Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość anula0309
radze ci do szkoly nosic wkladke lub podpaske wtedy miesiaczka cie nie zaskoczy. zawsze bedziesz na nia przygotowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Dzięki bardzo za rady ;] A kiedy ok moge ja dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Dzięki bardzo za rady ;] A wiecie w jakim czasie (kiedy ) ok moge ja dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Ja również cie pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula0309
naprawde nie wiem kiedy mozesz ja dostac. kazda dziewczyna dojrzewa w swoim wlasnym tempie i to twoj organizm zadecyduje kiedy zaczniesz miesiaczkowac. ale jesli ten sluz masz juz dlugo i wszystkie inne objawy tez to powinnas niedlugo dostec:) pzd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
do zmartwiona12 mysle ze niedlugo powinnas dostac miesiaczki. ale wbrew pozorom sa to objawy dojzewania. masz dopiero 12 lat wiec spokojnie jesli nie dostaniesz miesiaczki do 16 roku zycia to bedziesz musiala sie zglosic do lekarza. narazie jest wszystko w porzadku wiec nie martw sie bo wszystko bedzie dobrze. przyjdzie czas i na twoja kolej:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Na pewno dostaniesz ją w ciągu 3 lata,a tak dla Ciebie to możesz ją dostać lada chwilka,ona cię zaskoczy jak to że prądu nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, kiedy to była;D Objawów zadnych nie miałam, pamiętam to jak dziś ;D Zatkałam kibel podpaska;D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolunia9432
wiecie co od ponad roku mam już śluz owosienie łonowe i pod pachami cycki mi rosną a okresu niemam dodam że niedawno miałam urodziny 13 . moje koleżanki już okres podostawały a ja nie ! kiedy on nastąpi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kass20
dziewczyno niech Ci się nie śpieszy:) masz jeszcze czas do 16-stego roku życia:) ja co prawda dostałam jak miałam 12 lat. I to był dla mnie szok;/ tak niespodziewanie:( i baaardzo obfity;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kass
i co jak zareagowalas jak dostałąs okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny dzisiaj jak poszłam do kibelka bo bolal mnie brzuch to na papierze toaletowym była krew!!!! i to chyba byl okres xd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Tak to pewnie okres gratuluje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kass20
"do kass i co jak zareagowalas jak dostałąs okres" Hehe cała się trzęsłam ze strachu ;-P ponieważ nie spodziewałam się go a ja jeszcze taka dziecinna byłam ;-P no ale cóż... przyszło... musiałam sobie jakoś radzić:) kupiłam sobie podpaski :) co za dziwne uczucie było ;-P moja mama dopiero się dowiedziała po 2 latach o mojej miesiączce ;-P hehe i to nie ode mnie;) nie rozmawiałam z nią na takie tematy bo ona jest anty... no ale cóż ... byłam taka "sama sobie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim którzy mo dopowiedzieli i doradzili co mam zrobić. ;)) mam jeszcze jedno pytanko: brać do szkoły wkładki chigieniczne czy podpaski?? i czy wogóle mam coś nosić.. :)) Pozdraiwam i czekam na odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
najlepiej zakladaj sobie wkladki higieniczne na codzien, a do szkoly nos podpaske. ja tak robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
najlepiej zakladaj sobie wkladki higieniczne na codzien, a do szkoly nos podpaske. ja tak robie :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
najlepiej zakladaj sobie wkladki higieniczne na codzien, a do szkoly nos podpaske. ja tak robie :(:*:):(:*:):(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
najlepiej zakladaj sobie wkladki higieniczne na codzien, a do szkoly nos podpaske. ja tak robie :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
najlepiej zakladaj sobie wkladki higieniczne na codzien, a do szkoly nos podpaske. ja tak robie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
hej powiedzcie czy jak mam okres to mogę ćwiczyć na w-f jakie zwolnienie mi mama ma napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
mój sluz jest bardzo żółty. czasami sa na nim takie malutkie brazowe kropki. ma on nieprzyjemny zapach. jak juz mowilam nie mam jeszcze miesiaczki. czy to oznacza za ja dostane niedlugo? prosze odpisujcie:( bardzo sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rihanna12
mam 12 lat i nasilony śluz a doszkoły mam nośić wkładki higieniczne czy podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kass20
zawsze dobrze mieć przy sobie i wkładki i podpaski:) oczywiście pare szt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
dziewczyny pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Wam się śpieszy ,żeby dostać miesiączkę.A jak ją dostaniecie to powiecie że jej już nie chcecie.Bo okres to nie jest nic przyjemnego.Ja mam i wiem dlaczego tak się nie mogłam doczekać.Pewne bo to ważne wydarzenie w naszym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
do Any można powiedzieć nauczycielowi lub nauczycielce że jesteś niedysponowana( nauczyciel\ka będzie wiedziała o co chodzi) i wtedy albo będziesz zwolniona z zajęć lub będziesz mogła wykonywać tylko lekkie ćwiczenia. Podczas miesiączki przy wysiłku fizycznym nasila się (zwiększa) krwawienie, ale można normalnie ćwiczyć, wystarczy spakować sobie podpaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
do Any można powiedzieć nauczycielowi lub nauczycielce że jesteś niedysponowana( nauczyciel\ka będzie wiedziała o co chodzi) i wtedy albo będziesz zwolniona z zajęć lub będziesz mogła wykonywać tylko lekkie ćwiczenia. Podczas miesiączki przy wysiłku fizycznym nasila się (zwiększa) krwawienie, ale można normalnie ćwiczyć, wystarczy spakować sobie podpaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Do anulka0309 jeśli masz bardzo żółty śluz i ma on nieprzyjemny zapach to możesz mieć jakąś infekcję. Powinnaś powiedzieć o tym z mamą i najlepiej udać się do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×