Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Andzia.
dziewczyny ja już dostalam miesiączke mam go od wczoraaj. anajpeir było małe kewawienie , następnie za miesiąc sluż takie brązowy i 3 dni póżniej miesiączkaa.;) jakby co ja tak miałam może wy mielisćie inaczek.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny ! Plamienie miałam prez 4 dni, tj. 28-31 . a dzisiaj czyli 1 normalny śluz . nie wiem co mam o tym myslec, myslalam ze juz bede miala okres .. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienocoty
hej dziewczyny;** Mam 15 lat i sluz gdzies od 2. Wczoraj zobaczyłam na majtkach ciemnobrązową plamę jakbym tam za przeproszeniem narobila ;D ma dziwny zapach i dzis zrobila mi sie taka sama... nie ma tam zadnego sladu krwi... Ostatnio czasami mnie tam swędzialo i smarowalam maścią a teraz ta wydzielina... nie wiem czy to infekcja czy jakas zapowiedz okresu bo juz najwyzsza pora :D Pomocy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
ja też tak miałam nie no9 co ty.;p za ok. 4 dni możliwe że wystąpi miesiączka ja tam miałam.;] ;) czekaj te pare dni ja tak miałam i mam już okres.xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienocoty
ok, dzieki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
nienocoty: Możesz w najbliższym czasie dostać okres, noś przy sobie podpaski, jednak możesz nie znaczy musisz...;) Pozdrawiam A teraz ja, miałam od 28 lipca brązowe plamienie, wystąpiło ona 29 dni po wcześniejszym plamieniu więc myślałam, że to już okres tylko, że to był brązowy śluz trwało 3 dni, a wczoraj miałam rano na majtkach małą plamkę tylko takiej już prawdziwej krwi, i potem już nic a dzisiaj tylko gęsty jasno żółty śluz, co to znaczy? Pomożecie...? To normalne? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
For Sylwia12 - to pewnie plamienia. Sama już nie wiem. Mimo, że to może być dla Ciebie krępujące idź do mamy i powiedz jej o tym. Może coś ci podpowie , albo weźmie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Do Wikuś06 - tak może, ale w dzisiejszych czasach rzadko tak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k07
ja mam 13 lat piersi nawet spore ,śluz około 2-3 lat, włosy łonowe i pod pachami są :)prawy jajnik ostatnio mnie bolał ale przeszło żle się od kilku dni czuję bół głowy i delikatny bół brzucha czuję sie nie wyspana ciągle zmęczona:) martwię się troch etym okresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
k07, prawdopodobnie niedługo dostaniesz okres, nie martw się, masz jeszcze 3 lat, a mi pomożecie? Dzisiaj mam już normalny śluz, może to już były początki a następnym razem będzie normalny okres? Sama już nie wiem... Piszcie Plisss...;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny od kilku lat mam sluz ale przed wczorar nie miałam i w cziraj tez a dzisiaj znowu jest ale przezroczysty i rzadki co to znaczy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis rano zobaczyłam czerwona plame na majtkach.ucieszyłam sie ze wreszcie dostałam okres ale od tej pory nic nie ma.nie wiem co to było?odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Maja987 Może to już takie pierwsze plamienie, przygotuj się bo niedługo dostaniesz okres, gratuluję;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cz
Dziewczyny, pomocy! mam prawie 12,5 l. i już piersi mi rosną od ok. 2 lat, mam już dość duże owłosienie łonowe- pod pachami nic.., dość szerokie biodra.. no i od około dwóch miesięcy(albo dłużej) często silnie boli mnie brzuch w dolnych partiach, od czasu do czasu mam przezroczysty, ciągnący śluz( dziś też), huśtawki nastrojów, czasem boli mnie głowa... i czy dostanę okres? jak tak, to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladka.
