Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Madzialala . - chciała bym żeby było to na zawsze , czas pokarze . :) Tak jak powyzej edysi napisałam , nie bolało , na moje szczęście :) a ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Nie chce i nie lubie sie powtarzac ale musze tym razem: ZAZDROSZCZE CI BO TO SKARB :) dbaj o niego :) nie bolalo ? Hmmmm... Ja czulam mocny bol ale pewnie tez przesadzam bo to przez alkohol mialam jakies zwidy itd pewnie :) No to zeby po tej dyskotece za kilka msc nie bylo jeszcze kogos z wami :) hehehehe... Zart :) wiem ze nie chcecie.... Chocaz moze :) hmmmmm... I popieram cie ! Edysia dolacz do rozmowy ! Pytaj i sie nie krepuj :) pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... To fajnie ze cie nie bolalo... Ja juz mowilam ze myslalam ze umre choc dokladnie nie pamietam wszystkiego i wyolbrzymialam bol przez to ze bylam pijana... Pamietam tylko ze lozko i posciel we krwi... Grrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) - oj ty też bd takiego mieć :) . Ja dużo nie wypiłam właśnie nie dużo wszystko z tej domowki pamiętam od a do z :( . A ty ile miałaś lat jak to zrobiłaś ? :) . Nom edysia choć tu :) i się nie bój pytaj my jesteśmy otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że nie chcemy , za wcześnie :) nie spieszy mi się żeby być 16 latka z brzuchem . :) teraz to mi ciąża grozi mam miesiączkę a przed tem nie miałam i to długoooo . :) he he :) całe szczęście . . Boże nie wiem co bym zrobiła . :) szkoda że miesiączki się nie ma od 18 roku życia no ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Jeszcze raz hej ;) Widze że nikt nie odpowiedział na moje pytanie ale cóż . . widze że prowadzicie tutaj Ciekawe ^^ rozmowy i wow aktualnie tez mam 13 lat i właśnie cały czas zatsanawiam się nad pierwszym razem w tym wieku .. ale jak tu teraz czytam że to baaaardzo boli to jeszcze to przemyśle ;D a tak ogólnie to co robicie . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Mama mi zabiera co chwile tel :( cekinek... To wszystko zaalezy od twojego organizmu i od tego z jaka sila chlopak w ciebie wejdzie... :( lusia... A moze jednak fajnie by bylo niec dziecko ?.... Nowe doswiadczenia... Nauka zycia w mlodym wieku. To nawet fajne :) A i czekam na jakies foty z dyskoteki jutro :) ja leze chora w lozku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widać ,że są nowe osoby i zaje fajnie ze jesteście bez was to była sama nuda.Dawno nie pisałam więc powiem coś o sobie. 1. Mam 13 lat. 2. Nie mam okresu. Lubie pisać na tym forum. Widać ,że forum się "rozkreciło" i bardzo wam za to dziekuje dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do madzialali : Mieliśmy lekkcje wychowania do życia w rodzinie.Ale pani nigdy nam nie mówiła ,że pierwszy raz zrobienie tego boli.A tym bardziej nie mówiła nam o krwi.Nie wiedziałam ze przy "tym" leci krew.Jestem zacofana hehe.Oczywiście nie planuje "tego" zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak pozbieram w całość :) madzialala : jak zabiera hi hi ? :) ciekawie by było ale nie chciała bym tego doświadczyć :) ale dzieci bardzo lubię ale nie ten wiek :) będą będą foty :) cekinek : nie koniecznie boli . :) ja miałam długo ten śluz i miałam parenascie miesięcy przed tak bardzo dużooo śluzu myślałam że to nie normalne potem była miesiączka :) nos wkładki , radzę ci :) magda : he he nmzc my jesteśmy zawsze do usług :) napewno dostaniesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
dzięki madzialala ;) spk. jeśli sie zgodzicie to sie wepcham w temat chyba ze nie chcecie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : No tak , mamy doświadczenia że hej , na wakacjach :) mnie nie bolało , ale akurat krew była . . Powracając do pytania na które do końca tb nie odpowiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Dzięki ci tez lusia sorry że wcześniej nie napisałm ale nie auważyłam wpisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinek :) choć choć tutaj zawsze razniej :) nic się nie stało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem wam o moich walentynkach: Było to tak nie dostałam zadnej walentynki;[.Gdy weszłam na klatke schodową (mieszkam na parterze) przed moimi drzwiami leżały róże.Mówie sobie: o mama ma wielbiciela ,tata nie bedzie zadowolony hehe. Biore te róże w rece a tam kartka i moje imie.Podpisał sie tajemniczy wielbiciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Eee tam nic nie szkodzi ;) Trochę tu poczytałm ciekawa lektura ;D gdyby taka w szkole była to była bym pierwsza w bibliotece a nie cierpie czytać xD Właśnie dzieci są słodziutkie fajnie mieć małą pocieche ale mieć wcześnie nie jest za dobrze bo potem jest wielki obowiązek i opuszczasz na jakis czas szkołe i możesz nie mieć wyształcenia są rodzice zawsze pomogą no ale to i tak dużo nie da ;/ ale przemowe wygłosiłam nigdy jeszcze tyle nie pisałam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda : to takie romantyczne :) to musi być szczęściaż :) jeszcze wiedział gdzie mieszkasz he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
O jak miło magda ja nic nie dostałm chociaz od taty dostałam pyszne czekoladki ^^ a wy coś dostałyscie może jeszcze . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt za wcześnie mieć dziecko to "troche" nie dobrze. Młode matki mają ciężkie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cekinek Takie lektury w szkole pomarzyć he he ale mamy tu takie forum można pogadać o wszystkim :) i odrazu lżej jest :) he he . A w tej bibliotece była bym pierwszą z tobą he he :) nom wiadomo ja tam bym nie chciała za parę lat po ślubie to ok ale tak to nie jeszcze nie chociaż ciekawie ciekawie , i jeszcze szkoła właśnie . . Może ty się madzialala na dzidziusia zdecydujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie jest dostać kwiaty ,ale co potem miałam w domu. Mój starszy brat zaczął mnie nazywać " dama na wydaniu" , a mama ciągle się śmiała jak koło mnie przechodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te ferie byłam na zimowisku dwa tygodnie i dziewczyny które były ze mną w pokoju mówiły mi że dostały okres mając 10-12 lat a ja taka czarna owca mam 13 i czekam dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he , chciała bym mieć taka w otoczeniu młoda mamę ale ja nie chciała bym mieć :) ale cóż jest coś takiego jak zabezpieczenia podczas stosunku , i wgl :) he he ale cóż tu lusia , celinek , magda nie mamy w planie - za papenascie lat w dalekiej przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Hehe popieram cie lusia mnie sie tam nie śpieszy ^^ nie polecam ogólnie ciązy w tym wieku ale jesli naprawde chcesz to może madzialala sobie zrobisz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wiadomo że będziesz :) cekinek przepraszam że pisze celinek bo mi się słownik na to wlancza :) he he . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×