Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość paulinka11
ja mam 15 lat i ieszcze nie mam okresu a śluz pojawił mi sie około 3 lata temu . I chyba jest coś nie tak. Wszystkie moje koleżanki mają okres od dawna a ja nie. ale około 1 mies zauwazyłam cziemnobeżową wydzieline czy to była moja pierwsza miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka11
ja mam 15 lat i ieszcze nie mam okresu a śluz pojawił mi sie około 3 lata temu . I chyba jest coś nie tak. Wszystkie moje koleżanki mają okres od dawna a ja nie. ale około 1 mies zauwazyłam cziemnobeżową wydzieline czy to była moja pierwsza miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowczyni
ciesz sie żę jeszcze nie masz,ciesz sie życiem bez okresu bo później nie będziesz miała takiej swobody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowczyni
:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
do x3xcalujmnieexx3 zdaje mi się że to jest miesiączka i witam w Świecie kobiet jak masz jeszcze jakieś pytania możesz pisać na gg 1186426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverose_Dior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverose_Dior
Nie. To nie była pierwsza miesiączka ,ale skoro pojawił ci się beżowy śluz to niedługo jej dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverose_Dior
to było do Paulinki11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia97xD
Ej a to prawda ze jak sie ma te upławy to za nie długo nastąpi miesiączka.? Za ile mniejwiecej a wy tez miałayście je? ile pozniej nastąpił okres? PS. Marysia97xd i Mucha97xd to ta sama osoba xD .... Proszę o szybką i mądrą odp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia xD
DO Słuchaj moim zdaniem może być to miesiączka. Jeśli bolał cie brzuch a wydzielina jest brązowo/czerwona to powinna być to miesiączka ;D Pozdrawiam i witam w swiecie kobiet ;D;D;D ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia xD
TO DO X3XCALUJMNIEEXX3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny.Mój śluz zniknął ! Nie ma go już ! Na dodatek miesiączka spóźnia mi się już 2.5 miesiąca! Brzuch mnie w nocy boli u dołu!Proszę o pomoc ! . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Do x3xcalujmnieexx3 : Tak to na 10000000% pierwsza miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny.Mój śluz zniknął ! Nie ma go już ! Na dodatek miesiączka spóźnia mi się już 2.5 miesiąca! Brzuch mnie w nocy boli u dołu!Proszę o pomoc ! . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny.Mój śluz zniknął ! Nie ma go już ! Na dodatek miesiączka spóźnia mi się już 2.5 miesiąca! Brzuch mnie w nocy boli u dołu!Proszę o pomoc ! . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny.Mój śluz zniknął ! Nie ma go już ! Na dodatek miesiączka spóźnia mi się już 2.5 miesiąca! Brzuch mnie w nocy boli u dołu!Proszę o pomoc ! . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny.Mój śluz zniknął ! Nie ma go już ! Na dodatek miesiączka spóźnia mi się już 2.5 miesiąca! Brzuch mnie w nocy boli u dołu!Proszę o pomoc ! . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Marlena * Nie musisz się tym przejmować. Zawsze przed miesiączką jest dużo śluzu, potem przerwa i za ok.14 dni następuje miesiączka. Wszystko jest ok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Do gora96 : dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CuKiErEcEk .
Hej dziewczyny.Mam 17 lat i nie miałam jeszcze pierwszej miesiączki.Moja mama mówi mi , że to normalne i nie trzeba iść do lekarza.Ale ja się boje, ponieważ śluz zauważyłam dopiero 4 mies. temu!Piersi bardzo małe, mam 162 cm wzrostu i ważę 49.5 kg.Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CuKiErEcEk .
Hej dziewczyny.Mam 17 lat i nie miałam jeszcze pierwszej miesiączki.Moja mama mówi mi , że to normalne i nie trzeba iść do lekarza.Ale ja się boje, ponieważ śluz zauważyłam dopiero 4 mies. temu!Piersi bardzo małe, mam 162 cm wzrostu i ważę 49.5 kg.Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny , chciałabym zacząć używać tampony , ale trochę się boję.Pani na WDŻ mówiła nam, że od tego nastolatka może umrzeć :/ Ale ja nie czuję się wygodnie w podpaskach.Always jeszcze , ale takie inne to nie. Co robić i jakie mam wybrać? PS.Szczególnie mile widziane odpowiedzi od dziewczyn, które używają tampony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Dziewczyny , chciałabym zacząć używać tampony , ale trochę się boję.Pani na WDŻ mówiła nam, że od tego nastolatka może umrzeć :/ Ale ja nie czuję się wygodnie w podpaskach.Always jeszcze , ale takie inne to nie. Co robić i jakie mam wybrać? PS.Szczególnie mile widziane odpowiedzi od dziewczyn, które używają tampony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamtaa
CuKiErEcEk - Idź do lekarza i to jak najszybciej ! A ja mam owłosienie od 3 lat , sluz 2 lata ból brzucha od 2 tyg. ,mam 13 lat I okresu nie mam! x/ I kiedy go dostane ? x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
CuKiErEcEk : idź do lekarza ! Jak mama nie chce cię puścić to sama się zapisz i idź ! . A tak wgl. to za mało ważysz :( i to może przez to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Zgadzam się , wszyscy opuszczają forum.Np. ta ada12 wystąpiła tylko jak dostała kilka odpowiedzi i już ! LOL ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Aaale ja się niecierpliwie ja chce już mieć ja nieweim czemu tak bardzo chce tego nie da się opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA122
Aaale ja się niecierpliwie ja chce już mieć ja nieweim czemu tak bardzo chce tego nie da się opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
Do KATARZYNA 112 : każdy na początku chce mieć miesiączkę , ale potem się nudzi , ponieważ: *w większości przypadków boli brzuch, *zamartwianie się o to, że może nam przemięknąć podpaska/tampon, *zamartwianie się, że się okres spóźnia , *martwienie się, gdzie włożymy podpaski/tampony kiedy będziemy w miejscu publicznym a dostaniemy miesiączki, *rozdrażnienie, *senność, *czasem może wystąpić podwyższona temperatura, *wymienianie śmierdzących podpasek . Ja też chciałam dostać pierwszego okresu szybko , a teraz to najchętniej bym go komuś ''oddała''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×