Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

glamur555 ja tez nie mma popjecia ! boje sie ze jakies zarazki mam !tylko od czego ? u giinekologa nie bylam nigdy ! mam wazne pytanie przosze odpowiedzcie bo jak bylam mala mialam jakos 2-3 latka to mialam przepukline pachwinowa czy to moze miec zwiazek z tym ze mi sie spozni okres ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar95
hej ja mam cos podobnego bo karolcia_88. mnie często boli podbrzusze ale zaraz sie okazuje ze mi sie chce no wiecie co... czasami mnie tak kuje wiecie gdzie ze nie moge wytrzymac juz pewnie z poltora roku mam sluz wlosy lonowe juz od dawna i pod pachami tez czy to znak ze juz niebawem bedzie pierwszy okres??? a i na majtkach juz takie troszeczke brazowe sie pojawia POMOZCIE PLIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar95
jeszcze jedno pytanie: jesli ma sie niedowage to opoznia to pierwszy okres? i mozna miec okres mniejwiecej jak starsza siostra, bo moja miala w 2 gimnazjum i ja wlasnie teraz bede w 2 gimnazjum moze tak byc?, a moja siostra byla tak samo chuda jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSSiunia
Ja gdzieś czytałam, że gdy dziewczyna przekroczy cnm 44kg zacznie miec wlosy lonowe i pod pachami to wtedy moze go dostac;) ja dostalam3 dni temu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSSiunia
ja tez tak mialam- sluz na majtkach i wlosy;P ale to moza trwac dsyc dlugo;P gdy zacznie was boleć brzuch ale codziennie i niemal cały czas to moze byc okres ale nie koniecznie... czasami dziewczyny gdy maj dostac okres sa bardziej nerwowe itp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati211.12
To Brązowe to z pewnością pierwsza miesiączka ( niekiedy nie jest wogle pomieszana z krwią ....ale zawsze jest lepka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati211.12
Tak ,,, możesz mieć tak samo jak twoja siostra :) Najprawdopodobniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
ja dostalalm jak mialam 13 lat, kilka dni przed mialam brozowy sluz na majtkach i tesh nie wiedzalam co to bylo a mamy sie wstydzilam zapytac, pamietam jak jush dostalam to przez pierwsze kilka miesiecy prosilam babcie zeby mi podpaski kupowala bo sie wstydzilam , razem z kolezanka pozniej chodzilismy kupowac , jedna patrzyla czy nie ma kogos znajomego w sklepie a druga szybko do koszyka i do kasy heheh a pozniej nieslismy nasze zakupy nieprzeswitujacej torbie heheh ale bylysmy obie glupie !!!! sorry za byki ale mam jush je we krwi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati211.12
Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamour555
Karolcia... sprawdzałam na necie i te paprochy to nic groźnego! Te paprochy to coś typu śluz:) O i jeszcze jest taka stronka o okresie na której pisze ,że oprócz tych głównych objaw okresu (śluz, owłosienie łonowe itd.) Mogą pojawić sie: -Chuśtawki nastrojów -Bóle pleców -Częstszy stres -Częstsze pocenie się -Trzeba mieć też ustabilizowaną wagę jak na swój wiek. -Trzeba też prowadzić w miarę zdrowy tryb życia P.S Czytałam też ,że okres zazwyczaj przychodzi w podobnym wieku co u innych członków rodziny (Siostra,mama)Ale, co do tego nie mam pewności:) Dobra to ja lece Mam nadzieję ,że pomogłam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
hej mam pytanie mam częste zmiany nastroju, bóle w podbrzuszu, włosy łonowe i pod pachami, piersi zaczeły mi sie kształtowac czy to oznaka pierwszej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
Mara12 !. A masz śluuz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli23
hej dziewczyny !:D mam pytanie czy kocie w jajnikach to normalne bo ja mam takie coś i tak mnie kuje że ciężko mi chodzić mam ten śluz i idt włosy tam gdzie trzeba i czy te głucie to objaw nadchodzącej miesiączki ?????? ps. jeszcze nie miałam okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palalanka
hej :) ja mam 14 lat i nie dostałam ejszcze okresu . ale czuje ze to nadchodzi mam czeste bule brzucha , wydzieliny od jakichs 3 lat rosna mi piersi , tyle ze ten sluz zmienił sie w brazowa wydzieline czy moze to cos złego oznaczac pomozcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSSiunia
