Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Oo, spóźniający się okres to coś strasznego. Drugi dostałam 29 dni po pierwszym, ale teraz potrafi być nawet co 35 dni, gdzie tak od 30 już czuję że dostanę, wszystko mnie boli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ja jestem dziś cały czas słaba, straassznie mnie brzuch boli, jestem rozdrazniona. Mam pytanko, ja miała już pierwszy okres a dzisiaj miałam plamienia! Co to oznacza? A i potem miałam śluz z krwią teraz idę do linka mam ciemny śluz krwią, a przed tem miałam sama krew. Założyłem Podpaske bo myślałam ze to okres ale ten śluz z krwią wogole praktycznie nie leci, tylko gdy czasem sikam to się tak ciaaaagnie albo gdy się podcieram to cały papier jest we krwi!!! Czy to mój drugi???? Help me!!!! Proszę piszcie!!!! A co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do maatyla: tak to twoj drugi okres . Ja tak mialam tylkoz e z 1 okresem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
kinkaaa17; Uważam że możesz spodziewać się miesiączki :) Maatyla: Pierwsze miesiączki nie muszą być obfite. Jak wcześniej tak miałaś to to jest twój drugi;) Tym bardziej,że występuje tu również krew;) Wiecie jak raz mnie bolał brzuch,że nie mogłam wytrzymać to poszłam na krótki spacer;) Świerze powietrze dobrze mi zrobiło;D Ale każdy ma swoje metody;D:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:):):) czyli nie musze nosić na razie podpasek:) wystarcza wkładki:), tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; Zacznij nosić podpaski wtedy, gdy będziesz uważała to za słuszne:). Nic na siłę. Jeżeli zobaczysz ,że wkładki ci przeciekają zaopatrz się w podpaski:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak:) dzięki za rade:) o matko!!! Wy to takie ogarniete jesteście, a jo taka nierozgarnieta!:(:(:( ok, lecę pogadać z mama:):):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
hej laseczki dosttałam 2 okres !! leje sie ze mnie jak z jakiejś sikawki i brzuch mi napierdala że szook :D ale sie nie przejmuje ważne że przyszedł za wcześnie no ale ok narazie to chyba nieregularne jest no nie ?? :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
Zaczą się o 5 dni wcześniej :D Bo dostałam 26 więc :D ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol: gratuluje!!! Ja niby tez dziś dostałam drugiej ale pogadam jeszcze dziś z mama, mi się spóźnił 5 dni, i prawie w ogóle mi nie leci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol: tak na przyszłość: o 2 dni wcześniej bo cykl trwa 28 dni:):) pamiętaj w przyszłości!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini: to chyba jednak nie był okres:(:(:( idę teraz do klopa i nic:(:(:( No ale pogadam jesszcze z mama, albo np dostanę jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz że to nie jest tak że cykl trwa 28 dni? Każdy może mieć inaczej, prawidłowe są od 21 do 35 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx12
Hej laski U mnie dziś słabo taaka mnie grypa złapała że ledwie siedzę na kompie . Nie wiem ale podczas choroby mam zawszę dużo więcej śluzu ..ciekawe czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
źle mnie zrozumiałyście ja dostałam 26.10.2010 :D i dziękuje za gratki xd :* kocham was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
matyla; nie przejmuj sie dobrze przecież odpowiedziałaś : ) i dzia że mi odp . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dzisiaj taki sam ból brzucha i pleców . Za jakieś 30 minut idę z siostrą na spacer moze mi troche przejdzie , pogadam sobie z nią :D Sluz biay sredni . a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: może mi pomozesz co o tym myśleć... Przeczytaj co przed tem pisałam i wszystko zrozumiesz... Ok? Proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam minimalna ilośc brązowego sluzu... Kurde mój organizm jest porabany!!! W ogóle go nie rozumiem!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
no nieeeeeee a ja jeszcze nie dostalam 2 okresu;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( bede plaksc niech mnie ktos przytuli;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki , co u was ? u mnie lekkie pobolewanie brzucha , dół brzucha lekko napuchnięty (nie wiem czy to objaw ,ale pisze jak jest ) ,cała jestem ociężała , zmęczona , Nic mi się nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×