Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość ag_a6
Witam.Ja noszę się z zamiarem kupna tego CUDA. Po wypowiedziach widzę że pas działa u tych co ćwiczą i stosują dietę.( Może bez pasa byłyby takie same efekty w odchudzaniu jak z pasem?) Ale ja chyba, pomimo dużych wątpliwości co do działania tego urządzenia, kupię Vibroaction ponieważ bardzo trudno jest mi schudnąć i mam celulit, głównie liczę na zmniejszenie celulitu na udach i pupie. Oczywiście nie wierzę w cuda że siedząc z pasem przed telewizorem będę chudnąć i wymodeluje mi się sylwetka, na pewno trzeba więcej sie ruszać i mniej jeść. Ten pas na pewno tylko wspomaga odchudzanie. Mam jeszcze wątpliwości co do efektów ubocznych, kiedy skurcze mięśni wywołuje się impulsami elektrycznymi i na organizm działa pole elektromagnetyczne. To chyba nie jest zdrowe, dlatego jeżeli będę używać tego pasa to z minimalnym czasem wymaganym dla osiągnięcia efektów. Czy komuś pomógł ten pas na celulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pas dostałam wczoraj, po 1 dniu nic oczywiscie nie widac wiadomo, mam nadzieje ze po miesiacu beda jakies rezultaty ; ) Mam pytanie do tych ktorzy uzywają, jezeli uzywacie pasa na udach to i z tylu i z przodu tak ? i czy wyszczupla jakos uda, czy tylko brzuch ? A i na ile okolo zakladacie pas dziennie ? Czy trzeba go np zakladac na 30 minut, czy nie wazne ile go nosimy ? ;) Dodam jeszcze ze jakos specjalnie \\\'gruba\\\' nie jestem, mam tylko problem wlasnie z udami, duzo trenuje ( tenis, rrower, plywanie ) ale przy tym jestem czekoladoholiczką, i ogolnie jem wszystko co slodkie, dlatego kupilam sobie ten pas; ) Wiem że jest on dla \\\'naiwnych\\\', ale mimo wszystko chce sprobować i oczywiscie Wam o rezultatach napisze ; ) czekam na odpowiedz na moje pytania ; ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam jeszcze jedno pytanie, na etykietce pisze że nie mozna uzywac pasa podczas miesiączki ? Czy moze sie wtedy cos stac? Jak to jest z Wami ? pzdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
teraz kochane to ten pas kosztuje 149zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
czy ten pas ma długi kabel zasilania (jaka długość)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos uzywał
pasa gfirmy tiens?kosztuje sporo i nie wiem czy warto wniego inwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaviolino
VIBROACTION jest rewelacyjny!!!używam od 2 tygodni i już widzę duże efekty;)polecam wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikki
hej zastanawiam się nad kupnem pasa, czytałam cały ten temat i widzę, że większość z was poleca ten produkt :) http://www.mango.pl/products.php?akcja=spd&dzial=11&id=400&poz= tutaj pas kosztuje 149 zł sądzę, że to dobra cena, ale chce poznać wasze zdanie. Czy możecie powiedzieć po jakim czasie mniej więcej pas do mnie dojdzie ? Mieszkam w Warszawie, więc pewnie będę czekać z tydzień. Powiedźcie są widoczne efekty po np. miesiącu stosowania ? Czy w połączeniu z różnymi kremami, dietą, ćwiczeniami (a6w-polecam) będzie widać szybko efekt ? Po jakim czasie ? Czekam na szybkie odpowiedzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovetonight
a ja mam pytanie bo niby teraz ten pas jest w promocji za 149zl i mam pytanie ile zaplaciliscie za przesylke bo nie chce zeby wyszlo ze kupie pas za 149zl a ostatecznie wyjdzie ze kupie to za 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikki
wiesz ja zamówiłam już ten pas i mi wyszło że zapłacę 18 zł za koszty przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikki
czyli : 149 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikki
149 za pas ^^ i 18 przesyłka (w moim przypadku) 167 zł razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
Mam rozstępy po ciąży...czy ten pas "usuwa,,rozstępy?proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
ten pas szybko się nagrzewa (jest gorący)...czy jak użyje go na brzuch to potem moge go użyć na uda i oponki? nie chcę żeby mi się zepsuł...czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
Właśnie stalam sie posiadaczką owego pasa i jestem zadowolona... W poniedziałek zamuwilam w piątek dostalam (4 dni). Masuje bardzo dobrze (tylko troche skór swędzi. Kupilam go w promocji za 149zł na mango mysle że rezultaty bedą ....Nie wachajcie się z kupnem ,a pozatym jest na niego 1rok gwarancji i 10 dni czasu do oddania bez podania powodu... POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmm
