Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Dzulaa098
Funix* czytałam gdzieś, że tak właśnie wygląda prawidłowy cykl. :) Jak mi się bardzo chce coś słodkiego, strasznie! Miałam tak przed 2 miesiączką. Teraz dostanę najprawdopodobniej bo cykl na to wskazuje i mnie brzuch pobolewa. Do tej pory miesiaczki miałam co miesiąc, ale we wrześniu już miałam na początku i pod koniec, w październiku też miałam już.. no cóż. Takie życie kobiety! :) Piszcie dziewczyny coś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
nie miesiaczke chcem miec!!! ale nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
no ja właśnie teraz mam okres:D też mi się przed nim chciało słodkiego, ale nie jadłam bo mi się ostatnio trochę przytyło:PP ale słyszałam że jak się zacznie miesiączkować to tak zazwyczaj bywa więc sie za bardzo nie przejmuje, tylko po prostu chce to jak najszybciej zrzucic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulaa098
Ooo . :) Julietta12 : Każdy dostanie w swoim czasie. Na począrku chce się mieć miesiączkę ale uwież, że z czasem to staje się uciążliwe. Ja bardzo chciałam dostać, nie dostałam. Dopiero jak już nie interesowałam się tym, nie sprawdzałam ani nic to dostałam. ;) Na początku listopada ubiegłego roku, więc niedługo minie rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulaa098
Oo, właśnie byłam w toalecie i okazało się, że mam. Czyli z moim cyklem miesiączkowym jest wszystko w porządku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
no widzisz, u mnie trochę inaczej, bo nie zawsze po tyle samo dni, ale to dopiero mój trzeci, to sie jeszcze uloży:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulaa098
Ale jestem wkurzona na moją pipę!!! :) Od dwóch dni wydobywa się z niej coś w rodzaju wydzieliny przedmenstruacyjnej Normalnie cały dzień siedzię na sedesie i płaczę! I mówię do niej ,,Zła pipa, zła pipa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaarisa
dziewczyny... dostałam miesiączkę dziś, ale druga, pierwszą miałam na początku sierpnia, czy jest ze mna wszystko dobrze jeśli minęło pomiedzy nimi tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie parafianie. Tak więc mój problem tkwi w tym , że od kilku dni mam dziwne bóle podbrzusza połączone z bólem głowy i ciągłym zmęczeniem. Mam 12 lat , 175 cm. wzrostu i ważę trochę ponad normę , dokładnie około 6 kg. Nie pamiętam kiedy dokładnie zaczęła pojawiać się wydzielina z pochwy , lecz wiadomo mi , że babcia zawsze narzekała przy praniu mojej bielizny , że jest strasznie brudna. No ale nie o tym mowa. Posiadam już włosy na wzgórku łonowym - gęste i 'zaczernione'. Włosy na nogach nie są jeszcze zbyt ciemne , ale za to dosyć gęste i długie , choć nie aż tak bardzo. Pod pachami zaczyna się pojawiać owłosienie , mam już kilka długich i ciemnych włosków. Od nie dawna mam bardzo gęsty i obfity śluz. Nie noszę wkładek , ponieważ czuję się bardzo nie komfortowo. Oprócz obfitego śluzu zaobserwowałam nadmierne pocenie się WSZYSTKICH części ciała oraz bardzo duży łupież. Włosy przetłuszczają mi się od kilku lat , od około póltora roku myję je codziennie , choć zdarzą się wyjątki. Dodam , że w ostatni poniedziałek na plastyce ( druga lekcja ) miałam straszny skurcz w podbrzuszu , złapałam się za niego i po chwili przestało boleć. Na przerwie poszłam do łazienki i zauważyłam na majtkach brązową plamę z żółtawym 'obramowaniem'. Chciałabym się Was zapytać , za ile mniej więcej mogę dostać pierwszą miesiączkę ? Wiem , że każdy dostaje go w swoim czasie i trudno jest to przewidzieć , lecz po podanych prze zemnie objawach myślę , że doświadczone osoby mogą coś wywnioskować. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
proszę was o bardzo szybką odpowiedz bo mam problem:/ jestem chora i zle sie czuje, zawsze lecze sie na polopiryne ale mam okres i slyszalam ze polopiryna rozrzedza krew, więc przestalam ja brac. teraz biore ibuprom ale on nie dziala na gorączke. czy moge brac paracetamol, czy ma w składzie to co polopiryna i jest dla mnie niewskazany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA555
hejka dawno nie wchodziłam !!! miesiączki nie mam i się tym nie przejmuje ,tylko mam pytanie do was ciągle mnie brzuch w dole boli i mam uczucie że chce siku ale nic mi nie leci co morze mi na to pomóc i dlaczego mniej więcej tak się dzieje.to coś z pęcherzem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dawno nie wchodziłam szczęże nie miałam po co . Jeżeli na bieliźnie miałaś śluz to jak czułas że robisz "siku" to inaczej czułas jak ci tam śluz wydziela się na bieliznę . Inaczej, ładniej nie umiem wytłumaczyć . Na dole brzuch boli moją kuzynkę ale już od dawna . . I jakoś nie dostała pierwszej miesiączki . . A jak mnie bolał brzuch na dole to za niedługo dostałam . :] trzmajacie się kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
moja siostra ma wlasnie takie objawy jak ty, poszla do lekarza i sie okazalo ze ma przeziębiony pecherz, teraz musi brac takie tabletki z żurawiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkil
