Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Sandy.
Tak to prawda im bardziej próbuje o nie zapomnieć tym bardziej o niej myśle. myśle że nie ma sposobu na zapomnienie o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
W końcu Ci się znudzi - dowiesz sie wszystkiego o niej, kazdego z kim gadasz o miesiaczce juz bd niecierpliwic twoje zbyt czeste nawijanie o okresie, noi tak jakoś wyjdzie. Przynajmniej u mnie tak było ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
plmokn---->twoje rady są normalnie Złote.Ale ten okres mógłby już łaskawie przyjść, a nie trzymać wiele dziewczyn w takim hmm...STRESIE. Kocham matke nature, ale jednocześnie jej nienawidzę.Pfff...Ja już nie wyrabiam z tym całym śluzem yyyhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Ja też staram sie zapomnieć o miesiączce, i o tym że chciałąbym już ją mieć. A mój sposób sprawdza sie u mnie doskonale. Proste jak chce zapomnieć jestem czymś zajęta, np. jak leże w łóżku to zamiast myśleć o miesiączce myśle o tym co kupie rodzicom na święta, i juz ni myśle o okresie. a w necie zamiast szukać porad kiedy on jadejdzie gram w gierki w które nie grałam chyba od roku. A jak żuce na jakiś ( powiedzmy od jura przez tydzień) to już nie tak o niej całkiem myśleć. Znaczy się wiadomo że ta myśl czasami sie przewinie ale nie drąże tego temau. I jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Niestety dużo dziewczyn przez jakiś czas jest trzymana w niepewności.. ; [ No ale cóz, matka natura tak sobie to wymyśliła. OMG, jak ja chciałam mieć miesiaczke! Normalnie nie da sie tego opisać... Najlepsze jest to, ze nadeszla w najmniej oczekiwanym momencie. Sandy nie martw się, skoro wszystkie objawy są, to ten moment powininen nadejść niedługo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Eh, ja też o niej cały czas myślę i to mnie wnerwia, jakby po prostu nie mogła przyjść kiedy ja chcę, a wszystkie objawy mam i tylko pozostało mi czekać z zegarkiem w dłoni i czekać, i czekać... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia12
hej jak juą pisałam wcześniej miałam wszystkie objawy. jakąś godz. temu ide do kibelka a tu....... NIESPODZIANKA!!!! A najdziwniejsze jest to ze nic mnie nie bolało tylko troche glowa.... ale co do miesiączki niie jestem pewna.Nie powiedziała mamie.Poczekam do jutra. jak jutro bede miała jeszcze ten brązowy śluz i troche krwi to powiem mamie. PoZdRaWiAm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
No to gratuluję...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Gratuluje przybycia do grona kobiet! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Też gratuluję i mam cichą nadzieję, ze niedługo to mnie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
Oj dziewczyny...!...Byłam dziś pierwszy raz od dwóch tygodni w szkole. założyłam wkładke tak na wszelki wypadek zdejmuje a tu takie jakby plamienie znaczy nie wiem czy to plamienie, ale na wkładce są takie beżowe plamy myśle że to nie jest mocz bo byłby raczej żółty a to jest takie jasne beżowe i były chyba 2 takie tycie czerwone kropeczki, ale dosłownie tycie i one jakby zaschły w taka skorupke .Czy to jest plamienie ???jutro też włożyć wkładkę???jJESTEM W KROPCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Do Sandy ; więc tak wg mnie to plamienia . Jutro lepiej załóż wkładkę i zaopatrz się w podpaskę . Może jutro nadejść surprise . ; ** Pozdrawiam.:) ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Mi również wydaje się że to plamienie. O wkładce i podpasce lepiej nie zapomnij, bo może być wpadka! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Mi również wydaje się że to plamienie. O wkładce i podpasce lepiej nie zapomnij, bo może być wpadka! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia12
hejka dziewczyny miesiączkę mam trzeci dzień i jeszcze nie powiedziałam mamie bo nie wiem jak:(a krwi jest tyle co kot napłakał więc nosze wkładki bo podpasek nie ma sensu....Błagam was pomóżcie!!!! Jak mam powiedzieć to mamie???!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia12
