Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Carmen; a umnie tony kleistego białego- ohyda/ ochyda:) A tak poza tym- pytanko nie na temat: calowalyscie sie już po raz pierwszy, jeśli tak to kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
ja sie calowalam dokladnie 2 tygodnie temu:D bylo cudnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) już jestem:) Carmen: ja tez sie jeszcze nie calowalam, No dobra, calowalam- w przedszkolu:p A pytam, bo wbijcie se w Google : pierwszy pocałunek, od razu wyskoczt kiedy i instrukcja jak sie calowalac.... Chore... Matko! Mam strasznie dużo lepkiego sluzu, czy to normalne??? Piszcie:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ? u mnie jak zwykle nic . ani bólów ani śluzu . oby ciocia niedługo przyszła , bo już wkurza mnie to czekanie ;P mam takie dziwne przeczucie ,że niedługo dostanę miesiączki xD :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: tez tak myśle:) zwlaszca ze ostatnio wyczytałam, ze około tydzień przed okresem na majtkach jest sucho:).... A tak poza tym, jak sie robi taka skrzywiona buzke....? Ooorbitka: cześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: co u mnie? Ok, ale mam straaasznie dużo lepkiego sluzu- już przed tem pytałam czy to normalne, ale nikt nie odpisał:( Ja jestem, tylko ze zaraz wrócę, ok? Czekaj na mnie :) ide tylko zrobić surowke na obiadek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszej stronie jest taka wypowiedź: 12:39 [zgłoś do usunięcia] Chętnie pomogę.----------/---- ada12 spokojnie nie ma się czym denerwować. pierwszą miesiączkę dostaniesz około 2 lata po tym, jak zaczęły ci rosnąć piersi, niedługo po wystąpieniu owłosienia łonowego, po pojawieniu się pierwszej wydzieliny śluzowej( wydzielina ta ma przezroczysty lub białawy kolor. może ona lekko poplamić bieliznę. majteczki mogą w tym miejscu zażółcić się troszeczkę) nie zrażaj się jak dostaniesz okresu bo to znak że nie jesteś już małą dziewczynką- po prostu stałaś się kobietką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubalbble
Boże , ale z was dzieci neo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny, zastanawialyscie sie kiedyś, co by było gdyby jakiś chłopak podszywal sie pod jakaś dziewczynę....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×