Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość natalka199720
dzięki ale bardzo się boje bo ból jest strasznie uciążliwy boli mnie wszystko cały dzień dzięki za miłą odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka10
Dziewczyny 1 godz. temu dostałam miesiączki tak powiedziała moja mama:-) Poszłam zobić siku a tam niespodzianka dość obfita krew :-) I ten potforny ból brzucha:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juleczka10
Gratuluje ci ja tez bym juz chciala chodz wiem ze niema sie do czego spieszyc bo itak bede miala tego dosc zreszta itak niedlugo dostane bo mam 14 lat i miewam bule brzucha i biegunke czasami tak boli ze biore tabletke:/ Pozdrawiam :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna jak czytam
posty tych chętnych do pomocy i w doradzaniu o pierwszej miesiączce co podają gg kurwa mac zboki pierdolone najebać takim i zakopać w lesie. DZIECI NIE GADAJCIE Z OBCYMI! bo wpierdol na gołą dupe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hqahahhahahahah
japierdole 10 latka pyta na kafe i sie martwi że JESZCZE okresu nie dostała... lalkami sie bawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczka gratuluje !!! stałaś się kobietką ale będziesz co jakiś czas wpadać na kafeterie no nie?!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Objawy...
Bule brzuch (pod pępkiem). Brązowe plamy na Majtkach, złe samo poczucie, bóle głowy, senność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
odpisujcie na moje pytanie to dla mnie wazne dzis w kosciele zwijalam sie z bolu co to mioze znaczyc? mam strasznie zolty sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalka posłuchaj porozmawiaj szczerze z mamą, nie wiem załuż wkładki, podpaski......... lub idź do.....lekarza. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka15
prosze odpowiedzcie mi na to pytanko! czy jak sie mi leje z pochwy cos takiego ciemnobrązowego (prawie czarnego) to to juz jest okres??? bo nie wiem. zaczelo sie to dzisiaj w nocy... nie wiem co mam robic. na razie nie powiedzialam nic mamie. HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGULcia09874
Chciałabym się zapytać o to samo. Bo mam 10lat a już się boje że dostane bo moja koleżanka z klasy właśnie dziesjaj w szkole dostała. ale przejdźmy do rzeczy piersi mam takie nawet. Owłosienie łonowe lekkie. bidra małe. Kiedy mogłabym dostać . Powiedzcie mi ile moge mieć wtedy lat? Coś o mnie: Imie:Agnieszka Lat:10 Zwierzęta: pies Imie zwierzeta:Stella Rasa:Owczarek Niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AGULCIA
to ze twoja kumpela dostała ciotę to nic nie znaczy o co ci kaman to, że twoja kumpela ma to ty dlatego chcesz zal.pl powiem ci cos i zapytam sie czy masz juz sluz bo bez sluzu nie ma okresu w taki mlodym wieku czlowieku opanuj sie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam 14 lat i jeszcze nie dostałam pierwszej miesiączki,to troche irytujące bo koleżanki z klasy już mają... Mam owłosienie łonowe, śluz od 2 lat,piersi mi zaczęły rosnąc... Ostatnio często mnie boli brzuch I mam więcej tego śluzu... Czy to znak że już niedługo stanę się kobietą/?? Prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Dzięki Ale u mnie w klasie chłopacy raczej się będą śmiać ponieważ oni się śmiali z takiej dziewczyny co ma już miesiączke. A ja mam pytanie teraz niedawno kupiłam podpaski bez skrzydełek bo ze skrzydełkami i były strasznie niewygodne. A tak z ciekawości które są lepsze?? a i czy na wf moge ćwiczyć jak mam miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyagrafkowana
Do hapygirl : Moja kolezanka ma juz miesiaczke i cwiczy na wf,ale spytaj sie swojej mamy na wszelk8i wypadek pozdrawiam ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka D
hej. suchajcie mam juz wlosy lonowe i piersi ( A 65 lub czasem A70 ) ,pod pachami takie małe narazie,bóle brzucha i pod,migrene,a czasami nawet rozwolnienie.. a no i prawie miesiac temu dostalam sluzu.... czy moge sie spodziewac miesiaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pala_
dziewczyny przez ostatnie dwa miesiące urosły mi znacznie piersi a oprócz tego strasznie mnie bolą i w dole brzucha też mnie boli i jeszcze pojawiły mi się włosy łonowe czy to oznaka że niedługo będę miała okres odpiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pala_
a tak wogóle mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natUla 1997
hej mam 12 lat i : mam owłosienie łonowe włosy pod pachami biodra nawet szerokie < 70 cm> mam 160 cm wzrostu śluz od 2 lat i dziaiaj bardzo bolał mnie brzuch w szkole powiedziałam to pani od przyrody a ona pytała się mnie vzy już miałam okres ja że nie a pani powiedziała że może się zbliża pomocy < moja mama dosta la w 6 kl>odpiszczie błagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika0096
hej dziewczyny mam 13 lat i nie mam miesiaczki:( od jakis 2 lat mam sluz i wlosy lonowe i pod pachami. piersi tez rosna mi od okolo 2 lat. sluz zawsze mialam przezroczysty ale stopniowo sie ściemniał a od jakiego miesiaca jest on taki żółtawo brązowy lub czesami nawet brazowy. czesto boli mnie brzuch w okolicach jajników i pod pępkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika0096
czy miesiaczka sie juz zbliza?? mialyscie tez takie objawy?? prosze odpiszcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika0096
prose odpiszcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalula
żal mi ciebie chyba sie nie rozumieny dostaniesz jak bedziesz miala dziecko okey? o lol kiepskie jesteście takie małe a już o okresie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar95
hej ja wlasnie jakies dwie godziny temu dostalam pierwszej miesiączki od razu powiedzialam mamie chociaz troche sie balam poszla i mi kupila podpaski i jest spoko tylko teraz troche mnie brzuch boli. A jak nie wiecie jak to powiedziec mamie to poprostu: mamo kupisz mi podpaski i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia...12
Cześć mam 12 lat mam owłosienie na wzgórku łonowym od kilku dni, często boli mnie brzuch, lekko rosną mi piersi. Czy niedługo będę miała okres? Plis odpiszcie. PS. Czy już powinnam nosić stanik mam 61cm pod piersiami, a w piersiach 66cm. Jak tak to jaki? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia...12
Cześć mam 12 lat mam owłosienie na wzgórku łonowym od kilku dni, często boli mnie brzuch, lekko rosną mi piersi. Czy niedługo będę miała okres? Plis odpiszcie. PS. Czy już powinnam nosić stanik mam 61cm pod piersiami, a w piersiach 66cm. Jak tak to jaki? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia...12
Cześć mam 12 lat mam owłosienie na wzgórku łonowym od kilku dni, często boli mnie brzuch, lekko rosną mi piersi. Czy niedługo będę miała okres? Plis odpiszcie. PS. Czy już powinnam nosić stanik mam 61cm pod piersiami, a w piersiach 66cm. Jak tak to jaki? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarla
hej niemam prakycznie zadnych objawow miesiaczki tylko od paru dni jestem poddenerwowana i od jakiegos miesiaca zauwazylam ze bardzo rosna mi piersi zmienily mi sie z rozmiaru 75A do 80B czy moge niedlugo spodziewac sie miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarla
do natalia...12 moim zdaniem mozesz narazie nosic topiki bo jeszcze nie spotkalam sie z rozmiarem stanika 61A ale mozesz sie zapytac w sklepie z biustonoszami czy maja zerowki jesli tak to mozesz kupic ale ja po radzila bym ci topik POZDRAWIAM TAMARLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×