej spodziewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
hej dziewczyny wczoraj dostałam okres a czy moze byc tak ze 1 dnia jest obfity a 2 takie lekkie plamienie ??? odpiszcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×