i jescze uzupełnienie.. do tego co wyżej.... mam czasem zawroty głowy, jak mnie za silnie zaboli brzuch, to aż mi słabo.. pomóżcie, pliss:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
masz juz objawy przedmiesiaczkowe wiec mysle ze w najblizszym szasie powinnas dostac okres wiec nie ruszaj sie z domy bez podpasek.gratuluje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niku$
mam śluz od 2 lat owłosienie łonowe i pod pachami od prawie 2 lat często jestem zmęczona i mam wahania nastroju czy to wszystko oznacza że już niedługo będę miała pierwszą miesiączke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
tak w najblizszych dniach powinnas dostac okres :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
ale to nie tak na 100 % mozesz dostac jutro albo za tydzen lub dwa z tym bywa roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaat
Idę sobie dzisiaj do łazienki, podcieram sie a tu brązowo-pomarańczowa plama. Nie taka wyrazista ale było widać. Na bieliźnie nic tylko na papierze toaletowym. Już od ponad roku mam białą wydzielinę, piersi mi już urosły, biodra też, owłosienie mam. Najgorzej, że pojutrze wyjeżdżam ; / I czy to już? a i mam 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Maja987: Plamienie występuje głównie przed pierwszą miesiączką, ale wiele dziewczyn ma też taki śluz przed każdym kolejnym okresem i to jest zupełnie normalne Czekoladka: Wydaje mi się, że niedługo dostaniesz okres, jednak dziewczyny, zauważyłam z waszych wypowiedzi że piszecie "mam śluz, owłosienie, czy niedługo dostanę okres?" Rzeczywiście śluz, piersi, owłosienie są to objawy pierwszej miesiączki, jednak są to też objawy dojrzewania, które ma każda dziewczyna i nie można sądzić że od razu jutro dostaniesz okres, pierwsza miesiączka może się pojawić nawet za 2 lata od pojawienia się śluzu, ty Czekoladka akurat piszesz że prawie mdlejesz, boli cię brzuch, to są już konkretne objawy miesiączki wiec, ty się możesz w najbliższych miesiącach spodziewać pierwszej miesiączki... Niku$: Miesiączkę na pewno niedługo dostaniesz, jednak jak już wcześniej napisałam to są normalne objawy dojrzewania więc na okres możesz czekać jeszcze z 2 lata a to wcale nie jest tak niedługo, jednak nie wykluczone że dostaniesz okres tylko po prostu chodzi mi o to, że nie można tak od razu po zmianach nastroju czy owłosieniu sądzić że to już jutro czy za dwa dni, nie martw się, miesiączka przyjdzie w swoim czasie;* Nie masz żadnych konkretnych objawów jak ból brzucha pojawiający się na kilka dni przed miesiączką więc równie dobrze okres mogłabyś dostać przez te dwa lata, przez które miałaś te same objawy, więc czemu wy sądzicie, że akurat za kilka dni to już będzie to? Niku$ miesiączkę dostaniesz w ciągu kilku najbliższych miesięcy jak każda dziewczyna jednak może się to przeciągnąć nawet do 2 lat... Jak potem słusznie zauważyła Magda...;) Paaat: To plamienie przedmiesiączkowe, może potrwać 2-10 dni, nie przejmuj się powiedz o tym mamie a na wyjazd użyj wkładek żeby czuć się wygodnie podczas podróży, plamienie występuje przed pierwszą miesiączką, więc możesz spodziewać się okresu za kilka dni lub nawet miesięcy to już jest indywidualna sprawa, ja po 4 miesiącach od plamienia co miesiąc mam ten śluz z krwią więc chyba po 4 miesiącach dostałam okres tylko jeszcze taki brązowy, mam nadzieję, że to się ureguluje... Pozdrawiam Was wszystkie, mam nadzieję, że Wam pomogłam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak ja 29.05 miałam plamienie brązowe ok. 4-5 dni, potem 22.07 miałam brązowy śluz naprzemian ze śluzem z krwią i takimi dziwnymi jakby glutkami przez 2-3 dni, a teraz po 2 tygodnach znowu, brązowy i jasnobrązowy śluz oraz krew tylo tym razem krwi jest już więcej, ale czasami jest pomieszana też z tym brązowym i cały dzień mi już leci i troche bolał mnie brzuch a nigdy wcześniej nie. jak myślicie czy teraz to już napewno miesiączka ? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
tak to juz napewno miesiaczka jesli boli cie głowa i masz coraz wiecej krwi.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku ;( cały czas sie ze mnie leje, albo brązowa wydzielina ze śluzem, albo brązowo-bordowa, albo krew ;( boje sie że to może być jakaś chroba a nie miesiączka skoro nie leci mi krew tylko takie cuda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
czesc dziewczyny 4 sierpia dostałam okres a dzis juz go nie mam nie wiem dlaczego zazwyczaj okres miłam kilka dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
przerazona: na poczatku krew moze byc zmieszana ze sluzem to nic strasznego nie marte sie w nastepnym okresie powinnas miec wiecej krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×