Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość plmokn
Oj ja miałam identycznie - straciłam czujność i prosze! Co do mamy to powiedz ze jestes juz kobieta, albo ze od teraz nie wywinie sie od kupowania Ci prezentow na dzien kobiet. Powinna skapowac. A jak nie to napisz na kartce, lub wyslij smsa zeby kupiła Ci podpaski ;] I tyle ;* Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
przed chwila bylam w toalecie i w sluzie byly paproch jak zawsze ale dzisiaj sa one czerwone. i jeszcze jest w nim kilka takich jasno czerwonych plamek. ja juz sama nie wiem co to moze znaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona03
do ''plmokn'' moja mama i tak mi podpaski kupowała bo miałam bardzo bardzo obfity śluz nie kiedy mi podpaska przemakała a z resztą już moja mama wie bo zobaczyła zakrwawioną podpaskę ale teraz brzuch mnie nie boli tylko leje się ze mnie jaK Z KRANU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
Jestem obecnie chora więc siedze w domu, ale w czwartek mama chce mnie juz puścić do szkoły pod warunkiem że nie będzie mnie boleć gardło i boje się że okresu dostane w tym tygodniu i nie chce aby to się stało w szkole i musze chyba skłamać że jeszcze sie źle czuje albo coś takiego. Nie wiem czy iść do szkoły czy nie.Pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia12
hej mam 12 lat owłosienie łonowe i pachowe a śluz gdzieś ok. 1,5 roku. Jakiś tydzień temu miałam sporo śluzu(białego) a wnim były jakieś takie czarne paprochy(majtki miałam jasne) a teraz śluzu prawie nie mam wcale tylko wtedy mi leci kiedy biegam albo ćwicze . Co to oznacza?? HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
kotek 12 Hm.. Może to plamienie przed miesiaczkowe? A moze to miesiaczka? Jak powtorzy sie to jutro to pewnie okres ;] przerażona03 Eh.. Obfita miesiączka to najgorsze co może być ; / Sandy Nawet jeśli dostaniesz miesiaczke w szkole to przeciez nic takiego. Zazwyczaj miesiaczka w pierwszym dniu jest bardzo skąpa. Pozatym bywa tez czesto ze wgl pierwsza miesiaczka jest skąpa. Nie ma powodów do zmartwien ;] Zaopatrz sie kilka podpasek i mozesz isć śmialo do szkoly. Trzymaj i NIE STRESUJ się! ;* julia12 Śluz oznacza że twoje narządy zaczely pracować. Co do tych zmian i zawirowan to bywa roznie, ale ja osobiscie przed 1 miesiaczka mialam podobnie. Pisałam na poprzedniej stronie ;] Myślę ze powinnas cierpliwie czekac, bo skoro wszsytkie objawy masz to to nastapi nie dlugo [ w najmniej oczekiwanym momencie ] Pozdrawiam was wszystkie ;* Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki mają juz okres.Ja mam bóle pod brzuchem ,mam owłosienie łojowe i swendzi mnie psipsia .Kiedy będe miała okres?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki mają juz okres.Ja mam bóle pod brzuchem ,mam owłosienie łojowe i swendzi mnie psipsia .Kiedy będe miała okres?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Bóle mogą być od czegoś innego, a swędzenie "psipsi" nie jest objawem miesiączki ; ] Nie przejmuj się że twoje kolezanki juz maja a ty nie. Kazdy dojrzewa w swoim czasie, organizm sam wie kiedy jest najodpowiedniejszy moment na miesiaczkowanie. Jezeli masz juz wszystkie objawy [ śluz, owłosienie, piersi itd ] to czekaj cierpliwie. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Bóle mogą być od czegoś innego, a swędzenie "psipsi" nie jest objawem miesiączki ; ] Nie przejmuj się że twoje kolezanki juz maja a ty nie. Kazdy dojrzewa w swoim czasie, organizm sam wie kiedy jest najodpowiedniejszy moment na miesiaczkowanie. Jezeli masz juz wszystkie objawy [ śluz, owłosienie, piersi itd ] to czekaj cierpliwie. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
