Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość Madziulec
Ja właśnie mam na brzuchu ;) Fajne to...zobaczymy czy będą rezultaty, mam dopiero od tygodnia, a jakby brzuch był gładszy ;) Trzymam kciuki za wszystkich używających i Wy trzymajcie za mnie, zebym miała cierpliwość do stosowania tego ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny przeraza mnie to co czytam jakies owijania się foliami i zrzucanie kilogramów leżac?:D:D nie wierze w takie cuda. Ja wyznaje jedną zasade bez ruchu nie ma cudów :) Jak duza nadwaga to zacznijcie od ograniczenia jedzenia i szybkich spacerów potem jogging i jakiś callanetics i tak spadek masy nie nastąpi po kilku dniach trzeba wielu ni aby forma wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Sorry bardzo tych ktorzy krytykuja ale tak piszecie o tym ruchu i piszecie......ale jak napisalam ze mam plyte z areobikiem i cwicze dziennie po 40 min to nagle cisza nikt nic nie napisal a teraz krytyka i jeszcze raz krytyka. czytajcie dokladniej i nie myslcie ze wszystkie dziewczyny i opieraja sie na pasie bo ja np nie cwicze juz z pasem ale przy dziecku to trzeba rozwaznie dawnkowac cw i przedewszystkim miec na nie czas !!!!!!!! wiec drodzy krytykanci wezcie to pod uwage a folia moze od razy nie odchudzi o 5 kg ale fajnie wygladza skore a to tez jest wazne !!!! chyba ze ty V33 jestes facetem to wszystko tlumaczy moj narzeczony tez nie wierzy w to wszystko i tez mowi ze ruch to podstawa ale jak zaczynam naprawde sie ruszac i cwiczyc to sie smieje i ot cala filozofia facetow najpierw krytykuja i chca pokazac jacy sa madrzy a jak juz chce cwiczyc to sie smieja......!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
....zreszta co ja sie bede przejmowac moja sprawa co robie i jush :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
omg ej wiecie co!!!!!!!!!! niechce zapeszać ale jak napinam brzuch to pojawiają takie mini krechy po bokach omg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to KALORYFER :) :) :) woooot pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam....
no widzisz gohan i teraz bedziesz wszem i wobec sie chwalic jaki ty to jestes boski....gratuluje grzejniczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
nie gratulluj bo zapeszysz to tylko pyci krechy ale juz cos :D ja zamuwiłam Mam nadzieję że ty też wkońcu uzyskasz wymażoną sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
siora zastanawia sie czy kupic ten pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-lina
Ja używałam ponad miesiąc i to godzine dziennie a jak miałam wiecej czasu to nawet 1,5 h i do dzisiaj mam w pasie dalej tyle samo. W sumie to jestem szczupla ale troche na brzuszku tluszczyku mam ale to kompletnie nic nie pomoglo, nawet centymetra nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Gohan ja poki co po tygodniu schudlam 2-3 kg tylko ze moja waga ciagle sie wacha....no coz do wiosny troche czasu jest a musze cos zrobic bo nie mieszcze sie w stare spodnie z przed ciazy :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAWIŃ
FAKTYCZNIE TEN PAS TO LIPA, TEZ JESTEM TAKA ZE JAK COS ZOBACZE TO NIE ZWRACAM UWAGI NA NEGATYWNE OPINIE, DOPIERO JAK SIE PRZEKONAM. POLECAM ZAMIAST OWIJAC SIE FOLIAMI -KUPIC SPODENKI NEOPRENOWE-MOZNA SIE WYPOCIC W NICH CWICZAC CZY WYKONUJAC DOMOWE PRACE, A JESLI KTOS JEST CIEKAWY TABLETEK DOBRYCH- POLECAM MERIDIE15( Z TYM ZE SA ONE NA RECEPTE I NIE KAZDY MOZE JE STOSOWAC) POCZYTAJCIE NA FORACHY O NICH, OPINIE SA ROZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
hejak sory ze sie nie odzywałam .....tak dostałam ten uszkodzony pas i uzywam go juz od tygodnia i ......musze powiedzieć że brzuszki do tego i efekt jest w ciagu tygodnia schudłam 2 kilo :) zawsze cos mam plaski brzuch i mniej widoczny celulit .... dm znac co dalej..... do EvE112233 jak Ci idzie z tymi tabletkami dają jakis efekt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
