Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość jolcia1965
dziewczynki co do tych brązowech plamek to może być śluz s pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinianianiani123
Dziewczyny a dlaczego mnie czasem tam kuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajna
posłuchajcie mnie w szkole zaczoł bolec brzuch potem głowa i ciągle chodziłam do toalety czy to może być mijesiączka mam tylko 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz wczesniej i nie dostalam, ale juz od miesiaca mam ciemny sluz taki zoltawo-brazowy i bardzo czesto chodze do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti**
Karolcia 88 możesz sie spodziewać okresu za niedługo bo to sa własnie te obiawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupa
elo! co taka cisza na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Nom wlasnie.. =/ CHcialam sie czegos dowiedzeic a tu nicc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Hmm no wlasnie wiem..;/ chcialam sie czegos dowiedziec a tu nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi
Hmm.. ^^ __Ostatnio mam w ogole zly chumor.. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9510
Hej dziewczynki.. Mam bardzo trudna sytuacje okolo grudnia 07 mialam pierwszy okres no ale pozniej sie dlugo nie odzywal no i dalej nie...powiedzialam mamie odrazu w ten dzien no i pozniej zaczelam zmyslac ze mam go dalej no i teraz nie wiem jak sie mam z tego wykreci bo prawdopodobnie to poprost sie uderzylam i mialam troszke krewki... no a ja jestem bardzo wstydliwa....aaa no i tak moze mi ktos powie kiedy mniej wieej dostane okresu ;;;; mam czeste bule przucha, wzdecia i biegynki no i troche mnie plecy z samego dolu bola ale to juz tak jakies pol roku....ta wydzieline mam juz ok 2 lat ...tak samo owlosienie..a pod pachami dobiero jakies 4 miesiace ale to takie delikatne.....piersi mam malutkie ale rosnaczesto mi sie tez wlosy przetuszczaja musze myc co dziennie... i mam 13 lat.a no i mam nadzieje ze wkoncu go dostane bo bedzie wtedy juz po sprawie.....prosze o szybka odpowiedz.. tu , na maila, albo na moje gg 7123883...pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajlajt
Hej wam, mam 12 lat, i chciałabym mieć już za sobą pierwszą miesiączkę. Czasami mocno boli mnie, po lewej stronie podbrzusze, piersi mam rozmiaru A75, owłosienie łonowe, bardzo mocną wydzielinę, i małe włoski pod pachami. Czy on może za niedługo nadejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anka9510. Niewiem czy się uderzyłaś czy nie ale druga miesiączka może być nawet poł roku poźniej. Więc się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze jedno pytanie. Cały czas mnie boli brzuch ale wszystko wypuszczam tylko że to już tak od tygodnia. I nie wiem czy mi się zdaję ale chyba mi się śluz nasilił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_ xD
hej ja mam 14 lat, nie mam jeszcze okresu .. :/ wlosy lonowe mam od 4-5 klasy, pod pachami dopiero rosną .. piersi nie mam za duze .. nosze stanik itp. ale w porownaniu z kolezanka z klasy ona ma D a ja A .. :/ co do tego śluzu to gdy rano wstaje i ide sie zalatwic to na majtkach mam taką biała wydzieline .. to nie ejst codziennie ale co dwa dni to mi sie pojawia .. chyba juz od 1,5 roku .. czy to sa ozanki meisiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aandra
Mam pytanie pojawia mi się to regularnie i boli mnie przed tym brzuch;( Z pochwy wydziela mi się jakaś taką brązowa - gdzie nie gdzie ciemniejsza wydzielina. Czy to może być miesiączka? Ale oprócz tego wydziela mi się także tak biało - żółta. Czy jednak to są objawy przed miesiączkowe? Jeszcze jedno pytanie. Mam 12 lat i mam 151 cm. wzrostu czy jak dostałam teraz miesiączki to jeszcze urosnę, bo kol. mojej siostry mówi że tak ale bardzo mało. Czy to prawda, nie chcę być tak niska! PROSZĘ O ODP PONIEWAŻ JEST TO BARDZO WAŻNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiia12580
Mam pytanko.Mam 11 lat boli mnie brzuch z 3 tygodnie mam już wydzieline od 2lat rosna mi piersi od 1roku boli mnie głowa powoli trace humor .Pomocy!! odpowiadajcie czy to sie zbliza miesiaczka.pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiia12580
Jeszcze bym chciała dodac ze mam juz duzo włosów łonowych na pochwie i pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_ xD
aandra --> wydaje mi sie ze powinnas porozmawiac o tym z mamą .. kiedys slyszalam ze brązowa wydzielina to oznaki jakiejs choroby badz zakazenia . ale nie chce cie straszyc . Jezeli bylo cos nie tak to idz do ginekologa .. :P klaudiia12580 --> piszesz ze od 3 tyg. masz wydzieline . mysle ze to troche za malo czasu na to aby dostac okres . ja mam wydzieline 1,5 roku i nic . a mam juz 14 lat .. :> wiec mysle ze sobie jeszcze poczekasz . a co do tego czy urosniesz to na pewno nie wierz w te glupoty ktore mowia ci kolezanki .. czy coś .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy okres dostalam miesiac przed 16 urodzinami, czyli dosc pozno. Nikomu o tym nie mowilam bo sie wstydzilam ze nie jestem normalna bo wszystkie dziewczyny w klasie juz mialy miesiaczke. Pozniej gdzies przeczytalam ze im pozniejszy okres tym lepiej dla kobiety bo to oznacza mlodsze cialo niz aktualny wiek kobiety, chociaz nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiia12580
Karolina suchaj kazdy dojrzewa inaczej i to może nie jest urojenie mama mi mówi ze szybciej dorastam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiia12580
Karolina ja nie pisze ze od 3 tygodni mam wydzieline tylko od roku a od 3 tygodni boli mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiia12580
sory mam wydzieline od roku lub od 2 lat nie licze czasu ale wiem ze juz mam dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_ xD
Sorka ale ja to zrozumiałam tak: z 3 tygodnie mam już wydzieline ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiia12580
Nic nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
Ja mam teraz akie objawy jak:ból podbrzusza,zły humor,i czuje się okropnie.Ale nie mam narazie okresy,ale mnie wyszytsko boli głowa,plecy mięsnie podobno to są objawy miesiączki.Więc czekam na ta pierwszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
Prosze odpiszcie mi czy bedę miała okres w najbliższym czsaie czy nie?Czy to od kataru bo mam od 2dni!Odpisac możecie na moim tematie:KIedy to nadejdzie i czy wszystko jest ok?Odpisujcie prosze,albo na moje gg12490179 PLISSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
Odpiszcie Proszeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiax110
Prosze odpiszcie na mojej stronie albo na gg,które podałam moja strona to:Http://zapytaj.com.pl/Category/004,008/2,65921,pierwsza_miesiączka.html sorry inna http://zapytaj.com.pl/Category/oo4,008/2,77821,Aby_zobaczyc_pytanie_kliknij_tutaj.html I jeszcze jedna http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3875835 ODPISUJCIE NA MOJEJ STRONACH PROSZĘ TO WAŻNA RZECZ DLA MNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_ xD
każdy ma inne objawy moim zdaniem .. nie zawsze ból głowy mówi ze dostaniemy okres itp .. mnie duzo razy bolał brzuch , głowa i nic .. :/ jeszcze musze poczekać. . ale powiem Wam jedno nie przejmujcie sie tak az bardzo moim zdaniem najlepiej dostac majac 14-15 lat .. np. takie 11-latki juz mają okres dla mnie to masakra zeby az tak sie meczyc .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×