Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Mówiłyście jeszcze sobie od kiedy jesteście na forum. Ja od 116 strony od 16 sierpnia :D Wcześniej miałam inny pseudonim a teraz od imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zero sluzu zero boli niby nastepna 14.02 czyli walentynki, narazie czekam :)) Aduska, ktory to okres twoj i jaki wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen : 15 lat i jeszcze nie miałam . Pisałam ci to pare stron wcześniej : pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ? U mnie leciuteńki ból brzucha . Dziś był ostatni dzień do sql ! I ferie ! Do Carmen15 : ja nie miałam jeszcze miesiączki . Na razie czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: a ja włąsnie koncze ferie :((( a ile masz lat? miałas juz plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , raczej nie za dużo . ale to na pewno było plamienie bo trwało 3 godziny . i na następny dzień był tylko biały śluz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli trzeba czekac, ja tez czekam : ( ale moje trwało 4 dni, wiec to raczej okres.. ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wam też ten biały / bezbarwny sluz zostawia takie slady na majtkach ? jak zapomne wkładki, albo mi troszke przeleci to mam takie białe plamy, trudno spieralne.. ;/ u was tez tak jest?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki^^:* Wasze zaległe pytania; hobby; Sport, śpiew, taniec, gra na keybordzie;D Forum; na forum byłam od dawna,potem był czas że je opuściłam i znów wróciłam pod innym pseudo.Pseudo od mojego imienia numer gg do ginekolog; Tak jest prawdziwy. Już z niego pisałam dużo razy ostatni raz kilka dni temu:D wiadomo,że nie zawsze będzie dostępna. Ferie; Mam już ferie:D Niestety już tydzień moich ferii mija;/ Jeszcze tylko tydzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen15- tylko śluz :( No właśnie , fortina22 nie mam okresu. Jeszcze pierwszego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj na pogotowiu byłam miałam 40.00 stopni i tak mnie głowa bolała o matko :( chcieli żebym w szpitalu została ale ja sie nie zgodziłam teraz mi lepiej bo wziełam proszki :) a u was co tam ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen : chyba tak po prostu :D fortuna i carmen :dziękuje za współczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby mi przeszło :P ja za dwa dni do szkoły, a nic nie nauczona, a spr. masa ... ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×