Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Olusia Hm jak przytyc nie radzę odrzywiac się nie zdrowo jeść 5 posiłków dziennie zdrowych jak chcesz to wysoko kalorycznych :) lecz nie radzę jak masz lekką niedowage to tak ale normalnie to nie :) mi wszyscy mówią że jestem bardzo szczupła a chce schudnac bo mi się tak nie wydaje ha ha :) ale tak to jest np : jeść ziemiaki mięsoo i wgl he he :) memory : jak masz śluz 2 lata . To możesz dostać za max 1 rok bo do 3lat :) nie chce się powtarzać he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Naprawdę przepraszam ale czasu nie mam. Teraz mi trochę głupio że nie piszę. Na 100% bd w sobote tak od 18-19 więc dziewczyny bądzcie też ! Lusia... Co do diety... Układałam ale jedak jej nie stosuję... Zaczynam od poniedziłaku bo teraz codziennie impreza i w ógóle nie mam jak sie odchudzić xD Więc jak chcesz to co ułożyłam z diamentową to napisz na maila bo tam mam wszystko zapisane a teraz nie mam czasu przepisać :0 Cłuski :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala oki oki ;* jak tylko mój laptopik wróci . :( eh . To nie szkodzi że cię nie ma poprostu ten czas ehh :* ja wchodzę jak mi się nudzi dopieroo . A mnie wtedy raczej nie bd niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala oki oki ;* jak tylko mój laptopik wróci . :( eh . To nie szkodzi że cię nie ma poprostu ten czas ehh :* ja wchodzę jak mi się nudzi dopieroo . A mnie wtedy raczej nie bd niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata.
Hej. Chciałam was zapytać o jedną rzecz a mianowicie: cały tydzień bolał mnie brzuch, tak dość mocno, wczoraj idę do łazienki a tu brunatna wydzielina na bieliźnie :| Czy są to objawy pierwszej miesiączki? Dodam, że mam 14 lat no i jestem rozwinięta, tylko piersi mam jeszcze nieduże . (wiem, że mógł być podobny temat na tym forum, ale nie mam czasu przeczytać całego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśka;pp
Sałata.. gratuluje właśnie dostałaś pierwszy okres!! ewentualnie mogą to byc plamienia. czy ta wydzielina leci ci cały czas czy miałas ją tylko raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lusia chodzi mi o to że jestem bardzo chuda i malutka mam 157 i ważę ze 41 kilo to mam chyba niedowagę dlatego przydało by się parę kilogramów tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata.
Oluśka - tylko raz, szłam do łazienki a tu niespodzianka. Teraz właściwie nic nie leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśka;pp
sałata- To było plamienie , jednak możesz spodziewać sie okresu;PP pozdrawiam. A jak dostaniesz okres to się pochwal na forum;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraaa :D
Dotiiiik - Hej . Ja mam takie objawy jak ty mówisz i jeszcze do tego zimno mi i jak tu niektórzy piszą że sie ma apetyt a ja właśnie nie mam zero apetytu zjadłam talerz makaronu to za 3 godziny mama nałozyła mi bigosu i prabie zwymiotowałam . Też mam włosy i śluz od roku i dziś w szkole bolało mnie bardzo w podbrzszu po lewej stronie aż w łazience nie mogłam sie ruszć i 2 minuty stałam z moją koleżanką jak kłoda xd to też jest objaw miesiączki .: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraaa :D
Siemka ;D Jedna z was napisała że kręci jej się w głowie . to też objaw nadchodzącej miesiączki bo też tak miałam . A mam pytanko . Bo ani razu nie miałam miesiączki , mam włosy < ale nie tone tylko troszkę > i śluz ale też dziś w szkole bolało mnie pod brzuchem po lewej stronie i tak mnie jajnik bolał że aż się ruszyć nie mogłam i stałam minutę jak kłoda . : < . To też jest objaw prze miesiączką nie ?Bo bolą jajniki . A co zrobić żeby przyśpieszyć miesiączkę ? Wszystkie koleżanki z mojej klasy już miały tylko nie < mam 13 , 5 lat >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraaa :D
a tamnten adres dominikaszlosek....... to jest zły podany i nie istnieje taki , wymyśliłam go jak coś >;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamniś
Czy to normalne że ten śluz na majtkach jest żółty? Boję się bo czytałam że to może być też choroba! Mam 11 lat, mam duże cycki, owłosienie łonowe, lecz nie mam pod pachami... Ile może trwać ten śluz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamniś
Nie mam też okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamniś
