Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

ja ci powiem jakie bo dziś z rana dostałam 10 dni przed zawsze bolą mnie cycki stają się twarde jak kamień nie mogę się ruszyć po tygodniu zaczyna mnie napierdzielać brzuch można zejść wkońcu dostaję okres mam odruch wymiotny bolą mnie mięśnie nogi wszystko po kilku godzinach przechodzi az do następnego razu!!!!! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem jakie bo dziś z rana dostałam 10 dni przed zawsze bolą mnie cycki stają się twarde jak kamień nie mogę się ruszyć po tygodniu zaczyna mnie napierdzielać brzuch można zejść wkońcu dostaję okres mam odruch wymiotny bolą mnie mięśnie nogi wszystko po kilku godzinach przechodzi az do następnego razu!!!!! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esiaa.
ee. ja sie boje ponieważ mam 14 lat i chociaż wszystkie objawy przedmiesiączkowe jeszcze ne dostałam , ale strasznie mnie brzuch od kilku dni boli(podbrzusze) , mam bóle głowy, gorączkę bez powodu, i tą wydzieline strasznie kleistą ... boje sie gdyż mam ferie i jade na obóz i tam moge dostać a to jest obóz sportowy... czy są jakieś metody żęby przyśpieszyć okres. ?? bo nie chciałabym dostać na obozie. koleżanka mi mówiła żę maiłą tak samo przed pierwszym okresem , więc wiem żę niedługo przyjedzie do mnie ciocia... tylko kiedy . ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do esiaa. ; Nie znam metod na 'przyśpieszenie' okresu i dobrze, bo mogą być jakieś skutki uboczne i wgl. więc nie radzę ci kombinować. ! A jeśli na ten obóz będziesz musiała jechac gdzieś daleko to na drogę załóż podpaskę bądź wkładkę - wtedy będziesz miała pewność, że w razie czego nic ci ci przecieknie. No i koniecznie wyposaż się w paczkę podpasek ! A co do ostatniego pytania to ; miesiączki nie da się przewidzieć, jak to się mówi 'nie znasz dnia ani godziny' :) Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Mam 13 lat ( prawie) . Nie miałam pierwszej miesiączki . Mam 154 cm wzrostu i ważę 36 kg . Śluż mam od 9 miesięcy jest on przeźroczysty, ale od 3 miesięcy 1 raz na miesiąc on zmienia kolor na biało-żółty . Czy to normalne ? Proszę o odp . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Sądzę, że to normalne. Ja też tak mam, zdaje mi się, iż to jest normalny śluz tylko zaschnięty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do CuKiErEcEk . Ja ci radzę iść do lekarza. Ale jeśli twoja mama ci odradza to możesz napisać do ginekolog: Przy kontakcie powołaj się na serwis Warsza.pl E-mail: klaudia685@op.pl GG: 4840433 Ona odpowiada. Sprawdziłam xD Lub sama idź do lekarza. Możesz nawet iść do rodzinnego. Powie ci czy masz się czym martwić ;) do kinkaa17 To normalka. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
dziewczyny znów do was piszę i proszę o pomoc nie wiem co się dzieje z moimi piersiami z sutek wyłazi mi jakaś biała wydzielina i się zasycha plis odpiszcie co się dzieje i czy wszystko ok. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
dziewczyny znów do was piszę i proszę o pomoc nie wiem co się dzieje z moimi piersiami z sutek wyłazi mi jakaś biała wydzielina i się zasycha plis odpiszcie co się dzieje i czy wszystko ok. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do CuKiErEcEk . Ja ci radzę iść do lekarza. Ale jeśli twoja mama ci odradza to możesz napisać do ginekolog: Przy kontakcie powołaj się na serwis Warsza.pl E-mail: klaudia685@op.pl GG: 4840433 Ona odpowiada. Sprawdziłam xD Lub sama idź do lekarza. Możesz nawet iść do rodzinnego. Powie ci czy masz się czym martwić ;) do kinkaa17 To normalka. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do CuKiErEcEk . Ja ci radzę iść do lekarza. Ale jeśli twoja mama ci odradza to możesz napisać do ginekolog: Przy kontakcie powołaj się na serwis Warsza.pl E-mail: klaudia685@op.pl GG: 4840433 Ona odpowiada. Sprawdziłam xD Lub sama idź do lekarza. Możesz nawet iść do rodzinnego. Powie ci czy masz się czym martwić ;) do kinkaa17 To normalka. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudius
Jak masz bialy lub zolty sluz to znaczy ze za ok. Rok dostaniesz okres. Przed bola piersi i brzuch w okolicach jajnikow. Jak ktos ma pytanie to piszcie na e-mail kikaklaudia@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Tybusia***
Cześć dziewczyny. W tym miesiąciu skończę 13 lat i nie mam jeszcze okresu. Większość moich koleżanek już dostała miesiączkę, chociaż są młodsze ode mnie. Czy coś jest ze mną nie tak. Chciałabym się od Was dowiedzieć, czy to co zaraz Wam tu napiszę, to są objawy przed pierwszą miesiączką: -śluz(ok.2 lat) -rosną mi piersi i przy tym bolą, jak się lekko dotknie. -czasami boli mnie brzuch -boli mnie bardzo mocno kręgosłup( co do tego, to nie wiem, co to może być) -mam, czasami zły humor. Z góry dziękuję na Wasze odpowiedzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do ***Tybusia*** Ta, to objawy. A ty nie masz się czym martwić. 13 lat to nie jest wiek w którym trzeba już mieć okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny , nie wiem co robić . Co lepsze tampony czy podpaski ? Do gora96 : jakich podpasek używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny , nie wiem co robić . Co lepsze tampony czy podpaski ? Do gora96 : jakich podpasek używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Czy u Was też są takie problemy z wysyłaniem postów tak jak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CuKiErEcEk .