Hej ! mam 12,5 lat xD oj śluz mam ale nie wiem od ilu lat śluzu czasami przybywa z dnia na dzień. włosy łonowe mam i to moim zdaniem troszke dużo pod pachami też już musiałam się 2 razy golić -.-. od 2 dni boli mnie brzuch ani nie mocno ani nie lekko ,boli mnie tak nadole brzucha . |Wczoraj cały dzień było mi gorącą na dworze w domu w szkole .. a dzisiaj mnie głowa boli . Czy mogę mieć niedługo miesiączke a jak tak to kiedy xd(mniej więcej )? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Strasznie dawno mnie nie było, ale leżałam w szpitalu :/ Kamienie nerkowe :/ . Mam takie pytanie. Bo moje miesiączki zawsze są obfite aż za bardzo. Do szpitala trafiłam w niedzielę ( 16.10 ), wyszłam w czwartek ( 20.10 ). W szpitalu i kilka dni po wyjściu z niego brałam antybiotyki. W tym tygodniu też byłam chora, ale bez antybiotyków się obyło. I jakoś tak w czwartek dostałam okres. Z tym, że rano w czwartek zobaczyłam zakrwawioną piżamę, potem na podpaskach tylko parę plamek. 2 dzień okresu - nic nie leciało, 3 dnia jedna większa plama. A poza tym nic. Czy antybiotyki mogły na to wpłynąć?. PS. Nic mnie też nie bolało. Pozdrawiam Was, buziaczki. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Strasznie dawno mnie nie było, ale leżałam w szpitalu :/ Kamienie nerkowe :/ . Mam takie pytanie. Bo moje miesiączki zawsze są obfite aż za bardzo. Do szpitala trafiłam w niedzielę ( 16.10 ), wyszłam w czwartek ( 20.10 ). W szpitalu i kilka dni po wyjściu z niego brałam antybiotyki. W tym tygodniu też byłam chora, ale bez antybiotyków się obyło. I jakoś tak w czwartek dostałam okres. Z tym, że rano w czwartek zobaczyłam zakrwawioną piżamę, potem na podpaskach tylko parę plamek. 2 dzień okresu - nic nie leciało, 3 dnia jedna większa plama. A poza tym nic. Czy antybiotyki mogły na to wpłynąć?. PS. Nic mnie też nie bolało. Pozdrawiam Was, buziaczki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annkil - to może się stać zawsze. Twoje objawy mogą świadczyć o tym, że okres się zbliża. Aby nie było problemu jakbyś niespodziewanie dostała, noś ze sobą 1-2 podpaski na wszelki wypadek, a co dzień zakładaj wkładki higieniczne. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
heja dawno mnie nie bylo ... Okresu jak nie było tak nie ma ale to nic .Mam do Was prosbe podajcie jakies ladne wg was imiona dla chlopaka i dziewczynki .Moja ciocia jest w ciazy i zastanawia se nad imieniem .Podoba nam sie Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Julietta Hmm .... mi podobają się Jagoda , Amelia , Emilia , Paulina , Zosia , Julia i Zuzia :)) _____________ Pomóżcie z moją sprawą , kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici;*
julietta12 mi się podoba dla dziewcznki Oliwia Lenka/Lena Vicki Wiktoria Ines Natalia A dla chłopczyka Wiktor Alan Kamil Oliwier Natan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulaa098
Haha, pozdrawiam podszywacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
dzieki dziewczyny : mi sie podoba Lena i cioci też.A co do chlopca to mi sie podoba adaś a jej nie i jak nie znajdziemy imienia to bedzie Gniewko:)) Nie, zartuje ale bardzo chcialabym miec kuzynke Buziaki Dla wszystkich dziewczyn Naraska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżidżi
Ja dostalam miesiaczke wczoraj.Wogole nie poczulam.Na wf mi bylo troche slabo ale nic straszneego sie nie stalo.Po siedmiu godzinach w szkole pszyszlam do domu a tu niespodzianka! Majtki mialam strasznie brudne ale potem gdy zalozylam podpaski bylo coraz lepiej.Miesiączka to najlepsza wymowka na wf pozdrawiam i zycze szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziek
hej jestem w 1 gim wlosy lonowe mam od ok 2 lat, pod pachami od 3 a slus od ok 2,5 badz wiecej nie mam miesiaczki nie wiem dlaczego normalnie sie rozwijam piersi mam A ale nie mam miesiaczki pomocy dlaczego tak sie dzieje ?????????? PS. siostra mojej mamy dostala w 4 kl podstawowki moja mama w 7 (wtedy jeszcze byly takie klasy ) a moja babcia tez w 7 wiec czemu ja jeszcze nie mam ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziek
acha i ostatnio zaczal mnie bolec brzuch na dole glowa i slabo sie czuje i do szkoly nie poszlam czy to sa jakies przedmiesiaczkowe bole ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziek
prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neronia
Twój organizm działa według indywidualnych zasad, nie kieruj się tylko tym, że mama miała wtedy, to i Ty będziesz mieć. Te bóle mogą, ale nie muszą być przedmiesiączkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
Hej laseczki:* dawno nie pisalam ale musialam sie troche zajac szkola. moj ostatni okres trwał 7 dni. teraz czekam juz na czwarty i wyliczylam ze powinien przyjsc ok. 18 listopada. Podjełam decyzje przy tym okresie próbuje z tamponami. Aha mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie jak przyspieszyc miesiączke? ja nie potrzebuje ale moja siostra bardzo bo ma mieć okres za 2 tygodnie i wlasnie wtedy wyjezdza na karaiby ( bedzie instruktorem nurkowania wiec nawet z tamponami przesrane bo nie bedzie gdzie zmieniac.) Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam, funix*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×