raczej tak;) bo gdy ten sluz zmienia kolor na ciemniejszy to jest oznaka zblizajacego sie okresu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamour555
Nie ma sprawy Karolcia_88 cieszę się ,że komuś pomogłam ;))) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli23
hej dziewczyny ! mam pytanie czy kocie w jajnikach to normalne bo ja mam takie coś i tak mnie kuje że ciężko mi chodzić mam ten śluz i idt włosy tam gdzie trzeba i czy te głucie to objaw nadchodzącej miesiączki ?????? ps. jeszcze nie miałam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli23
hej dziewczyny ! mam pytanie czy kocie w jajnikach to normalne bo ja mam takie coś i tak mnie kuje że ciężko mi chodzić mam ten śluz i idt włosy tam gdzie trzeba i czy te głucie to objaw nadchodzącej miesiączki ?????? ps. jeszcze nie miałam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
Moli23 - tak to jest objaw nadchodzącej miesiączki. Sama często miewam takie bóle, a już mam okres od jakiegoś czasu. :) Teraz ja mam pytanie: Ile najdłużej spóźniała wam się miesiączka? Wiem, że przez pierwsze 2 lata okres jest nie regularny. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśśśś
Hej :) pomóżcie mam 13 lat i jestem już w pewnym sensie dojrzała. TZN mam owłosienie tu i ówdzie a także piersi :) pewnego dnia miałam całe zakrwawione majtki pomyślałam ze to moja pierwsza miesiączka. i wszystko by się zgadzało bolał mnie brzuch i głowa. Jednak na drugi dzień krwawienie tak jakby ustąpiło. I tu pojawia się moje pytanie; Czy krwawienie podczas miesiączki może być obfite pierwszego dnia a przez resztę dni prawie niewidoczne >>???? błagam pomóżcie bo jestem w kropce. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśśśśś
Hej :) pomóżcie mam 13 lat i jestem już w pewnym sensie dojrzała. TZN mam owłosienie tu i ówdzie a także piersi :) pewnego dnia miałam całe zakrwawione majtki pomyślałam ze to moja pierwsza miesiączka. i wszystko by się zgadzało bolał mnie brzuch i głowa. Jednak na drugi dzień krwawienie tak jakby ustąpiło. I tu pojawia się moje pytanie; Czy krwawienie podczas miesiączki może być obfite pierwszego dnia a przez resztę dni prawie niewidoczne >>???? błagam pomóżcie bo jestem w kropce. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aśśśśśśśś
Oczywiscie ze moze. Ja np przewaznie mam dwa pierwsze dni obfity okres a reszta to takie tylko plamienie. Wszystko wporzadalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palalanka
miałas racje . ;p mam miesiączke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśśśśś
dziękuję :) to jest mój trzeci dzień pierwszej miesiączki :] Pierwszego dnia okresu krwawienie było bardo silne natomiast drugiego dnia nie było w ogóle i dzisiaj ( 3 dzień ) jest bardzo mało i czy to na pewno jest normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagdusia
moja druga miesiączka miała kolor mocno brunatny i była gęsta pierwsza tak samo ale nie wiem czy druga powinna taka być czy tylko pierwsza prosze o szybką odpowiedz piszcie jak ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja jestem inna ! nie mma miesiączki a ide do 1 gim ; p bjawy wszystkie mam . czy dlugo na nia mam czekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P P
do Karolcia_88 każdy organizm jest inny więc nie można przewidzieć kiedy dostaniesz miesiączkę :) Ale nie martw się na pewno nie długo ja dostaniesz :** I nie jesteś inna znam dziewczynę która dostała w 3 gim to teraz moje objawy : Miesiąc temu przez 4 dni bolał mnie brzuch i byłam strasznie leniwa a i bolały mnie piersi teraz znowu mi się to powtórzyło czy to jest normalne no i tak mam owłosienie tam gdzie trzeba i śluz od około 2 lat ale od paru dni zaczęło mi go lecieć więcej :(( noszę wkładki higieniczne żeby nie pobrudzić bielizny:)) ale to nic nie daje na dal go czuje :(( Proszę oo odpowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×