Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość natuLa1997
słuchajcie przez ostatnie 2 tyg. trochę urosły mi piersi, i śluz mam taki ciągnący a reszte objawów na górze...prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj dziewczyny wcześniej pisalam że 2.08.09r dostalam okres i ...okazalo sie ze to nie on :( wiec jeszcvze nie mam okresu :( .Przypominam: -mam 12 lat -włoski tam gdzie trzeba i odpowiedniej wielkości :p -cyce rosną od 2 lat -rozmiar miseczki 75AA -śluz od ponad 2 lat -codzienne bóle w podbrzuszu -biegunka -bóle głowy. Mam nadzieję że okresu w domcu w tym tyg. dostane. Chcę w tym tyg. dostac bo jestem chora i siedze w domku :) . PS.Mj śluz z każdym dniem jest coraz ciemniejszy. Prosze o odpowiedzi... Zgóry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka D
hej. suchajcie mam juz wlosy lonowe i piersi ( A 65 lub czasem A70 ) ,pod pachami takie małe narazie,bóle brzucha i pod,migrene,a czasami nawet rozwolnienie.. a no i prawie miesiac temu dostalam sluzu.... czy moge sie spodziewac miesiaczki?? A no i teraz jestem chora ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Elizka D miesiąc śluzu to trochę za mało żeby mieć miesiączkę a poza tym ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Ja pierwszą miesiączkę dostałam wczoraj o 16h. Miałaś śluz przez 1,5 roku.Może 2tyg.przed miesiączką Śluz lał się ze mnie jak woda z kranu.Bolał mnie brzuch byłam pobudzona.I dostałam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak: śluz gdzieś ze dwa lata, może więcej piersi bb rozmiarówka młodzieżowa biodra spore i dzisiaj na lekcji tak strasznie zakłuło mnie w okolicach macicy i jajników to trwało może 5 minut nie więcej ale mi sie tak często robi czy to znaczy, że mogę niedługo dostać okres? mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona12
Cześć! Mam 12 lat i jestem w 6 klasie :) Od początku 5 klasy zauważyłam na majtkach taki żółtawy śluz.. :/ Obecnie też cieknie. Mam już owłosienie łonowe, pod pachami i piersi mam takie średnie.. Wszystkie moje koleżanki z klasy już miały miesiączke a ja jeszcze nie... troszke mnie to martwi.. :( pomóżcie!! proszę! czekm na odpowiedź i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona12
Chciałam jeszcze powiedzieć że nosze topiki.. Przed chwilą poleciało mi dużo śluzu.. :( proszę odpiszcie!! ja nie mogę czekać! HELP ME!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona12
Droga OOOrbitko! myślę że miesiączki dostaniesz jak przyjdzie na to czas.. Narazie spróbój o tym nie myśleć . poproś mamę aby dała ci wkładkę higieniczną.. noś ją do szkoły żeby w razie czego ją założyć:)) Zapomnij o miesiączce. ona przyjdzie w swoim czasie :) Serdecznie pozdrawiam.. :) Jak byś czegoś chciała się dowiedzieć więcej po prostu pisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
hej :* mam pytanie do dziewczyn ktore juz mialy okres...ile czasu u was uplynelo od pierwszego do drugiego okresuu?? pozdrawiam =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
hej :* mam pytanie do dziewczyn ktore juz mialy okres...ile czasu u was uplynelo od pierwszego do drugiego okresuu?? pozdrawiam =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwiona12 po prostu chcę być przygotowana- boję się że dostanę okres w nieodpowiednim momencie. i nie mogę nie myśleć o okresie bo te bóle są naprawdę mocne. dzięki za odpowiedź =) chciałabym się jeszcze dowedzieć czy jeszcze przed pierwszą miesiączką też miałyście takie krótkie, ostre bóle brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ziomka
ok. 28- 30 dni.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga OOOrbitko.. jeżeli bardzo cię boli w okolicach jajników. to przed miesiączką normalne.. ( u nie wszystkich dziewczyn tak się dzieje) ja miesiączki nie miałam więc nie odpowiem..:)) bo też się zwróciłam z pytaniem na to foru.. cieszę się że mogłam pomóc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga OOOrbitko.. jeżeli bardzo cię boli w okolicach jajników. to przed miesiączką normalne.. ( u nie wszystkich dziewczyn tak się dzieje) ja miesiączki nie miałam więc nie odpowiem..:)) bo też się zwróciłam z pytaniem na to foru.. cieszę się że mogłam pomóc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam 12 lat i jestem w 6 klasie Od początku 5 klasy zauważyłam na majtkach taki żółtawy śluz.. :/ Obecnie też cieknie. Mam już owłosienie łonowe, pod pachami i piersi mam takie średnie.. Wszystkie moje koleżanki z klasy już miały miesiączke a ja jeszcze nie... troszke mnie to martwi.. pomóżcie!! proszę! czekm na odpowiedź i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
U mnie widocznymi objawami przed miesiączką była/Był -Dużo śluzu -Skurcze -Mocne bule brzucha w dolnych częściach -Byłam pobudzona w ogóle nie mogłam się dogadać z nikim... Ja nie mogłam się doczekać swojej pierwszej miesiączki a teraz to ja bym nie chciała jej mieć..Na w-f nie mogę ćwiczyć bo po ćwiczeniach okres się zwiększa i bardziej boli mnie brzuch.Mam apetyt niezmierny jak bym mogła to ciągle bym jadła.Ale nie przytyłam.Ja wyczytałam żeby dostać miesiączkę trzeba ważyć więcej jak 44kg.Ale myślę że to nie jest prawda.Cierpliwości przyjdzie właściwy moment. Ja mam 158cm i ważę 45kilo.Chodzę do 6klasy to znaczy że mam 12 latek...=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Zmartwiona12 Czy dostaniesz nikt tego nie wie.Okres przyjdzie w najmniej spodziewanej dla ciebie chwili.I oto w tym chodzi.Nic ci nie da że będziesz co godzinę chodziła patrzeć czy masz ślady krwi.Przyjdzie jak nadejdzie czas.Dla własnej ciekawości spytaj się mamy kiedy ona dostała i jest duże prawdopodobieństwo że ty w podobnym wieku dostaniesz... Możecie pisać do mnie na gg 367733-Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika335
Sorry dziewczyny ze nie pisałam bo chwilowo neta nie miałam ale teraz juz bede pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika 335... co ty sądzisz o mojej sytuacji?? proszę odpisz.. każdemu dzięki za odpowiedź. jak coś to pisać na GG: 11979273.. proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Słuchajcie mam do was pytanie. Czy miesiączka może się pojawić się wcześniej? Tak wog. to będzie moja trzecia miesiączka i mam dostać ją w poniedziałek ale czy ona może się pojawić wcześniej? Bo dzisiaj mnie strasznie brzuch boli i starsznie mnie głowa boli aż sasnełam. Odpisujcie plizzzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sel
Skoro to dopiero twoja trzecia miesiączka ma prawo ona wystąpić wcześniej lub później. Na początku mogą one być nie regularne nawet przez dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×