Zapomniałam! Od jakiegoś czasu mam trudności załatwianiem. Ten śluz jest od ok. początka marca/ końca lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka.;d
Dziewczyny pierwszej misiaczki nie da się przyspieszyć. jeżeli macie jakieś pytania związane z tym tematem chętnie wam odpowiem;D pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
ja uważam, że jak się dostanie okresu wcale jeszcze nie stajesz się kobietą- bez przesady...wciąż jesteś dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej...! Sorki,ale naprawdę dawnooo mnie mnie było:( A jak to ja-wchodzę kiedy tylko mam czas... A teraz ostatnio tego czasu mi brakowało... Przede wszystkim muszę przeprosić wszystkie kafeterowiczki a w szczególności Madzialala01...Wiesz miałam ten polski i przez niego zawaliłam resztę przedmiotów... A co do twojej diaty...Czytałam w poprzednich postach,że już się do niej nie stosujesz.Moja koleżanka odchudzała się według mniej więcej takiej diety i dopięła swego(jest bardzo stanowcza i ma silną wolę) i jeśli ci tego brakuję,to nie dziwię się,że już ci się nie chce...xD Co by tu jeszcze powiedzieć...Jejku,Madzialala01 ostatnio bardzo zaniedbałam naszą przyjaźń i mam nadzieję ,że mi wybaczysz ,pomimo mojego "nie wchodzenia" na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
A ja mam pytanie: mogłaby mi któraś z was pomóc ułożyć dietę? No nieweim ja bardzo lubię jeść zdrowe jedzenie itd. i kocham owoce,ale trudno mi schudnąć pomimo tego, że niewiele jem, a waże prawie 45, a mam 12,5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
a no i się rozciągam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
19 lutego dostałam pierwszy okres , kalendarzowo powinnam dostać drugi 3 dni temu a jeszcze nie dostałam, kiedy mam sie spodziewać drugiej miesiączki.?? ile dni po pierwszej miesiączce miałyście drugą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku dziewczyny !! Na bieliźnie mało krwi ale jest mamy nie bo pracuje w warszawie co ma robić?czy to okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Więc pisze tylko po to żeby powiedzieć że definitywnie odchodzę z forum :D I zrywam wszystkie kontakty z dziewczynami z kafeterii... Bez obrazy ale tak postanowiłam i tak będzie... Sorry jesli kogoś tym uraziłam(Diamentowa) czy coś.. Ale tak musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
czemu odchodzisz madziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;* Piszę tu od czasu do czasu, zapewne większość z Was mnie nie pamięta lub wgl. nie kojarzy : ). Mam prawie 15 lat i teraz na forum jestem w sumie tylko, aby jakoś pomóc dziewczynom, które wchodzą w okres dojrzewania. W sumie to bardzo lubię pisać na tym forum z innymi dziewczynami, panuje tu taka fajna atmosfera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu już mnie to nudzi i męczy... Doszło do mnie że to co pisałam i w ogóle to forum nie ma dla mnie sensu... I nie wnosi niczego do mojego życia... Diamentowa... Mówisz o naszej "przyjaźni" to ja mam zadanie: Zdefiniuj przyjaźn i zdefiniuj miłość... To zadanie tylko dla niej !!! Bedze tu wchodzic tak długo aż Diamentowa mi nie odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magudku
Jestem w 6 klasienPomużcie od ponad 2 lat mam śluz o białym kolorze pewnego dnia miałam juz krew na bieliznie ale od tamtego razu nic a to sie wydarzyło 2 lutego a puzniej juz nic mam bbolesici brzycha bolesici na nadole pleców i bul głowy i łatwo sie w kurzam i ostanio zauwazyłam ze sie dziwnie zachowuje sie mam takze owłosienie łonowe od 2 lat od pod pachą od 1roku i ostatnią mnie takze bolą piersi i są wieksze tylko ze niewiem ze nie śa nabrzmiałe POMUŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Her name is Marta :) ja cię pamiętam :) madzialala co do cb zmieniłam zdanie nie musisz aż tak szczerze wyrażać swej opini bo może dla innych stwarzamy jakąś pomoc . Twoja sprawa jak ci się tu nie podoba nie wchodz . Masz coś głupiego napisać lub mi odpisać to lepiej nic nie pisz . Może diamentowej się fajnie z tobą pisało to cię uważa za przyjaciołke ! Mom please. Sr może i cię obraziłam ale chce być z tb szczera . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magudku :) witam. Te "czerwone plamy" to plamienia przed miesiączkowe . Więc za max do roku dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×