No plmokn mam nadzieje ze mi pomozesz .... Więc tak dzis w szkole jak poszlam do kibelkaa to ja sikalam zamiast siku leciala krew ! normalnie cala muszla kibelowa byla we krwii co to bylo ? a jeszcze dzis w sluzie mialam czerwone 1 milimetrowe kropeczki i paprochy co to ?! PS.Mam nadzieję ze mi pomożesz Plmokn bo jak na razie twoje pomoce bardzo mi pomoglyy i proszę cię o pomoc pozdrawiam plmokn ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Do przerażona ....... Ojojoj a jak twoja mama zareagowala bo moja mamaa to sie tak troochee cieszylaa ojoj naprawde masz taki śluz ?! PS.To jak sb w szkole radzisz i ile masz lat ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Mi piersi zaczęły rosnąć już w drugiej klasie, mam owłosienie w okolicach intymnych, i pod pachami Śluz do nie dawna był przezroczysty, a teraz ma nieprzyjemnt zapach. Dwa dni temu okropnie bolała mnie dolna część brzucha, i od teko czaru jakby momentami coś mi wyciekało. Mam 12lat i 7 miesięcy. Zastanawiam sie czy dostanę okres. Wszystkie dziewczyny z mojej klasy uważają że powinnam dostać pierwsza, bo żadna z nich jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
Prosze o szybką odpowiedź!! Pliiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
No skoro masz wszystkie objawy to miesiączka jest blisko ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_94
Hej dizewczyny ja dostalam miesiaczki jak mialam 13,5 lat zadnych objawow wczesneij nie mialam pamietam ze strasznie sie wtedy przestarzylam bo bylam sama w domu bo byly to akuarat ferie zimowe. I zadnych objawow nie mialam az do sierpnia tego roku. W ostatnim tygodniu wyjechalam z siostra i z rodzicami do turcji. Ipewnego wieczoru az wyszlam z kolacj zrobilo mi sie tak nie dobrze jak bym miala wymiotowac glowa mnie zaczela strasznei bolec i mowie sobie ze nic tylko dostane okresu ale wczesniej nic takiego mnie nie spotkalo a przynajmniej nie az tak srtaszne. I od tamtej pory mam takie bolesne miesiaczki co gorsza od samego poczatku kazda miesiaczka trwa 6-7 dni straszne a w2,3 plyne normalnie najczesciej nie ide do szkoly bo plyne najlepiej siedziec na kiblu leci ze mnie jak z kranu.... Mam tylko do Was pytanie czy bo mam jeszcze okres nie regularny to znaczy do nawet 19,20 dni czasem czy tez tak ktoras ma czytalam ze najmniejszy limit powinien byc 21,23 a ja to rzekraczam? No to tyle o mnie podoba mi sie wasze forum jesli bede mogla jakos pomoc to odpisze. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_94
Hej dizewczyny ja dostalam miesiaczki jak mialam 13,5 lat zadnych objawow wczesneij nie mialam pamietam ze strasznie sie wtedy przestarzylam bo bylam sama w domu bo byly to akuarat ferie zimowe. I zadnych objawow nie mialam az do sierpnia tego roku. W ostatnim tygodniu wyjechalam z siostra i z rodzicami do turcji. Ipewnego wieczoru az wyszlam z kolacj zrobilo mi sie tak nie dobrze jak bym miala wymiotowac glowa mnie zaczela strasznei bolec i mowie sobie ze nic tylko dostane okresu ale wczesniej nic takiego mnie nie spotkalo a przynajmniej nie az tak srtaszne. I od tamtej pory mam takie bolesne miesiaczki co gorsza od samego poczatku kazda miesiaczka trwa 6-7 dni straszne a w2,3 plyne normalnie najczesciej nie ide do szkoly bo plyne najlepiej siedziec na kiblu leci ze mnie jak z kranu.... Mam tylko do Was pytanie czy bo mam jeszcze okres nie regularny to znaczy do nawet 19,20 dni czasem czy tez tak ktoras ma czytalam ze najmniejszy limit powinien byc 21,23 a ja to rzekraczam? No to tyle o mnie podoba mi sie wasze forum jesli bede mogla jakos pomoc to odpisze. