Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Do Asia13.! To chyba byla pierwsza miesiaczka ale nie jestem pewna powiedz mamie, a jezeli tak to gratulacje.! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
No ale to jest takie cos ze na majtkach nie mam tylko jak papierem przetre;p;p A to jest teraz brązowe tylko jak raz byłam to bylo czerwone(jasne). Boje się co to jest;/;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Heh i dzięki za odpowiedz i gratulacje;** ale nie jestem co do okresu pewna(ze to jest on)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Nie powiedzialm narazie nie powiem dopóki nie bede pewna ze to okres mam 13 lat;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Okok dzięki;** I mnie teraz jeszcze boli cos pod brzuchem ;p A teraz mamie nie powiem bo i tak jej nie ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to wyglada na okres na 90%, bo ja mialam podobnie. ;) Trzymaj sie i powiedz mamie.!!! :] Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Oki wielkie dzięki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Asia13 To na pewno jest okres. Jeśli występuje od rana, to nie może to być jakieś skaleczenie. Witam w świecie kobiet :) do donia 01234 Mój śluz też był żółty. Myślałam że to ser, bo dzień wcześniej jadłam kanapkę z żółtym serem, ale skąd wziąłby się na majtkach? Było go bardzo dużo. A ten zapach mnie drażnił :/ Jednak to ustało :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Dzięki góra! Teraz jest go już mniej,ale nadal jest żółty i strasznie śmierdzi! A i Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Ej to był jednak okres;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
I dzięki za odpowiedzi;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
I dzięki za odpowiedzi;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduśxdęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduśxdęs
mam wydzieline śluzową od 3 miesięcy leci z pochwy taki bało-przezroczysty śluz mam juz owlosieniew okolicach pochwy i pojawia sie pod pachą piersi mi rosną od 1,5roku i nie widać jakbym wogule cos tam miala kiedy dostane okres pomuszcie plllllllliiiiiiiiissssssss!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduśxdęs
mam problem pomuszcie leci mi taki biały śluz i potem staje sie jakos zulty! pomuszcie kiedy mniej wiecej dostane okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduśxdęs
to mój numer gadu gadu piszcie chetnie pomoge 17979737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Klauduśxdęs Wydzielina śluzowa po zaschnięciu zawsze robi się żółta. Nie masz się czym martwić :) A pierwsza miesiączka nadejdzie w swoim czasie. Im bardziej będziesz jej wyczekiwać, tym później nadejdzie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Cześć mam 11 lat. Wzmaga się u mnie pocenie,mam w okolicach łonowych włosy pod pachami zaczynają mi rosnąć,mam tak jak koleżanki wcześniej dużo żółtego śluzu,nudności,kiedyś jeszcze bolało mnie pod brzuchem ale to ok.1,5 miesiąca temu.Teraz już dawno nie boli.Nie mam apetytu ostatnie 3 dni i mam podwyższoną temperaturę ciała ok.37.6 *c . Błagam boję się że może przegapiłam miesiączkę,po prostu jej nie zauważyłam a ona była już dawno :(.Odpiszcie... Pozdrawiam.... A jeśli Waszym zdaniem jeszcze jej nie miałam to kiedy mogę się jej podziewać? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Wiesia XD Miesiączki nie można przegapić. Może się zdarzyć tak jak u dziewczyn wyżej, że miały \brązowy śluz i dopiero później dowiedziały się że to był okres. Jeśli ty też tak miałaś, to możliwe, że to była pierwsza miesiączka. Można jednak powiedzieć, że masz już objawy pierwszego okresu. Ale ta podwyższona temperatura : może się przeziębiłaś? Nie martw się. Pierwsza miesiączka zbliża się małymi kroczkami, lub przeciwnie : dużymi :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wiesia Słuchaj to sa objawy przed miesiączką!! i jeżeli bóle brzuchs miałaś 1,5 msc-a temu to nic nie znaczy wcale nie musi cię boleć brzuch!! Co prawda 97% kobiet ten brzuch boli lecz kiedy ja dostałam pierwszy okres nic mnienie bolało, nadal tez tak jest a miałam juz chyba 9> Więc nie denerwuj sie i niewycekkuj jej poniewaz przyjdzie później ;) Wesołych Świąt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Mam do was pytanie w imieniu koleżanki: Czy przed pierwszą miesiączką może wystąpić biegunka,wymioty,nudności,twardy brzuch itp.? Odpiszcie.. P.S.Jest wielką panikarą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
No ja miałam biegunke w ten dzien co okres dostałam ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
A i jeszcze mi było słabo i brzuch bolał tak że już wytrzymać nie mogłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do donia 01234 Tak, to objawy miesiączki. Niech twoja koleżanka się nie martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka12
To znów ja :) Dzisiaj miałam taką jakby... rzadką kupkę, ale to nie była do końca biegunka. i jak mam talię to mnie tak dosłownie przy samych bokach boli... :( Czy sie zbliża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Najprawdopodobniej Tak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokm
Dziewczyny życzę Wam Wesołych Świąt! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×