Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość opirel
Do martu15 z tego co piszesz nie dłógo powinnaś dostać miesiączki Śluz przed okresem może być lepki biały nie rozciągliwy albo może go nie być wcale:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Do martu15 z tego co piszesz nie dłógo powinnaś dostać miesiączki Śluz tuż przed okresem(kilka dni przed miesiączką) może być lepki biały nie rozciągliwy albo może go nie być wcale tzw. dni suche. Ja miesiączkuje od roku, pierwszego dnia nie bolał mnie brzuch tylko na dole plecy (każda dziawczyna ma inaczej) przyszłam ze szkoły, poszłam zrobić siku i zobaczyłam mocno zabrudzone majtki (ale spodzie sie nie pobrudziły, nie ma takiej opcji) a z rana jak szłam do szkoły jeszcze nic nie było. Naprawde nie ma się czego obawiać, kazdą z nas to czeka i to naprawde nic strasznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria13
Ja mam śluz od ponad pół roku i tydzień temu bolał mnie brzuch i miałam biegunke. Teraz niedawno zobaczyłam że mam zaczerwieniony śluz. Czy to normalne?? Prosze odpiście bo sie boje jutro iść do szkoły.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria 13, na wszelki wypadek weź podpaskę, to może być objaw pierwszej miesiączki. a możesz mi jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
OOOrbitko myśle że kłucia w podbrzuszu nie są jeszcze objawami miesiączki poprostu za bardzo sie tym przejmujesz:) na wszelki wypadek noś w plecaku podpaskę, wkładka higieniczna też powinna wystarczyć. Ja też wyczekiwałam miesiączki i nie mogłam sie jej doczekac ale w końcu dałam sobie spokuj i nie myślałam o tym i pewnego nie spodziewanego dnia jej dostałam. Miesiączki powinno się dostać do 16-ego roku życia więc napewno masz jeszcze dużo czasu:) pozdrawiam i służe pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Dario13 OOOrbitka ma rację to może być objaw pierwszej miesiączki a nawet to może być miesiączka, są takie przypadki że dziewczyny mają swoją pierwsza miesiączkę przez jeden dzień i jest ona skąpa, ale to nic złego z czesem wszystko ci się unormuje, więc lepiej bądz przygotowana i weź do szkoły podpaskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. chciałam się upewnić bo dzisiaj znowu mnie kłuło i caały dzień czuje że coś ze mnie leci mam nasilony śluz itd. a brzuch od 3 dni nie daje mi spokoju i już ledwo wytrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. chciałam się upewnić bo dzisiaj znowu mnie kłuło i caały dzień czuje że coś ze mnie leci mam nasilony śluz itd. a brzuch od 3 dni nie daje mi spokoju i już ledwo wytrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Nigdy nic nie wiadomo, najlepiej się przygotuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Jeśli ktoś ma jakieś pytania może pisać na mój nr. gg:8705958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Piszcie napewno odpisze:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Troche się denerwuje bo w poniedziałek mam dostaćmiesiączke i to będzie w szkole. A ja mmiesiączke dostaje o 10 a nawet później, To mam wziąść podpaski do szkoly?? Tylko jes problem u mnie w szkole nie ma koszó na śmieci w ubikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika335
Happy Girl jeśli u was w skole nie ma koszy to wez do szkoły worek i wrzucaj do niego podpaski a wyżucisz je wdomu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Do HapyGirl Tak najlepiej weź do szkoły podpaski. Jeśli wiesz że dostaniesz, to możesz przed pójściem do szkoły założyć sobie podpaskę, będziesz miała mniejszy problem później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
ja mam juz sluz od 2 lat zawsze byl bialy a teraz jest taki zolto brazowy. czy to znaczy za zlapalam jakas infekcje? bardzo sie denerwuje poniewaz nie mam jeszcze miesiaczki:( prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
dodam jeszcze ze mam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
dziewczyny śluz mi się nasilił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Brązowy śluz zapowiada okres, jest to normalne, więc możesz się spodziewać miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
hej dziewczyny w czwartek w tym tygodniu patrze na majtkach lekko brozowy śluz na drugi dzień go już nie było co to jest to nie był okres odpiszcie mi PS teraz mam zwykły śluz żółty (jak nie założyłam na noc wkładki to rano obudziłam sie z mokrą bielizną ;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0309
dzieki opirel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opirel
Nmzc:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Do natalka199720 To mogą być objawy przed pierwszą miesiączką,w moim wypadku niczego takiego nie było. -teraz mam zwykły śluz żółty (jak nie założyłam na noc wkładki to rano obudziłam sie z mokrą bielizną ;()-to twoja wypowiedź U wielu dziewcząt przed pierwszą miesiączką leci więcej śluzu ja tak miałam ok2 miesięcy przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opirel napisalam na gg do cb ale jak na razie nie odszymalam odp :( więc piszęę na kafe mam pytanko...? kurde boli mnie brzuch u dołu i sie skupic nie moge ale... czy mam brac podpaski jutro do szkoly??? bo mam obfią wydzieline i boli mnie brzuch .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam 12 lat i jestem w 6 klasie Od początku 5 klasy zauważyłam na majtkach taki żółtawy śluz.. :/ Obecnie też cieknie. Mam już owłosienie łonowe, pod pachami i piersi mam takie średnie.. Wszystkie moje koleżanki z klasy już miały miesiączke a ja jeszcze nie... troszke mnie to martwi.. pomóżcie!! proszę! czekm na odpowiedź i z góry dziękuję . :) PISZCIE!!!! HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MARTU 15: na twoim miejscu spakowałabym wkładkę chigieniczną albo podpaskę(zależy co wolisz:) ). Pozdrawiam :)) Ja biorę wkładki chigieniczne.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do szkoly założylam wkładke higieniczną i ona cała była w białawej wydzielinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Ja mam 13 lat i nie dostalam jeszcze okresu mam owlosnienie i sluz przez ok 2 lata mam piersi rozmiaru a70 czy to normalne ze nie mam jeszcze okresu kiedy moge go dostac?? pomozcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula0309
do asia13 ja mam 13 lat tak jak ty i tez nie mam jeszcze miesiaczki sluz tez mam od 2 lat i jest on bardzo obfity i mocno żółty(troszke mnie to martwi:( ) ale nie martw sie ze nie dostalas jeszcze okresu. kazda dziewczyna kiedys to przejdzie, a na nas tez przyjdzie czas:) serdecznie cie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×