Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość plmokn
Cholera! Jakbym kopła tą cała "matkę nature".... Uwierz, mnie też denerwowała. Niestety, ale nie da się stwierdzić kiedy bd miesiączka. Wyluzuj, zawsze przysyłają nam ją z zaskoczenia. Spokojnie, nie dobijaj się. Bądż cierpliwa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
dzięki plmokn, trochę mnie podniosłaś na duchu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
dzięki plmokn, trochę mnie podniosłaś na duchu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
dzięki plmokn, trochę mnie podniosłaś na duchu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollll 564
Wczoraj wieczorem miałam iść się myć a tu niespodzianka całe czerwone majtki. Jeszcze nie powiedziałam mamie bo wróciła z pracy o północy . Powiedzcie mi jak mam jej to powiedzieć . ODPISZCIE PLISSSSSSSSS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nie denerwuj się, miesiączka to normalna rzecz. Na pewno twoja mama przez to przechodziła, lub przechodzi nadal. Powiec poprostu "Jestem kobietą" Jeżeli się wstydzisz to napisz sms'a z prośbą o kupno podpasek ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka....
Dziewczyny mam do was pytanie:) Na bieliznie mam brazowa wydzieline a czasami z krwioa. Raz mialam sama krew czy to okres?? Mialam krew na bieliznie i juz nie mam brazowej wydzieliny tylko co 1miesiac leci mi krew czy to okres mi sie wydaje ze tak ale chciala bym wiedziec?? Prosze Odpiszcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Tak, najprawdopodobniej jest to miesiączka ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic teraz kompletnie nic nie ma nawet kropelki śluzu ani krwi nic...Pfff...Co jest>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
do myszka.... to miesiączka!!!! skoro sie co miesiac pojawia to jest miesiaczka!!!!!!!!!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT :" No i nic teraz kompletnie nic nie ma nawet kropelki śluzu ani krwi nic...Pfff...Co jest>??? " A dziś jest parę kropelek takich tycich czerwonych..no co się dzieje Kur** mam tego dosyć...Nawet nie wyobrażacie sobie jak ja się w szkole stresuje w ogóle się na nauce nie skupiam bo mysle o tym żeby wpadki nie było jak wstane do np.tablicy Kur** no ostatnio sprawdzian sprawdzian zawaliłam zaległości sobie narobiłam ...POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Sandy, spokojnie! Dziewczyno opanuj się - to jest tylko miesiączka! Co ty się tak stresujesz? Musisz uświdomić sobie ze to przyjdzie z czasem.. Jeżeli się boisz że przemokniesz - niepowinnaś, pierwsza miesiączka zazwyczaj jest skąpa, a ogólnie pierwszy dzień okresu jest skąpy. Wkładka wystarzy, a jeżeli jednak okres bd obfity to przecież poczujesz. Nie ma się czego obawiać! Wyluzuj trochę - taka błachostka jak ciota nie jest czymś, przez co warto zawalać szkołę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale to jest takie wkurzające wkładki nie wygodne i to jest tak że w jeden dzień wkładam wkładke rano a wieczorem zdejmuje czystą a drugiego dnia jest tak że rano zakładam a wieczorem zdejmuje całą w śluzie i plamkami. I TO tak jest OD 2 TYGODNI NA ZMIANE JEDEN DZIEŃ TAKI JEDEN TAKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Niestety, ale w tym wieku nasz organizm świruje. Nie ma co się denerwować, naprawdę. Miesiączka powinna przyjść w najbliższym czasie, chociarz kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 8
do Sandy Zgadzam sie z Plamkom Tez mysle ze w najblizszym czasieprzyjdzie miesiaczka i niemartw sie jab bedzie obwit to poczujesz a jak tam plamkom u ciebie miłas juz 2 mieisaczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nie, druga jeszcze nie nadeszła. Wypada na 09.12 ale nieregularna pewnie bd więc nie wiem. ; ] A z Tobą jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 8
Do Plamkon Ja juz miałam 2 tylko sie trochemartwie bo1 dostałam 6.11 a drugą 19.11 i 1 trwała 3 dnia a druga 2 i niewiem czy to jest normalne a teraz a trzecia czekam :) czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Kasiulek nie wypowiadałaś się czasem na ten temat, na forum mydziewczyny.pl? Udzielałam odpowiedzi na niemalże identyczne pytanie ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Od czwartku jestem chora, i przy byle kaszlnięciu albo po prostu kiedy leżę czuje jak wycieka mi coś a kiedy ide do łazienki nic tam nie ma. Czy to możliwe że zbliża mi sie pierwsza miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Przykro mi, niestety nie wiem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sandy. Naprawdę nie masz czym się tak przejmować. Denerwowanie się tym może Ci przynieść jedynie odwrotny skutek, gdyż stres może opóźnić miesiączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sandy. Naprawdę nie masz czym się tak przejmować. Denerwowanie się tym może Ci przynieść jedynie odwrotny skutek, gdyż stres może opóźnić miesiączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sandy. Naprawdę nie masz czym się tak przejmować. Denerwowanie się tym może Ci przynieść jedynie odwrotny skutek, gdyż stres może opóźnić miesiączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sandy. Naprawdę nie masz czym się tak przejmować. Denerwowanie się tym może Ci przynieść jedynie odwrotny skutek, gdyż stres może opóźnić miesiączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka....
to mogla byc objawy ze dostaniesz Okres :) Nie martw sie : Ja tez dostalam :) I nnie martw sie ze wstaniesz do tablicy a to okres:0 Jak nie boisz to nos przy sobie podpaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
popieram opirel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Sandy Nie denerwuj się. ja mam miesiączkę od 11 lipca tego roku. wogle się nie spodziewałam. a stres może tylko opużnić pierwszy dzień okresu. ja niedawno strasznie się denerwowałam, bo miesiączkę powinnam dostać 2 miesiące wcześniej. i ciągle nie dostawałam. a jak przyszedł tydzień, w którym miałam mnustwo sprawdzianów i nie miałam czasu przejmować się spóźnionym okresem - dostałam. tak już jest. nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Sandy Nie denerwuj się. ja mam miesiączkę od 11 lipca tego roku. wogle się nie spodziewałam. a stres może tylko opónić pierwszy dzień okresu. ja niedawno strasznie się denerwowałam, bo miesiączkę powinnam dostać 2 miesiące wcześniej. i ciągle nie dostawałam. a jak przyszedł tydzień, w którym miałam mnóstwo sprawdzianów i nie miałam czasu przejmować się spóźnionym okresem - dostałam. tak już jest. nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Widzę że forum zanika - a szkoda ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoo19
ja niedawno skonczylam 15 lat i nie dostalam jeszcze w oglole okresu piersi rosna mi od jakichs 2 lat wlosy lonowe i pod pachomi ponad 3 lata ..miewam biala wydzieline na majtkach czesto tez boli mnie brzuch PROSZE POMOZCIE MI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×