Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość plmokn
Jakto pojawia się iz nika? Ja dostałam tak: Miałam plamienie, później przez 2 dni nie miałam śluzu a potem śluz wrócił mi do normy, Tak miałam trzy dni. Dzień przed miesiączką strasznie bolało mnie w dole pleców a od jakis 5 dni mialam zachcianki na słodycze. Ide sobie wieczorem do kibelka a tu wkładka brązowa... I tak się zaczeło ;] Co do podpasek to miałam dopiero 1 miesiączke i uzywałam alwaysy które dali na w szkole. Spodobały mi się te sensitive. ** Jak wygląda wasz śluz między miesiączkami? Chodzi mi o kolor gęstość i ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy dostane okres
mam prawie 15 lat owłosienie nie pamietam ile juz mi leci śluz(ale nie codziennie) raz wiecej raz mniej raz wcale i mam małe piersi 70a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nie da się określić. Jeżeli masz wszystkie objawy to cierpliwie czekaj. Jeśli miesiączka nie pojawi się do 16 roku życia zgłoś się do ginekologa [ to napewno już wiesz ale tak rutynowo przypominam ]. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol prawikow
a co myslicie o prawiczkach powyzej 20 roku zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
człowieku dziewczyny na tym forum mają po 14 lat a ty się pytasz co myślimy o starych prawiczkach? Nie na tym forum z tym tematem proszę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Normalnie :( nie wiem o co gra ale jak bylam w koscielae to czulam zer ze mnie leci cosik wiec sprawdze moze dostalam . do krol prawikow my tu piszemy o babskich sprawach a nie o starych nie uprawiajacych sexu facetach ps . moje okresy pewnie takie sa bo dzis w koncu mam dopiero 12 urodzinkii :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
OchooOł ..... nie to tylko wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
OchooOł ..... nie to tylko wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Marlena ja też tak często mam ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . Same problemy
Eee. od conajmniej 2 lat mam śluz ;/ I wogle . Cycy to lepiej nie mowic boo dzieki nim mialam nieprzyjemna sprawe na wakacjach (14 lat - 75C ! ;/ ) Wlasnie jakies 5 dni temu z tym calym sluzem troche ale starsznie malo krwi mi poecialo ;/ ;D czy to ta pierwsza niespodzianka od matki natury ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . Same problemy
Eee. od conajmniej 2 lat mam śluz ;/ I wogle . Cycy to lepiej nie mowic boo dzieki nim mialam nieprzyjemna sprawe na wakacjach (14 lat - 75C ! ;/ ) Wlasnie jakies 5 dni temu z tym calym sluzem troche ale starsznie malo krwi mi poecialo ;/ ;D czy to ta pierwsza niespodzianka od matki natury ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
A przez ile dni Ci się to utrzymywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmmmmmmmmmm
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
a w moim sluzie sa czasami (nie codziennie) takie jakby malutkie brazowe kuleczki. wiecie co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazaazzxs
Pamietam ze moja pierwsza miesiaczke dostalam w wieku 12 lat, w nocy. Nie mialam zadnych objawow, nic! no, moze kilka dni wczesniej zauwazylam lekko zabrazowiony sluz z pochwy, i hustawka nastrojow. Okres byl bardzo skapy, prawie w ogole, skonczyl sie po 2-3 dnach. Pozniej 4 msc nic. Po tym czasie, pamietam ze w szkole bardzo ale to bardzo bolal mnie brzuch, tabletki nie pomagaly, zostalam odeslana do domu i dopiero tam zorientowalam sie ze mam okres. Ten byl z kolei bardzo obfity i bolesny, trwal az 9 dni! Na szczescie nie mam tak co miesiac, tylko czasami miesiaczki sa bolesne... Teraz z reguly trwa 4-6 dni. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn do kotek 12
To są kawałki scianki macicy - jest to całkowicie normalne ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
Ja śluz mam od ok 2lat piersi mi rosną od ok1 roku owłosienie łonowe też jest.A od dwóch dni śluzu nie ma, kompletnie nic nawet kropelki.Czytałam gdzieś że śluz kilka dni przed okresem znika czy to prawda? Czy nie długo dostane pierwszej miesiączki? ważne!!!!!! odpisujcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Tak, miałam identycznie: 1. Najpierw śulz był bardzo obfity 2. Później znikł na dwa dni, a jezeli sie pojawiał to tylko jedna kropeczka bialutka 3. Śluz wrócił do normy na jakieś 3 dni 4. Okres Myślę że możesz się spowdzieać miesiączki - noś codziennie wkładki i zawsze miej przy sobie podpaske ; ] Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do król prawików
mysle że 20 letni faceci którzy sa prawiczkami sa nienormalni,. Co innego dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
To może śmieszne, ale dziś w nocy śniło mi się nawet że dostałam okres. Ja jeszcze nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Sandy, spokojnie nie ma czym się denerwować . sen niczego (raczej) nie oznacza . Mi w wieku 9 lat tez sie snilo ze dostalam miesiącxke i co ? dostalam dobiero 3 lata pozniej . wiem rozumiem ze nie chcesz jeszcze miec cioty ale trzeba sie do nie j przyzwyczjic . wczesniej czy poznij kazda dziewczynka bedzie ja miala . pozdrawiam ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . Same Problemy
Utrzymywalo mi sie przez 3 dni ;D x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
A ja Cię zaskocze Marlena. Mi miesiąc przed 1 miesiączką ona się śniła. loll2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
aha , zzalezy a ty marzylas o okresie ? bo ja nie za bardzo i moze to dla tego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Oj tak, bardzo go chciałam i sen był pewnie przez to.. Ale i tak się fajnie złozyło, wiesz tu ci się śni a za miesiąc dostajesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
dzisiaj jak przyszlam ze szkoly to mnie złapał taki mocny skurcz w dole brzucha ze sie normalnie skrecalam z bolu. i tak mialam dzisiaj 2 razy. jest mi caly czas slabo i mam duzo sluzu :( czy myslicie ze niedługo moge dostac miesiaczka?? prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
CYTAT "plmokn Tak, miałam identycznie: 1. Najpierw śulz był bardzo obfity 2. Później znikł na dwa dni, a jezeli sie pojawiał to tylko jedna kropeczka bialutka 3. Śluz wrócił do normy na jakieś 3 dni 4. Okres" To się sprawdza wcześniej śluz był bardzo obfity, a wczoraj i przedwczoraj nie miałam śluzu wcale, a dziś już sie pojawił zobaczymy co będzie jutro. Śmiesznie by było gdybym miała tak samo jak ty.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiekszenie piersi i ból brzucha;) a oprócz tego jakis tydzien przed okresem zaczynam wiecej jesc, prawie jak kobieta w ciazy;) i oczywiscie chodze obrazona na caly swiat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
kotek 12 Hm... Trudno to określić ale wszystko na to wskazuje ; ] Sandy Hahaha ; ] Napisz czy miałaś tak samo jak ja za pare dni ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona03
Cały czas myślałam żeby dostać miesiączkę i nic teraz jestem chora więc tak o tym nie myślałam idę do kibelka i... niespodzianka nic nie czułam ale teraz brzuch mnie boli i miesiączka jest strasznie obfita nie wiem jak powiedzieć o tym mamie ...help me...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×