Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość julietta12
hejjka mam całeee żolte gacie co to znaczy?? |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta12 : pewnie zbliża Ci się okres. Zazwyczaj zaschnięty śluz ma taką barwę. Ja też tak mam ok. 3 - 4 dni przed miesiączką. A u mnie niestety się zbliża :( Chcę czekolady i mam śluzu sporo :/ Ehh.. jeszcze nie zdążyłam odpocząć od jednego a tu kolejny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice444
julieta... masz żółte gacie...? jesteś pewna że się nie posikałaś z wrażenia na jakieś lekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba by nie pisała na forum z takim pytaniem bo się raczej czuje jak ktoś sb popuści xddd . Ja też mnialam tak że mnialam tak dużo mega śluzu przed miesiączką ale tak dużo mnialam parę miesięcy przed miesiączką . . . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam :) ha ha chodzi o to że tak dużo śluzu zaczęło się parę miesięcy 2 czy 3 dokładnie nie pamiętam przed miesiączką . To pewnie niedługo dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
dzieki marta. Ale coś nie jestem pewna tego okresu... Owszem miałam zólte gacie i kawalki zaschnietego mam 12 lat,152 cm, 31 kg.Owłosienie średnie ma łonie i ,małe na pachach.śluz od 1.5 roku.moja mama dostała okres w wieku 14 lat. I...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba pytasz się marty . Too nie wiem czy odpowiedzieć ale ok . Nie koniecznie się dostaje w tedy kiedy mama , jest tak jak ona , przybliżone , lub wogóle niż mama się dostaje . Moja mniala 14 lat ja też jak miałam 14 ale to bywa różnie . Tak to objaw miesiączki . Ale czy dostaniesz za nie długo . . To nie wiem ja bym nie powiedziała bo twoja waga . Mam pytanie jesteś szczupła bardzo szczupła bo stwierdzac po wadze 31kg masz wzrost 152 to się aż różni się 21 kg powinnaś mniec chociaż od 34 lub 35 kg do twojej wagi i wzrostu specjalnie patrzyłam na wskaźnik ciała w tym wieku i przy tym wzroście. Czyli masz 3 lub 4 kg niedowagi . ;] ! Ale ok to nic ;* nie powinnam pisać . Ale wiesz z ciekawości przepraszam jeżeli to bd obraźliwe ;* pozdrawiam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
ale nie spoko ja nie zt ych co sie orazaja. Wlasciwie to dzieki-pomogłas :D A niedowaga owszem ale jem tyle ile powinnam-po prostu taka natura:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alciaaaaa
Ja też mam 10 lat i m miesaczke myśle ży ty też dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj w wieku dziesięciu lat oO , tak szybko ja mam 14 lat i miałam niedawno 2 miesiączkę . Heh szybko stałaś się kobietką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
hejka diewuszki , Cały czas leci mi śluz mam wkładk higieniczne. Chce okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA555
piersi rosną mi 2 lata tak samo owłosienie łonowe pod pachami pojawiają się kłaczki hi hi hi ;] brzuch mnie tak boli że wytrzymać nie można w dole oczywiście śluz 2 lata biodra dosyć dosyć głowa mnie też boli włosy mi wypadają i to z tymi włosami mnie martwi jestem w 4 klasie czy to są objawy miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica333
hej wam ! Czy w 4 klasie macie okres mieliście ? bo mi wypadają włosy z głowy głowa mnie boli, tracę owłosienie łonowe dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA555
prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica333
mam 10 lat i mam objawy miesiączki czy to dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie miesiączkę dostać w każdym wieku do 16 roku życia ;* różnie bywa z nami kobietami . To nie strona na jakieś głupie reklamy! Widać nagłowek o miesiączce nie o reklamach! ;] tak mi się wydaje przynajmiej;) a i każda dostanie . He he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA555
no na serio z tymi reklamami yyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica333
maleńka145 ile masz lat dostałaś juz okres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA555
ja się co prawda trochę boje bo z opowiadań to naprawdę brzmi nieprzyjemnie i często słyszę że jak w szkole dostaniesz to się wszyscy śmieją ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota ludzka . Każda ale to każda dziewczyna staje się kobietą . Ci co się śmieją to są jeszcze dzieci . I to nie jest śmieszne ! Nie przejmuj się nigdy . Choć mam obfitą miesiączkę i brzuch mnie strasznie boli , trudno nie bd narzekać . Każda inaczej przechodzi . Nikt się nie powinnien śmiać jeżeli się śmieją to dzieci , nierozumiejące nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota ludzka . Każda ale to każda dziewczyna staje się kobietą . Ci co się śmieją to są jeszcze dzieci . I to nie jest śmieszne ! Nie przejmuj się nigdy . Choć mam obfitą miesiączkę i brzuch mnie strasznie boli , trudno nie bd narzekać . Każda inaczej przechodzi . Nikt się nie powinnien śmiać jeżeli się śmieją to dzieci , nierozumiejące nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA555
dzięki bo mamy taką klasę że jeden 5 lat został już !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA555
GŁUPKI ŻE SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 10 lat rosną i piersi mam owłosinie w miejscu płcowym i pod pachami mam śluz taki żółty .Kiedy okres powiedcie miesiące wiem że to kłopat ale jak ktoś miał podobnie to powiedzcie to ważne!! PLIS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×