Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

to ty podszywie ? jeżeli nie to sorry i witaj . jeśli to ty : nie masz tu żadnych szans , wypad ! nie chcemy cię . nie mamy o czym pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra to ta mała Maatyla12.Płacze a zaraz mama przyjdzie i nie wiem co robić co na broiła?Powiedzcie to powiem to mamie i bedzie miła przechlapane dotego porozmawiam z nią o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co u was?? Dzisaj mi sie okres skończył;) Dziewczyny nie przejmujcie sie Maatyla 12 ignorumy ja. Pewnie se robimy z nas jaja.. Idiotka niedorosnieta!! Mnie jedyne co boli to to, ze jej nazwa to maatyla12;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie do cb matyla . ja okresu nie mam , ale już się nie przejmuje tym . wchodzę bo was bardzo lubię , i chce z wami gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze mojej siostry to poprostu gówniara zawsze ma jakieś tarapaty z których musze ją wyciągać. A jakby co to bardzo BARDZO was przepraszam za to co nabroiła. PS; prosze uwieżcie że jestem jej starszą sister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem chuck norris , mam statek kosmiczny i właśnie latam sobie dookoła słońca . jestem tak zarąbisty że nawet się nie spalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam :) moje piersi zaczęły mi rosnąć w maju 2009r. Włosy łonowe zaczęły mi rosnąć jak miałam 10 lat i obecnie mają 3 cm długości. Biały śluz mam rok. Obwód pod biustem mam 68cm, rozmiar miseczki A. Kiedy dostane miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.. Zostałam tak nazywana przez siostrę jakieś dziewczyny.. Nie wiem czy nie odejść z tego debilnego forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie wieżcie mi ale BARDZO WAS PRZEPRASZAM ZA ZACHowanie tej gówniary już nigdy nie wejdzie na te forum obiecuje papapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorka ;) wiesz ja sama nie wiem kiedy . me przewidywania się nie sprawdzają nawet w moim przypadku . myślę że w najbliższym czasie jest to możliwe . jeżeli masz wątpliwosci to napisz to pani ginekolog . nie pamiętam numeru , niech dziewczyny podadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka; wyluzuj;) sama przyjdzie;) nie da sie określić kiedy to nastąpi;) Moze być za 2 dni, ale rownież za 2 lata..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyla jasne że nie odchodz ! jest jeszcze to nowe forum a tej desperadce wyżej wcale nie wierzę . zostań bo cię potrzebujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) Ale pamiętaj ze moja cierpliwość w stosunku do krzywd wyrządzonych na tym forum sie kończy. I jeszcze jedna taka akcja to odchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie okresu brak , ale już się nie przejmuje . piszę bo sie przywiązałam do was ;* okres zszedł na drógi plan ale i tak chcę . a u cb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyla a myślisz że moja nie ? zgadzam się jeszcze jedna taka akcja i spadamy obie . ps : wejdz na nowe forum i na czat ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli mi sie odechcewa okresu. Duzo krwi, złe samopoczucie... Ale sie cieszę, bo następny za miesiąc;)! Jeszcze długi czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam dziewczyny. tak, zgadza już kiedyś byłam na tym forum, ale kiedy to było... a macie może ten numer do tej pani ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie skończyłam lekcje.Całą godzine bolał mnie brzuch poszłam do pielęgniarki a ona powiedziała tak:Wypij wode i dowidzenia bo i tak zaraz ci przejdzie.Nie przeszło. Strasznie boli i nie moge wytrzymać pisze teraz cała w łzach nie moge wytrzymać powtarzam. Brzuch w ogóle nie przeztaje boleć nawet po wypiciu herbaty.Przed chwilą byłam w toalecie a tam całe majtki w ciągnącym sie śluzie co sie dzieje POMOCY!!!!!plis;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka : są dwie przyczyny: 1. zatrucie 2. bóle menstruacyjne. zakładam że chodzi o nie . dowodzi temu duża ilośc śluzu . współczuję ci bo sama kiedyś miałam coś takiego . możesz sobie zrobic masaż , albo wziąc butelkę z bardzo ciepłą (nie wrzącą ) wodą i przyłożyc do brzucha . czasem mogą pomóc także ziółka . jeśli chcesz szybko się pozbyc bólu to polecam apap albo nospe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×