Stosuje od trzech tygodni i... DZIALA !! tylko, ze ja robie tak: godzinka brzuch, godzinka pupa, godzinka brzuch, godzinka pupa. Czyli po dwie serie na brzuch i pupe na zmiane. CIezko uwierzyc, ale juz mi zostala tylko jedna mala faldka z trzech O_o. Oczywisiscie nie opycham sie przy tym, silna dieta tez robi swoje, ale tu chodzi o miesnie, ktore faktycznie są i to niezle. Takze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borar
a jak to wygląda z przesyłką? za pobraniem to idzie? ile się buli za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shida
koszt przesyłki to 18zł.paczke pr4zynosi kurier ,do mnie doszło w 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borar
aha. nie wiem czy do mnie kuriera wyślą bo to trochę daleko jest. czyli płacę przy odbiorze? mam złe doświadczenia z płaceniem na przód więc to dla mnie ważne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa Skakankaaaa
ja stosuje ten pas vibroaction juz od 2 miesiecy i powiem tak: 1. Działa super jako ujędrniacz ciała, 2. znika cellullit 3. jesli chodzi o fałdki na brzuch to nie działa, nic nie ma bez diety. Z talli zjechało mi moze ze 2 cm i to wszystko Moja siostra stosuje diete 1000 kcal i uzywa pasa, efekty są ale po 2 miesiacach codziennego stosowania : z brzucha zjechało jej jakies 8 cm Takze ten pas to bubel jesli chodzi o te magiczne spalanie tłuszczu i rzezbienie mięsni. Natomiast w zwalczaniu cellullitu i ujędrnianiu skóry jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmm
Bzdura. Fałdy znikają jak ręką odjął! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z przedmówcą. kolejny sprzet dla leniwych który usuwa błyskawicznie nie tłuszcz a kase z porfela dziewczyny nie ma cudów trzeba ruszc sie i poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibroaction
Czesc ludzie ja zamówiłąm pas 29 kwietnia wczoraj mi przyszedł!! i z całą pewnością móiwe!!!!pas działa!! to nie sciema miesnie brzucha naprawde pracują!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilera
powiedcie mi jeszcze jak uzywacie ten pas- tzn np jak zakladacie na uda to kladziecie sie na boku, stoicie czy siedzicie? chodzi o to, ze przy pozycji lezacej pas ma wiekszy kontakt z miesniami niz z tluszczem(a mi chodzi racej o zbicie cellulitu) i czy ma to jakis wplyw na efektywnosc takiej sesji antycellulitowej? mam nadzieje ze jasno wytlumaczylam o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laczi
czesc! mam wielki łep! czy moge uzywać tego pasa NA TWARZY? czy nie zrobie sobie krzywdy? Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88guzik
Ja zamówiłem z zeszłą niedziele czyli 11 maja, czekam az dojdzie. szkoda ze dopiero po czasie zorientowalem sie ze posiada on tylko 1 walek wibrujacy a nie dwa tak jak to widac w reklamie. o takich rzeczach powinno sie mowic a nie robic ludzi w bambuku no ale trudno...zobaczymy co to za cacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dieta, 200 -300 brzuszków dziennie ,1 godzina dziennie TBC LUB FATBERNINGU.. super kondycja i wypracowane mięśnie brzucha.. takie pasy i tabletki to pic na wode.. powoduja tylko efekt jojo po zakonczeniu tak zwanej ,, kuracji\". A potem człowiek żre i żre ze juz tak powiem, bo jedzeniem nie mozna tego oto zjawiska nie pozwolę sobie nazawć..więc jeśli odchudzanie to z głową, bo zaden pas nie pomoze. .tylko tak zwana dieta NŻT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiekkk
no więc pasa nie używałam, ale uczę się masażu i jest tam taka technika jak wibracje i jest jak byk powiedziane, że wibracje rozbijają tkankę tłuszczową dzięki czemu nasz organizm może się jej pozbyć. więc skoro pas działa na zasadzie wibracji to powinien jak najbardziej działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem osob
ktore wypowiadaja sie a w zyciu tego pasa w rekach nie mialy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah
wszystko to gówno dajek, sciema jak nie wiem coooo od tygodnia stosuje po godzine i nie ma zadnych rezultatow i jem same warzywa...lipaaaaa nie schudlam ani grama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×