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Nie, to calkiem normalne. Cykle mogą miec róną długość ; ] P.S: Miło że do nas dolanczasz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dizewczyny ja dostalam miesiaczki jak mialam 13,5 lat zadnych objawow wczesneij nie mialam pamietam ze strasznie sie wtedy przestarzylam bo bylam sama w domu bo byly to akuarat ferie zimowe. I zadnych objawow nie mialam az do sierpnia tego roku. W ostatnim tygodniu wyjechalam z siostra i z rodzicami do turcji. Ipewnego wieczoru az wyszlam z kolacj zrobilo mi sie tak nie dobrze jak bym miala wymiotowac glowa mnie zaczela strasznei bolec i mowie sobie ze nic tylko dostane okresu ale wczesniej nic takiego mnie nie spotkalo a przynajmniej nie az tak srtaszne. I od tamtej pory mam takie bolesne miesiaczki co gorsza od samego poczatku kazda miesiaczka trwa 6-7 dni straszne a w2,3 plyne normalnie najczesciej nie ide do szkoly bo plyne najlepiej siedziec na kiblu leci ze mnie jak z kranu.... Mam tylko do Was pytanie czy bo mam jeszcze okres nie regularny to znaczy do nawet 19,20 dni czasem czy tez tak ktoras ma czytalam ze najmniejszy limit powinien byc 21,23 a ja to rzekraczam? No to tyle o mnie podoba mi sie wasze forum jesli bede mogla jakos pomoc to odpisze. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Rozumiem gdzies czytalam ze powinnam sie juz zglosic do lekarza ale sie tego boje a ma juz prawie 16 lat wiec nie dlugo chyba juz i tak pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Rozumiem gdzies czytalam ze powinnam sie juz zglosic do lekarza ale sie tego boje a ma juz prawie 16 lat wiec nie dlugo chyba juz i tak pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam sie zpytac napiszcie cos jak macie z piersiami rosna wam szybko? macie juz cos widoczne u mnie z tym kiepsko niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam taki śluz ze az gacie i spodnie mialam mokre . to sie zdarza czesto. codziennie bola mnie straszliwie brzuh . wlosy lonowe sa . czy to moze oznaczac ze niedlugo dostane okres ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia121
Ja mam owłosienie i śluz od ok.2 lat dziś czuje cos takiego jak by mi coś leciało ale gdy sprawdzam nic nie ma o prucz śluzu a wkładki nosze wczesniej tak niebyło odpiszcie pliiiis!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia121
chodzi mi o to ze wczesniej tak nie miałam i czy moge miec niedługo miesiączke?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona03
do ''Marlena *'' moja mama normalnie tylko strasznie to przeżywała chodzę do 5 kl. a i jak już wcześniej pisałam nie chodze do szkoły z powodu choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_94
tygrysek123456789 To nic nie znaczy mozesz dostac teraz a mozesz dostac rowiniez za kilkakilkanascie miesiecy jesli cie boli brzuch to zonacza ze moze juz nie dlugo. ja nie mialam zadnego objawu zanych boli brzucha sluzu itp wiec to bylo znienacka cale szczescie modlilam sie tylko ze to bylo akuart w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia121
najpierw rada słyszałam ze mozna pospieszyc miesiaczke tak zeby wziasc 6tab. witaminy C a potem wziasc goraca kompiel a na drugi dzien bedzie miesiaczka.A teraz prosze o szybka odpowiedz na moje pytanie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Uwiez, to brednie. Nie da się jej przyspieszyc [ chyba ze kuracja hormonalna od ginekologa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy.
W pon. i wt. miałam śluz normalny w normalnej ilości a dziś znowu znikł.Co sie dzieje? czemu tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×