już mi nie musicie pisać jak powiedzieć mamie...bo napisałam jej sms-a a ona sie bardzo ucieszyła mi wszystko wytłumaczyła ;* pozdrawiam wszystkie młode kobietki jak również te oczekujące!!! PS.Ile może najkrócej trwać miesiączka??? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Miesiączka może trwać do 10 dni. Jeżeli bd trwałą dłużej, to warto skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H.e.Y dziewczyny czy przed miesiączką może być zanik tego plamienia bo dziś to plamienie jest znacznie mniejsze tycie plamki są.Kurde wkładki mi się skończyły i potrzebuje na jutro a od mamy nie moge brać.Musze jutro się pilnować? Moge jutro nie założyć wkładki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
wczoraj na wkładce zauważyłam takie kuleszki śluzu, dzisaj mam to samo. Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Do Sandy: To normalne, że plamienie zanika. Ja na Twoim miejscu załozyłabym wkładke, żeby nie było wpadki. Teraz musisz być ostrożna - w każdej chwili może pojawić się miesiączka! Do Paulla97 A jakiego koloru są te kulki? Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Taki brudny jasno żółty. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Ale śluz masz jasno żołty a w tym ciemne paprochy? Jeżeli tak, to na pewno nic poważnego. Przykro mi, nie wiem co to jest - nie mogłam się dopatrzeć na forach, ale sama takie mam... Jedyne co mi się obiło o wzrok, to to, że to pochodzi z macicy. Przykro mi, że nie mogę Ci pomóc. ; [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra! spakowałam wkładke do torby, a jedną założę jutro rano mam nadzieje że nie dostane miesiączki w szkole może Matka natura się nade mną zlituje i dostane jej przed szkołą albo po lekcjach albo w ogóle w weekend...Hehehe życzcie powodzenia...:* buziaki:* dobrej nocki..:*..:*..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggg
Mam 11 lat od kilku dni boli mnie brzuch ,mam już łonowe owłosienie, włoski pod pachami, bolące piersi, obfite napady żółto kremowego śluzu i na wkładce ( czasami noszę ) było pełno śluzu z jedną czerwoną plamką. Czy to może być miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Czy ta plamka była duża? Pojawiała się jeszcze później? Jeśli nie, to mysle że to było plamienie przedmiesiączkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_94
do julia12 Jajkrodej 3 dni max 7 podobno tak slyszlam ja mam niestety te 7 a jakp owyzej to juz sie powinnas skonsultowac z lekarzem... Do Sandy: Moim zdaniem to tez plamienie, ale uwazaj bo zaraz będzie miesiaczka PODPASKA I WKLADKA TO PODSTAWA W NAJBLIZSZYCH DNIACH! Do aggggggg T o jest plamienie, ale nie dlugo pojawi się pewnie miesiaczka wiec podpaska i wkladka koniecznie radze już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
przez tą głupią naturę, dostanę chyba załamania nerwowego wszystkie moje kumpele maja okres, a ja nie, czuję się jak ostatnie dziecko ;/ łeeee, nienawidzę siebie, a raczej mojego organizmu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Ej, nie przejmuj się! Przeciez to, że nie masz miesiączki, nie oznacza że jesteś dzieciuchem! Na pewno dużo Twoich znajomych [ chodź mają okres ] są mniej dojrzale psychicznie niż ty. Niestety tak już jest, że życie nie zawsze daje nam to co chcemy.. ;< Głowa do góry! Skoro objawy są, to i miesiączka przyjdzie. Nie ma co się smutać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam godzinkę temu do domku patrze na wkładke a tamm............................................NIC, tylko śluz i plamki krwi, ale te plamki znowu są malutkie jest ich więcej bo nie 2 tylko z 5-6 ale są jeszcze mniejsze takie dosłownie PÓŁ MILIMETRA....Kurde mam tego dosyć to jest takie wkurzające "Wiessz że nie długo dostaniesz okres i cały czas chodzisz do toalety sprawdzasz a tu NIC tylko śluz..pfff" Yhhhhhh. Czy tek okres powinien przyjść jeszcze w tym tygodniu czy nie?? Yhhh pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×