Dziewczyny , dziś dostałam miesiączkę :) . Brzuch mnie nie boli. Włożyłam tampon ob . Mam obfite krwawienie . Co 4 godziny muszę wymieniać tampony :( . Powiedziałam mamie , ucieszyła się . Czy to normalne takie obfite krwawienie ? I czy dobrze robię używając tamponu już od pierwszej miesiączki?Włożyłam podpaskę ale strasznie nie wygodna a w tamponie .......zapomniałam o okresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Marlena* Lepiej używać podpasek. Są bezpieczniejsze. Tampon może utkwić i "zniszczyć" błonę dziewiczą. Ja używam always ultra sensitive, belle perfecta green, bella perfecta rose deo, A wkładki discreet każdy pachnący rodzaj xD do CuKiErEcEk . Obfitość jest normalna. Ale tampony o pierwszej miesiączki. Nie radzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CuKiErEcEk: Tamponów powinno się zacząć używać (oczywiście nie trzeba) dopiero po roku REGULARNEGO okresu!!! nie używaj tamponów teraz :// A do podpasek się przyzwyczaisz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CuKiErEcEk: Tamponów powinno się zacząć używać (oczywiście nie trzeba) dopiero po roku REGULARNEGO okresu!!! nie używaj tamponów teraz :// A do podpasek się przyzwyczaisz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CuKiErEcEk: Tamponów powinno się zacząć używać (oczywiście nie trzeba) dopiero po roku REGULARNEGO okresu!!! nie używaj tamponów teraz :// A do podpasek się przyzwyczaisz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CuKiErEcEk: Tamponów powinno się zacząć używać (oczywiście nie trzeba) dopiero po roku REGULARNEGO okresu!!! nie używaj tamponów teraz :// A do podpasek się przyzwyczaisz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CuKiErEcEk .
Dziewczyny teraz wiem, że powinnam używać podpasek.Wczoraj ok. godziny 24.00 szłam spać.Oczywiście przypadła mi wymiana tamponu.Nie mogłam go wyjąć!Serio!Ale wcześniej nie miałam z tym problemu.Był dobrze namoczony bo aż przeciekała mi krew!Zawołałam mamę , żeby mi pomogła(sama używa tamponów od 10 lat ) i........też nie mogła.Więc tak Dała mi podpaskę na noc (bardzo chłonną i cienką always (nawet wygodna . Wcześniej włożyłam naturellę niewygodna była)i rano z mamą poleciałyśmy szybko do ginekologa :( . Wyciągną mi tampona i powiedział -''Nigdy już nie używaj tamponów'' A ja -Ale podpaski są nie wygodne.W nocy owszem nie przeszkadzją , ale w dzień.... A on -''Masz.Są to bardzo cienkie podpaski z always sensitive.Muszą być wygodne.A teraz idź do łazienki i włóż tą podpaskę.'' Poszłam , włożyłam i.....NIEBO W . Podziękowałam za małą paczkę always'a i poszłam.Są super. Problem kolejny niestety przybył.Brzuch.Boli jak diabli :( . Wziełam nospe . Pomogla.Ale za 20 minut.....BÓL!Mama mi powiedziała, że jej pierwszy dzień też był bezbolesny , a drugi.....MASAKRA! Dzięki za odpowiedzi . Pozdrawiam Was , dziewczyny :) :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Hej dziewczyny.To mój nowy pseudonim.Wcześniej miałam pseudonim Marlena * . :) Do gora96 - dzięki.Ja używam always i facelle z rossmanna :) . Do CuKiErEcEk - współczuje ci :( . Jednak mogłaś pohamować się z tamponami . Ale skoro lekarz powiedział nie używaj tamponów to pewnie znaczy, że nie możesz ich używać :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Hej dziewczyny.To mój nowy pseudonim.Wcześniej miałam pseudonim Marlena * . :) Do gora96 - dzięki.Ja używam always i facelle z rossmanna :) . Do CuKiErEcEk - współczuje ci :( . Jednak mogłaś pohamować się z tamponami . Ale skoro lekarz powiedział nie używaj tamponów to pewnie znaczy, że nie możesz ich używać :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Hej . To ja Marlena * . To mój nowy pseudonim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Sorry za tyle różnych postów , ale coś mi się zacieło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSIA *
Dziś w śluzie zobaczyłam kilka kropelek krwi . Co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×