Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

No te brązowe mam jakoś 3-4 dzień. Nie jest to mocny brązowy. Wygląda raczej jak takie kapuczino i jest bardzo rozciągliwe. Wczoraj na wkładce tylko dwie takie jasno brązowe kropelki miałam ,a śluz brąz. tylko gdy się podcierałam... Nie wiem o co kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
mam 11 lat 9 miesięcy temu miałam krwawienie przed tym bolał mnie brzuch, plecy, głowa , byłam okropnie rozdrażniona , a słodycze to na potęgę żąrłam . Niektóre z moich ruwieśniczek już miały okres (nie wielka grupka tych dziewczyn) słyszałam że pierwsze miesiączki są nie regularne ale czy aż tak ??? teraz mamy luty i znów mam objawy okresu czy o 9 miesięcy temu to była miesiączka ??? pomocy dziewczyny !!! wstydze sie o tym rozmawiać z mamą PS. mam 145 cm wzrostu i waże 36 ,8 kg, mam 11 lat czy to już pomóżcie jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
zapomniałam dodać że od tygodnia mam brązowy lub żółty śluz na majtkach , boli mnie brzuch , a czasami pojawiają mi się maluteńkie kropki krwi na papierze toaletowym, teraz wszystko mnie wkurza , mam bardzo widoczne włoski łonowe i bardzo widoczne pod pachami , narazie nosze wkładki bo jak ich nie mam to mi majty przemakają , jeszcze dodam że to krwawienie z pochwy 9 miesięcy temu 2 dni trwało czy to już miesiączka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniuchna: to najprawdopodobniej okres! Gratulacje i witaj w świecie kobiet:) Ja tez takie brazowe cusko miałam 2 razy w odległości miesiąca 5 dni i tez miałam krew troszeczkę:) i to był okres:) czekam teraz na trzeci... Monia: wyluzuj:) to napewno okres:) Carmen: nie:)! Myśle ze to była spóźniona owulacja- w sensie krawienie. To przez antybiotyk, stres i ogólnie- w następny poniedziałek zmieniam klimat, to przez to wszystko ;) U mnie dużo bardzo rozciagliwego przezroczysty sluz... Sylwunia: widzisz? Wszystko bedZie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
dzięki za pomoc proszę o więcej opinii innych dziewczynek/kobietek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
pisałam tutaj wcześniej o tym czy dostanę miesiączkę wtedy kiedy moja siostra. Dostałam 2 miesiące po niej. Ale pierwszego dnia była ona brązowa tylko czasami zauważyłam krew. na następny dzień prawie jej nie było tylko takie małe plamki. Moja mama powiedziała że to był okres. ;d Ale czy możliwe żeby był jednodniowy ? i do tego brązowy i trochę krwi ?> Ps piszę jeszcze raz bo nikt mi nie odpisał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
pomóżcie mi jeszcze dziewczyny to bardzo straszne ten okres ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
to czuC jak leci? mogą mi przeciec spodnie ? prosze o jak najwięcej odpowiedzi do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
powiedzieć mamie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
hej kobietki ; * . co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniuchna; tak:) porozmawiaj z nią na ten temat:) Ta z ta siostra: tak:) możliwe witaj w świecie kobiet:) Moj pierwszy okres trwał 6 dni, na jeden Dzien wystarczały dwie wkldki, a kolor był brazowo- czarno-krwisty.. Druga pojawiła sie po 32 dniach i tak samo wyglądała, tylko trwała 4,5 dbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnchna: okres? Straszny? Raczej niewygodny... Ale przyzwyczaisz sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniuchna: jak masz tego dużo, to sobie Podpaske załóż:) ale jeżeli, nie, to wystarczy często wymienić wkładki:) żeby brzydko ni pachniało:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Czy mogłaby mi któraś z was pomóc ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiara: odpowiedzislam ci Juz- moim zdaniem to była miesiaczka:) gratki i witaj w świecie kobitek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiara: Monia ostatnio pisała na ten temat z p. ginekolog- pierwsze okresy mogą być brazowe, krótkie, skape i nieregularne:) wszystko jest ok:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
dzięki za pomoc co do rozmowy z mamą wole się jeszcze wstrzymać dziewczyny które podpaski są dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniuchna: always, naturella, bella teens Rozmowa z mama: "hej mamo, wiesz musimy pogadać...no bo widzisz... Ja nie jestem Juz mała dziewczynka..." albo napisz jej liscik, jak ja.. Ja napisałam jej 28 dni po fakcie:p Ja jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu na brązowo;/;/ Wystąpiło to po 20 dniu i raczej nie mogę nazwać tego owulacją bo za duży odstęp jest- czyli to miesiączka. Nie cieszę się z tego bo jest brązowa. Dziewczyny słuchajcie ja pół roku temu( 24.06.2010r) miałam tak jakby swoje pierwsze plamienie(brązowe), potem po miesiącu (28dni)to samo następie po 20 dniach itd. Minęło RÓWNO pół roku,a ja mam prawdziwą krwista miesiączkę. Poem po miesiącu (28dni) miałam brązowe i teraz po 20 dniach znowu... czy to nie jest dziwne,że mam tak jak wcześniej i jest to cały czas brązowe,a nie krwiste???? ( Nie wiem czy minie zrozumiałyście:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: mi sie wydaje ze jest ok...:) pierwsze miesiaczki mogą być brazowe, nieregularne i ogólnie dziwne:) Co ja mam powiedzieć- u mnie dziś jest 27 Dzien- 3 dni temu miałam plamke krwi, następnego dnia różowy sluz, wczoraj rozciagliwym sluz, pod koniec dnia znow dwie plamki krwi, a dziś rano rozciagliwy sluz a yeraz dużo przy podtarciu kleistego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóżmy ze tak...:) No bo jutro są walentynki, nie? I ja mam takiego bardzo dobrego przyjaciela- my sie znamy od 7 lat:p to ja moge mu wysłać "kocham CIE" nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×