Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość nieobeznana
słuchajcie leci mi coraz więcej śluzu a nawet kiedy założę czystą wkładkę to czuję ten śluz i ostatnio mam deprechę,wyskakuje mi coraz więcej pryszczy,biodra się zaokrąglają i piersi rosną coraz szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
do nieobeznana niedlugo napewno dostanie miesiączki ale nie martw sie na pewno nie bedzie obfita z mojej strony to na wydzieline polecam ci podapaski always ja jak mialam pierwszy kores to dostalam okolo godz. 15 w domciu :p . a na 2 dzień już nic nie było :( tylko mialam strasznie obfitą wydzieline i koleżanka porzyczyla mi podpaske z belli ale strasznie uwierało wiec w domu zalożylam always podpaski i wogóle ich nie czułam :) PS.podpaski też są dobre na wydzieline a szcz. always .......... a bella wg mnie nie są za dobre na okresik :( pozdrwiam cieplutko...... :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
a i jeszcze jedno... ja też mam depresje przejściową czesto chce mi sie płakać ale już jest lepiej . taka depresja jest przy okresie normalna są za nia odpowiedzialne hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
martu15 podpaski nie są tylko na okres???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
znaczy ja czasem na wydzieline zakładam podpaski i sa dobre nie czuje ich a te z belli to nie polecam :( pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
jak powiedziec mamie że macie ókres: -mamo chyba dostałam okres!!! -mamo są podpaski w domu??? -dziś nie pływałam na basenie przez menstruację -mamuś moge dziś nie iść do szkoły bo strasznie boli mnie brzuch. Właśnie dostałam okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
słuchajcie przed chwilą się mierzyłam i nie wiem co toznaczy bo biodra mam 76 cm a w talii mam 66cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
dziewczyny jakie wkładki mi polecacie bo podpaski sa wygodne ale chce cos zmienic i pytam jakie wg was wkladki sa najjlepssze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
odpisujcie pliss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia12
hej dziewczyny mam 12 lat pół roku temu zaczoł lecieć mi śluz i do teraz mi leci niewiem co mam zrobić czasami boli mnie brzuch mam owłosienie łonowe i pod pachami a rozmiar stanika to 75A niewiem co mam zrobić odpiszcie plisss prosze was bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
martu15 polecam wkładki carefree lub naturella słuchajcie wczoraj poszłam do kibelka patrze a majtki całe brązowo-czerwone w nocy nic nie leciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
martu15 polecam wkładki carefree i naturella i discreet wczoraj idę do kibelka patrze a tu całe majtki czerwono-brązowe w nocy nic nie leciało więc nie wiem czy to miesiączka ODPISZCIE PRĘDKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
i wczoraj prawie zemdlałam tak i bolał mnie brzuch miałam biegunkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia12 radze ci rzebyś nosila wkładki higieniczne np. carefree, naturella, bella panty, descreet, always.........itd. w razie czego bedziesz zabezpieczona :* pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
martu15 to jednak nie okres uderzyłam się i poleciała mi krew wiem bo patrzyłam i miałam taką małą rankę PS nie leci mi śluz ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieobeznana mhhhh... współczuje ci pewnie byłaś rozczarowana. ze mną bylo przed okresem że leciało dużżżo wydzieliny i jak czułam ze cos lec to juz myślalam ze to okres ale nie to ta ch****na wydzielina. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka10
Mam 10 lat czy to możliwe żebym dostała pierwszego okresu? Mam wszystkie objawy śluz(dość obfity),bóle w dole brzucha,migrena. Mniej więcej za jaki czas dostanę okresu? Piszcie szybko proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczka jesteś za młoda!!!jest jeszcze czas i to dużo! ciocia mojej koleżanki dostała w wieku 19 lat !!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Sluchajcie mam do was pytanie MOja miesiączka trwa 3 dni czy to jest normalne ja sie czuje troche glupio bo jako pierwsza dziewczyna z klasy dostalam okres i mam miseczke 70b to jest strasznie zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
a ile masz lat? bo z wiekiem jest najłatwiej określić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga_xD
hej :) ostatnio zauważyłam na majtkach strasznie duzo sluzu.. (czy powinnam nosić wkładki? a jak tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
To było do HapyGirl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyagrafkowana
Słuchajcie,mam taki problem. Od prawie miesiąca moja wydzielina jest strasznie obfita i teraz jak zaschnie to robi sie żółta..mam wydzieline juz dlugo (dokladnie nie wiem ile,ale juz dosc dlugo chyba z poltora roku albo rok) ale tylko czasami robila sie zolta..czasem nawet jest tici tici brązowa ale bardzo lekko ze prawie nie moge odroznic..Od czasu do czasu boli mnie podbrzusze i brzuch mam lekką migrenę,brak apetytu..mam miseczkę 65A i jestem w 6 klasie..Strasznie łatwo sie denerwuję i wsyzstko bardziej przezywam niz wczesniej.. Czy to znaczy ze zbliza sie pierwsza miesiaczka??Odpiszcie PLIS!! PS:mam już wloski lonowe i pod pachą też.... ODPISUJCIE PLIIIS!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyagrafkowana
A no i jeszcze czasami mam biegunkę..Tzn teraz jest częściej,no i często chce mi się do kibla.. ODPISUJCIE PLIS!! ^^ :// :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie dlugo dostaniesz okresu ;) ale na wszelki wypadek noś wkladke higieniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej to nie prawda ze do okresu trzeba warzyc min. 45 kg ja waże 40 kg mam 150 wzrostu i jestem chuuda i dostąlam :) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyagrafkowana
no ja tez mam 150 cm wzrostu i waze 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×