czesc dawno mnie nie bylo ......ale juz dostalam swoj uszkodzony pas ..mam go tydzien i musze powiedziec ze dodalam brzuszki do tego i efekt jest 2 kil w ciagu tygodnia - to cos oczywiscie diet..... brak slodyczy i kolacji ....do EvE112233 jak ci idzie z tymi tabletkami daja cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
czesc dawno mnie nie bylo ......ale juz dostalam swoj uszkodzony pas ..mam go tydzien i musze powiedziec ze dodalam brzuszki do tego i efekt jest 2 kil w ciagu tygodnia - to cos oczywiscie diet..... brak slodyczy i kolacji ....do EvE112233 jak ci idzie z tymi tabletkami daja cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
czesc dawno mnie nie bylo ......ale juz dostalam swoj uszkodzony pas ..mam go tydzien i musze powiedziec ze dodalam brzuszki do tego i efekt jest 2 kil w ciagu tygodnia - to cos oczywiscie diet..... brak slodyczy i kolacji ....do EvE112233 jak ci idzie z tymi tabletkami daja cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MusikIsMyWeapon
Stosuję ten pas od tygodnia...Stracilam 2cm w pasie i jakies 0,5 kg :) Mam jednak pewne obawy, bo nie wiem ile mozna tego uzywac dziennie... W sumie czasem to potrafie siedziec tak z 1,5 h jak mnie cos natchnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus2319
uzywam od 3 tygodzni i jestem bardzo zadowolona, jesli ktos liczy na to ze schudnie 20 kg przy samym pasie to sie z pewnoscią myli, ja kupilam go dla poprawienia kondycji skory, zmniejszenia cellulitu i musze powiedziec ze rewelacja. Dla kobiet ktore wiecznie musza sie zmagac z cellulitem jest jakims pocieszeniem. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus2319
uzywam od 3 tygodzni i jestem bardzo zadowolona, jesli ktos liczy na to ze schudnie 20 kg przy samym pasie to sie z pewnoscią myli, ja kupilam go dla poprawienia kondycji skory, zmniejszenia cellulitu i musze powiedziec ze rewelacja. Dla kobiet ktore wiecznie musza sie zmagac z cellulitem jest jakims pocieszeniem. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarjar82
przestudiowałem całe 21 stron postów...z czego 80% to ŚCIEMA LUDZI NAPĘDZAJĄCYCH NA KUPNO TEGO URZĄDZENIA pas posiadam od 4 miesięcy.......jedyne co powoduje to podrażnienie skóry ( stosowany na gołym ciele czy poprzez koszulkę bez znaczenia) A NAJWIĘKSZYM BUBLEM JEST FAKT ŻE PAS WIBRUJE TYLKO Z 1 STRONY posiada TYLKO JEDEN SILNICZEK WIBRUJĄCY 2 miejsce jest puste ......proszę jaka sprytna oszczędność .....do tego sama budowa i wykończenie kasety wibrującej ŻENADA .....szkoda że nie zajarzałem tu wcześniej.....nie ma co sie łudzić nic nie zastąpi ruchu fizycznego....ćwiczenia aerobowe plus spalacz tkanki tłuszczowej np fat burner i dbanie o utrzymanie odpowiedniego nawodnienia organizmu TYLE mam nadzieje że choć parę osób odwiodłem od zakupu bubla ...lepiej wydac te pieniądze na karnet siłownia/basen pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattrycja22
hejj dawno mnie nie bylo... dawnon tez nie uzywalam vibroacvtion dlatego teraz mam go na sobiee i oczekeuje ze zgubie kilka centymetrow jak inni :)) ale szczerze to nie widze zadncyh zmian .... momze dlatego ze jak jadla to odrazu go uzywalam, a trzeba pol godziny po jedzeniu lub przed ? HE he he nnaprawde teraz mnie swęęęędzi i nie macie pojecia jaaaak ale to chyba dobrze jezlei ktos ma duze problemy z rosztepamai i chce sie ich pozbycc to kupcie to : cocoa butter formula palmer"s super krem na rozstepyy wiem >> bo widzialam na forumm szczerze tioprzypadkiem to z auawazylam ale sie skusilam i kupilam tylko zze to tylko na terenie angli i usa :( ALE JAK cos to wam przysle he he he :) juz podaje ten likn zeby niei bylyo ze was klamie :)) http://vitalia.pl/forum10,8622,8622,0_Odkrylam_cudo_na_rozstepy_.html prosze bardzo gdzies tma jest jeszcze zdjecie przed i po pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Jarjar musze przyznac racje w jednym ja tez zauwazylam ze z jednej strony bardziej wibruje niz z drugiej a do tego po 20 min slabna mi obroty i to znacznie bo da sie oczuc ta roznice. Zastanawiam sie nad reklamacja bo mam na 12 miesiecy wiec chyba tak zrobie bo szkoda jednak tej kasy a i tak cwicze bez pasa wiec chyba pas mi sie nie przyda. Szkoda tylko ze tak to sie musialo skonczyc ale madry polak po szkodzie. Smith tobie gratuluje ale sadzac po twoich postach to dlugo go na raz uzywalas i moze dlatego nie wiem...troche ciezko mi w to uwirzyc patrzac na siebie. ale cuda sie zdarzaja. Ja zaczynam od jutra znowu cwiczyc narazie stracilam 4 kg ale do wakacji jeszcze moze cos sie zmieni.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
heyy... posluchalam sie rady starszej kolezanki i uwyzwam vibro... i 100....250... brzuszkow dziennnie iw iecie co po 2 dnia widize efekty znaczy jak lapie zaa waleczki tio tylko skora prawie powiedz mi dokladnine czy robisz brzuszki po czy przed virbrowaniem ja nie jadam po 18 nic ;oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMASZ Z WROCŁAWIA
PASA UŻYWAM SPORADYCZNIE, A MAM GO OD PÓŁ ROKU. NA POCZĄTKU ZRAZIŁO MNIE JEGO GŁOŚNE DZIAŁANIE ORAZ TO, ŻE W TRAKCIE ORAZ PO SESJI SWĘDZIAŁ MNIE BRZUCH ;/ TERAZ JAKOŚ MNIEJ TO ODCZUWAM I WYDAJE MI SIĘ ŻE SĄ EFEKTY JEGO STOSOWANIA, BRZUCH JEST JĘDRNIEJSZY. JEŚLI CHODZI O PRACĘ SILNIKA TO NIE MAM ZASTRZEŻEŃ, POTRAFIĘ NAWET ZASNĄĆ Z DZIAŁAJĄCYM VIBROACTION ( GŁOŚNA PRACA SILNIKA MI W TYM NIE PRZESZKADZA ). URZĄDZENIE NIE JEST JAKOŚ BARDZO DROGIE I MOIM ZDANIEM JEST DOBRYM UZUPEŁNIENIEM DO DIETY, BIEGANIA CZY ĆWICZEŃ NA SIŁOWNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMASZ Z WROCŁAWIA
PASA UŻYWAM SPORADYCZNIE, A MAM GO OD PÓŁ ROKU. NA POCZĄTKU ZRAZIŁO MNIE JEGO GŁOŚNE DZIAŁANIE ORAZ TO, ŻE W TRAKCIE ORAZ PO SESJI SWĘDZIAŁ MNIE BRZUCH ;/ TERAZ JAKOŚ MNIEJ TO ODCZUWAM I WYDAJE MI SIĘ ŻE SĄ EFEKTY JEGO STOSOWANIA, BRZUCH JEST JĘDRNIEJSZY. JEŚLI CHODZI O PRACĘ SILNIKA TO NIE MAM ZASTRZEŻEŃ, POTRAFIĘ NAWET ZASNĄĆ Z DZIAŁAJĄCYM VIBROACTION ( GŁOŚNA PRACA SILNIKA MI W TYM NIE PRZESZKADZA ). URZĄDZENIE NIE JEST JAKOŚ BARDZO DROGIE I MOIM ZDANIEM JEST DOBRYM UZUPEŁNIENIEM DO DIETY, BIEGANIA CZY ĆWICZEŃ NA SIŁOWNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zamowilam...
Smith 200 brzuszkow ja bym sie zesrala....ja od 2 tyg cwicze i schudlam 4 kg i w obwodzie po 2-3 cm zeszlo :))) a pas oddam na gwarancji bo zaczyna sie psuc a po co mi zepsuty pas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam ten pas
Na Allegro obecnie kosztuje 80 zł. Po pierwszych sesjach wrazenia są takie, że wzmaga sie apetyt a brzuch jakby trochę niknął. Pewną wadą jest to, że , jak jest napisane w instrukcji, po 10-15 minutach pas wyłacza się samoczynnie aby nie przegrzać silniczka i zasilacza. Potem powinno się go odstawić na minimum godzinę aby ostygł. Ale pewnie to lekka przesada, jak pochodzi z 20 minut to sie nic nie stanie. Sam pas można rozpiąc i wtedy silniczek szybciej stygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N1986
HEJ ZAMOWILAM NA ALLEGRO PAS CZEKAM NA PRZESYLKE...NAPISZE JAK OTRZYMAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbikino
kupilem ten pas ok tygodnia temu. pierwszego dnia zaczal sie psuc. obroty zaczely skakac. raz szybciej raz wolniej. wkurzylem sie i na zlosc zrobilem na max obroty i tak wibrowalem ok godziny az obroty sie same naprawily i teraz chodzi elegancko ;D co do efektow to na razie nie ma zadnych. miara nie klamie ;( kurde nie wierze ze schudne dzieki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×