Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Magda5555
hej !!! mam pytanie co oznacza duzo bialego sluzu i kłucie w jajnikach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda5555
hej co oznacza duzo bialego sluzu i kłucie w jajnikach??? mam wszystkie objawy :) czy to oznacza ze nie dlugo dostane miesiaczki?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNa 11 lat
Moje pierwsze objawy: Strasznie bolał mnie brzuch i nawet zasłabłam w szkole i mnie zawieźli do szpitala! Kiedy już przyszłam ze szpitala okazało się że po 3 dniach znów to samo ale bez mdłości. Dużo razy zwracałam, a nawet nie mogłam iść gdzieś sama bo bym tam zwróciła! Po prostu cały czas zwracałam co 20-30 minut! Po trzech dniach kiedy szykowałam się do szkoły poszłam do WC i patrzę a tu na majtoszkach coś czerwonego bałam się przyznać o tym mamie. A włoski łonowe mam już takie, że mogę z nich zrobić kitka! Tak samo pod pachami! Pytałam się już mamy czy mogę je zgolić, ale ona odpowiedziała że jeszcze jestem za młoda bo mam 11 lat!! Włoski zaczęły mi się już od drugiej klasy a włoski łonowe już od zerówki!!! Jak za tydzień mam dostać miesiączkę to mam mdłości i zwracam ale za to nie chodzę przez tydzień do szkoły :) Kiedyś jak mama mi kazała nasikać do słoika bo na bilansie 10 latka mi kazali to zrobić to zamiast siku to leciała mi krew!! Cały słoik był we krwi. Jak kiedyś byłam w szkole i zapomniałam ze sobą podpasek i zaczął mi się w szkole na polskim okres i podchodzę do pani od polskiego ( a wtedy miałam białe spodnie ) i jak wyszłam do biurka o caaaaaaaała klasa bez wyjątku zaczęła się śmiać i mówię pani o tej sprawie i dała mi 4 podpaski.. Poszłam do łazienki i co tu teraz zrobić!? Zaczęłam płakać bo nie miałam zmiennych spodni!! Moja koleżanka miała spodnie od w-f'u i pożyczyła mi je . Na drugi dzień na matematyce już nie wytrzymałam i na głos: Proszę Panią ja dostałam okres i muszę wyjść do łazienki!!! A wszyscy zaczęli się śmiać i ja też no i poszłam... Potem miałam coraz obfitsze miesiączki. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam Serdecznie i nikomu nie życzę takich przygód jakie ja miałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda5555
hej co oznacza duzo bialego sluzu i kłucie w jajnikach??? mam wszystkie objawy czy to oznacza ze nie dlugo dostane miesiaczki?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda5555
MoNa 11 lat wspolczuje ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
MoNa 11 lat współczuję ci ja też mam 11 lat ale jeszcze nie mam miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
magda 555 tak to oznacza że niedługo możesz dostać miesiączki ale może się ona pojawić za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi1995
Hejka mam 14 latek ide po wakacjach do 2 gima mam pytanko czy nie musze isc jeszcze do gina i wszystko sie unormuje?Mam miesiaczke od grudnia lacznie juz mialam 4 a ostatnia w lipcu.Pierwsze 3 to byly raczej takie plamienia dopiero lipcowa to normalne krwawienie.Dostalam ja 18 lipca rano krwawilam przez 1 godz. i reszte dnia nic,nastepny dzien nic,dopiero nastepnego dnia na wieczor lalo sie ze mnie przez ok. 3 godz i koniec. . . .jak myslicie jest jeszcze czas zeby sie wszystko unormowalo?Mam 152 cm wzrostu waze ze 37 kg piersi malutenkie wlosy lonowe jak u doroslej kobiety a pod pachami dopiero zaczynaja rosnac,jestem malo zaokraglona w biodrach.Pomozcie! :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 15 wiosen i 8 miesięc
a miesiączki brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
Emi1995 nie martw sie wszystko bedzie dobrze jest jeszcze czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
do a ja mam 15 wiosen i 8 miesięc miesiączka pojawia się przed 16 rokiem życia jeśli jej do tego czasu nie dostaniesz to idź do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1995
