Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość do wygrafkowana
to ja martu15 posłuchaj mnie heh ale na pewno dostanioesz za niedlugo miesiączki. to co ty masz to sa objawy a ile ty masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyagrafkowana
no 12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka10
Dzisiaj mam bardzo obfity śluz jest lekko brązowy. Mam 155cm wzrostu i ważę 36 kg. Na dodatek mam biegunkę,bóle w dole brzucha silne,migrena i nudności. Moja mama też dostała śluzu w wieku 10 lat. Przypominam mam 10 lat i 9 miesięcy. Piszcie szybko PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka10
Chciałam dodać że mam owłosienie łonowe i pod pachami już 1,5 roku. Piersi rosną mi 1,8 roku. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystka
idz do lekarza skoro az tak to Cie martwi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka10
Piszcie na moj e-mail: amorka@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczkoo
moja córka dostała pierwsza miesiączkę jak skończyła 11 lat i nie miała żadnych objawów ostrzegawczych. Naprawdę nie ma sie do czego śpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem zdezorientowana...
hej , mam 12 lat. chodze do 6 kl i niewiem cyz to są objawy miesiączki ?? więc tak śluz mam już prawie 3 lata, owłosienie łonowe już 1.5 roku pod pachami mam średnie owłosienie , mam nawet szerokie biodra,wmiarę duże piersi też od 3 lat a i przez ostatnie 2 tyg. miałam bardzo dużo śluzu ale takiego zółtawo-kremowego a wczoraj i przedwcoraj on się tak ciągnął ?? czy moge się spodziewć misiączki ?? prosze odpowiedcie to ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem zdezorientowana
perzepraszam nie dodałam jeszcze że od 3 dni boli mnie brzuch w okolicach jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Do wygrafkowana 30 października skończe 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Do wygrafkowana 30 października skończe 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyagrafkowana
ja skoncze 12 lat 14.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
Do HapyGirl: Z tą 3 dniową miesiączką to jest raczej normalne..;) tzn.ja jeszcze ine mialam,ale nie martw się kazdy przeciez przechodzi to inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jem zdezorientowana
tak,mozesz sie podziewac "ciotki" :) trzymaj się cieplutko buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzuŚŚka
Objawy przed miesiączką .... ? noo too tak naa samym początku pojawi sie wydzielina w postaci śluzu będzie ona biała ii lepiąca . aa później too już krawawienie . Przed okresem niektórych mocno boli brzuch ww dolnej części ja nic takiego nie miałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
ja nie mam miesiączki mam 12 lat napiszę Wam co się ze mną dzieje i jak ktoś będzie wiedział kiedy ją dostanę to pisać a więc mam: -wydzielinę ok. 1,5 roku -włosy łonowe ok 1,5 roku -włosy pod pachami ok 8-9 mies. -mdli mnie co dzień -boli mnie brzuch ponad tydzień (właśnie wzięłam nospę) -jeśli nie założę podpaski tylko wkładkę higieniczną to przemaka mi przez majtki i przez spodnie ;/ -kolory śluzu to: żółty, biały, przeźroczysty, brunatny(tylko nie piszcie, że ten brązowy to okres bo mi mama powiedziała, że to nie to) -piersi od 2 lat (rozmiar 70 A lub małe B) jak już mówiłam mam 12 lat odpiszcie czy to już proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
ale nie tylko teraz boli mnie brzuch boli mnie od ok. 2 lat tylko teraz strasznie mocno i codzienie kiedyś miałam tak 2-3 razy w miesiącu odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
ale nie tylko teraz boli mnie brzuch boli mnie od ok. 2 lat tylko teraz strasznie mocno i codzienie kiedyś miałam tak 2-3 razy w miesiącu odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
mam 160 cm wzrostu mam 12 lat ;) mam w biuście 80 cm w pasie 70 w biodrach 90 nie myślcie że jestem gruba waże 46 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
nie mam okresu ale mam mame pielegniarke i to wskazuje ze zanim bedziesz miesiaczkowac regularnie moze uplynac nawet 2 lkata a po tym terminie musisz isc do ginekologa (jesli masz nieregularny cykl) od jakiego czasu miesiaczkujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
Od ilu lat miesiączkujesz, bo jeśli to pierwsze w Twoim życiu menstruacje to nie martw się! Twój cykl powinien wyregulować się do 2 lat po pierwszej miesiączce, ale jeśli po tym czasie dalej masz nieregularny cykl to musisz pójść do lekarza może nie mam miesiączki, ale czytałam tak wiele na ten temat, że bez problemu możesz mi uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka10
Dziewczyny dzisiaj miałam brązowy śluz. Co to znaczy?? Pszypominam mam 10 lat 9 miesięcy i chodzę do 4 klasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana juleczko
To nie jest odrazu pewne ze dostałaś miesiączkę.CHyba że łśuz jest mocno brązowy to to może być okres pozdrawiam :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta em
martu15 to ja miesiączkuje jakis 1 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Dzieki za odpowiedzi Ale troche sie martwie ponieważ zaczeła sie szkoła A jak dostane miesiączke w szkole? Wiem że moge wziąść podpaski do szkoły tylko jest jeden problem u mnie w klasie chłopacy czasai zaglądaja do plecaków I boje się że mnie wyśmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyagrafkowana
Droga HapyGirl: Miesiączka to żaden wstyd ! Jak cie zaytają to powiedz otwarcie:"Tak mam okres.I co z tego?Każda dziewczyna to przecież przechodzi." I zobaczysz wtedy im sie zrobi głupio! trzymaj cię ciepło :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
odpiszcie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
do juleczki jeśli masz 10 lat i 9 mies i masz brazowy sluz to znaczy ze tylko dojrzewasz nie panikuj nie masz jeszcze okresu(chyba ze taki slus robi ci sie co miesiac) dla mnie to dziwne ze w takim mlodym wieku mozna juz miec miesiaczke w takim jak ty bo ja nie czuje siie mlodo bo w wieku 12 lat zazwyczaj sie dostaje okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoChAnA NaTaLkO
ZA NIE DŁUGO DOSTANIESZY okres ale nie martw się to nie choroba z tym trzeba żyćć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×