Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość kotek12
dzisiaj sie czuje dobrze:) nic mnie nie boli. a wydzieline mam żółtą. taką normalna jak zwykle ale juz nie brązową. a ty jak sie dzisiaj czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Ja spoko. Do mojej drugiej miesiaczki zostaly 24 dni. hahah. Ale pryszcze przed ciotą wyskakują a mi [ gdzie nigdy na twarzy praktycznie pryszczy nie mam ] to dzisiaj 3 wyskoczyly. Nie wiem czy to cos z tym zwiazane ale mnie to dobilo...;/ Ciekawa jestem jak ten drugi okres bd wygladal. Znow brazowy czy bardzo obfity czerwony. hmm... A co do Cb to mysle ze to juz nie długo. Chciałbyś dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
chcialabym dostac. ale pewnie juz po kilku nastepnych by mi sie znudził:)) a ile masz lat? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
12. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Plmokn jak ja cim zazdroszcze ze na razie nie masz miesiączki . :( ja dzis mam plamienia więc jutro dostane ; [ już sie martwie !!!!! dziewczyny jak w niedziele mam urodziny to mam nadzieję ze mi sie skończy ale ja mam dlugiee :( i obfite :( mhhhh no nie wiem na wycieczce nie mialam czym sie martwic :) plamienia dostalam dopiero po wycieczce :D a utro nadchodzi ten wielki dzien :( PS.Wiem że to jutro bo śluz mi sie zmniejszyl i mialam plamienia no i teraz zanów.......... BRZUCH :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
ja w styczniu koncze 14 lat i nie mam miesiaczki. strasznie ci zazdroszcze plmokn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Ja mam miesiączke; Tylko ze dopiero mialam jedna. Ale sie strasznie ciesze ze jestem kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
wiem ale zazdroszczę ze NA RAZIE nie masz ze ci się już skończyla 1 . a powiedzialas mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 8
Do plamkon JA tz miałam dopiero 1 ale za jakies poł torej tygodnia powinnam mniec juz druga hehe Kotek12 NIe martw sie napewno juz nie długo dostaniesz tak wynika z twoich objawow Trzymajcie sie dziewczyny Ps dziewczyny miesiaczka to niejst cos miłego sama wiem po sobie tak bardzo chciałam a pierwszym razie juz mi sie odechciało He he pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
hej dziewczyny dzisiaj dostałam 2miesiączke aleczy moze byc taz ze od pierwszej mineły 2 tygodnie a nie np 28-29 dni odpiszcie prosze ???? wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekrzdomowy
Witaj, ten problem nie jest taki prosty do rozwiązania... Proponuję, abyś odwiedziła ten link i przedczytała zamieszczony tam artykuł. http://porady.notlong.com Powinien Ci nieco rozjaśnić sytuację. Szczerze pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 8
Do lekarzdomowy tyi jakis artykuł wyslałas o ogrodzie :P co to ma znaczyc licze na wsa dziewczyny odpiszcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jakieś 2 miesiące włosy łonowe mi urosły ze 3 cm , brzuch codiennie rano boli !!! A pod pachami wogule mi nie rosną !!! Mam 11 lat !!! Mam bardzo duży śluz !!! Czy to onacza że nie długo dostane okres ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Marlena Nie powiedzialam mamie... Ale powiem jak dostane drugą! kasiulek8 Tak to normalne, nie przejmuj się ;] W pierwzych miesiaczkach tak jest ; > tygrysek Słuchaj tygrysek to ze Ci urosly wlosy lonowe nic nie oznacza. Ból brzucha to moze objaw a moze boli od czegos innego. Ale śluz oznacza że twoje organy płciowe pracują ;] Pozdrawiam Was wszystkie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Dzieki Plamkon To wiec niewiadomo kiedy ty dosta iesz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
No jeszcze nie ; ]. Mam nadzieje ze mniej wiecej o odpowiedniej dacie a nie np za 4 miechy - co sie zdaza. Ej jakie polecacie podpaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
hej . pisalam wczesnioej ze mialam plamienia . ale wczoaj w szkole miesiączki ni edostalam ale dzis dostałłłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
I co się smucisz? Ja bym skakała z radości ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Hejj;];](mam 13 lat jakby co ;p;p) Pisałam już tu, ale mam jeszcze jedno pytanie (mam wlosy lon. cycki sluz itp) Ale nie o to chodzi. Od tygodnia bola mnie jajniki(chyba)znaczy sie pod brzychem;p;p a i nie mialam okresu. co oznacz ten bol pomoznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Ja myśle że są to objawy i za neidługo dostaniesz okresu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Dzięki za szybka odpowiedz pozdrawiam ;];]:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej.. :) Mam takie pytanko.. Bo mam już śluz około 1,5 owłosienie łonowe, kilka miesięcy pod pachami. Mam czasami nudności, podbrzusze mnie boli i głowa. Ostatnio zauważyłam niedużą plamkę brązową na majtkach. Co to może oznaczać? Mam sie spodziewać 1 miesiączki? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ! :) ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Skoro masz już wszystkie objawy i pojawiła się ta plamka to ja osobiście uważam że to plamienie przedmiesiączkowe i możesz za niedługo się jej spodziewać. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulfuka
do pmkon czy jakoś tak dokładnie nie pamiętam bo już się zbliżam do 4 więc sama widzisz. Ale pamiętam że nie była ona bardzo obfita i miałam ją 3 dni ,a później już 3 i była to najokropniejsza miesiączka w moim życiu cały czas ze mnie leciało jak tylko się śmiałam lub biegłam ból brzucha się nasilał i nasilało się też krwawienie. Teraz oczekuje i chce ją już jak najszybciej 4 miesiączke. Pozdrawiaa jakby co to piszcie na poczte moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiączka
napewno wam sie znudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam dodać że śluzu mam już coraz mniej, na swoją przyjaciółkę niedawno naryczałam o jakąś bzdurę.. A mało kiedy na kogokolwiek wrzeszczę.. Piersi mam nabrzmiałe i choćby jak lekko dotkne to mnie bolą, mam zaokrąglone biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Oj tak, napewno za niedługo dostaniesz okresu ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli1000
Ratujcie powiedziałam o tym koleżanką , a one się naśmiewają..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Do oli1000 Co i im takiego powiedziłas ze masz okres?? Jak tak to poprostu nie dojrzały do tego zeby byc kobietka predzejczy pozniej one tez beda miały :)Głowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
No ja nie moge :( . Ciagle ta druga miesiaczka mi sie myli po prostu pojawia sie i znika :( :( . Nie wiem co o tym myślec . PS.piszcie jak wygladal i w jakich okolicznosciach dostalyscie pierwszefo okresu. i napiszcie czego uzywacie (podpasek wkladek czy taponow i z jakiej firmy ) ;*** Pozdrawiam trzymajcie sięę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×