Dzieki za opowiedz mara12 :) Z niecierpliwoscia czekam na nastepna miesiaczke ale czuje ze znowu dostane za ok. 2 miesiace,bo tak do tej pory dostawalam :( Chcialabym dostac jeszcze przed wakacjami abym miec spokoj we wrzesniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak masz wlosy pod pachami to je zgól ;/;/;/; ale zal nie przejmój sie starą bo ich sie nie ma co sluchac... inny rocznik . pozatym kurde glupia jestes ze sie tak chwalisz tym okresem w szkole nie masz podpasek itp ;/ ja nigdy nie mowilam nikomu i nidgy mi nie przecieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenuśka
Mnie po prosu zaczol bolec brzch.. i poczulam ze cosik ze mnie leeci;] Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNa 11 lat
Wiesz co peacelove jesteś dziwna to co ja miałam w tej sytuacji zrobić!? Moja mama ma 29 lat i nie jest stara. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNa 11 lat
Wiesz co peacelove jesteś dziwna to co ja miałam w tej sytuacji zrobić!? Moja mama ma 29 lat i nie jest stara. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
słuchaj peaclowe to że ty nie miałaś takich problemów nie znaczy że ktoś inny też nie może ich mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123asv
witam. mam śluz od ok roku. owłosienie łonowe zaczeło się pojawiać gdzieś 2 lata temu ale nie jest zbyt gęste ale za to włosy są długie . pod pachmi zaczeło się pojaać ok 2 miesiące temu . ostatnio bolało mne podbrzusze miałam mdłosci i biegunke . miałam uczucie gorąca w dole i taki jakby mrowiene czułm że coś mi leci ale to śluz . mam kobiecą sylwetkę talie biodra i zaokraglone uda . piersi już maja zarys ą tak miedz A / B . ostatnio tak jakby napeczniały . czy moge się spodziewać miesiaczki ? za niedługo czy tak gdzieś rok . a i wydzielina jest ostatnio intensywniejsz jest ej wiecej . jestem z grudnia 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123asv
proosze odpsiujcie . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
do 123asv nikt nie przewidzi kiedy dostaniesz pierwszej miesiączki ale przygotuj się na wszelki wypadek miej ze sobą wkładki,podpaski i majtki na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123asv
fakt . ale to są objawy przed okresowe ? bo kiedys miałam jakiś problem z miejscmi intymnymi . boje sie czy to nie choroba . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie P
Mam 14 lat wlosy tam gdzioe trzeba.mam165mc wzrostu i waze 45 kg .Okolo miesiac temu przez tydzien pobolewal mnie brzuch a od paru dni mam obfitrzy sluz i wydaje mi sie ze troszke ciemniejszy ale nieduzo jak myslicie kiedy moglabyn dostac okres??Wiem ze niemozna tego przewidziec ale moze mialyscie takie objawy przed pierwsza miesiaczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana123
a może to właśnie był okres? pierwszy okres nie musi być czerwony, może być skąpy i mieć "niespodziewany" kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie P
Moze masz racje ale zmienil sie ciutke moze o ton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
do mam pytanie p :nie dlugo dostaniessz okres ja też tak mam... a teraz martwię sie bo miesiączka mi sie spóżnia już 4 tyg. ale to podobno normalne. mam pytanie p pozdrawiam Cię ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu15
do mona 11 l at współczuje ci ale ja mialam podobnie tylko bez tych omdleń . pozdrawiam...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Putanie P
Dzieki i towniez pozdrawiam :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms.kitty
ja mam 14 lat, włoski w miejscach intymnych i pod pachami od dawna, śluz też mam od 1,5 lub 2 lat, piersi mi rosną też chyba od 1,5 roku, ostatnio rozrosłam sie w biodrach i nie mogę zmieścić się w spodnie i spódniczkę kupione w zeszłym roku ;/ czy mogę niedługo dostać miesiączkęę? będę wdzięczna za odpowiedź ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
ms.kitty myślę że to możliwe noś ze sobą wkładki i podpaski na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
ms.kitty myślę że to możliwe więc noś ze sobą wkładki i podpaski na wszelki wypadek pozdrawiam nieobeznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×