Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

Ja się zdecydowałam ze wzgledów praktycznych:-) Miałam już pewne przejścia urzedowe z nazwiskami (to na osobną opowieść). Słowem musiałam udowodnić, że ...ja to ja! ;-) Koszmar! To samo było w sprawach kościelnych. Już to odkręciłam. Stąd teraz wolę mieć 2 bo zawsze łatwiej mi bo to pierwsze jest już \"po przejściach\" i nigdy mi już \"nie zniknie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oficjalnie i tak będziemy wspólnie jako \"Państwo Iksińscy\"... a nie Pan Iksiński i Pani Nowak-Iksińska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to czeka w przyszłym tygodniu Mam pytanko - do USC wystarczy dowód i odpis aktu urodzenia?? Czy cos jeszcze?? I czy jakaś miła pani jest u nas w stanie wydrukować sobie sama odpis?? Wiem ze w niektórych urzędach tak robią - a ja po prostu nie wiem gdzie mój mam - szczyt lenistwa - nie chce mi sie szukac :) Ale to przez upały. Znikam do domku :) Koniec pracy A jeszcze jedno - gdzie zamawiacie tort weselny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam dziś miejsce na podróż poślubną :) Co prawda nie wiem czy w takową pojadę ale podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpis wystarczy. w kraku panie byly bardzo milusie ;) ja chce na Rodos jechac, i NIE ODPUSZCZE! chocbym sie miala z pracy zwolnic to i tak jade na urlop po slubie! teraz wszysty na urlopach a ja siedze w pracy i az buczec mi sie chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale radzę WAM iść wczśniej i zrobić ta opłatę skarbową (84zł od pary). Wystarczy jedna osoba z dowodem. W kasie zawsze taaaakie kolejki. A resztę rzeczy załątwia sie w innym pokoju. Potrzebny odpis aktu urodznia. Ja miałam swój stary...ale on ma ważność wieczystą. Znajoma czekała na ten dokument 2 tygodnie bo nie miała starego. My dziś w ok 1,5 godziny wszystko załatwiliśmy na czysto :-) Gorzej kiedy narzeczeni są z 2 róznych miast! Ale o szczegóły zapytajcie w USC.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ja sobie właśnie siedzę w Rzeszowie i mam wakacje. Poopalałam się dzisiaj, obijam się jak ta lala :) Byłam u kosmetyczki i u fryzjera Twój styl na W.Pola. tam gdzie wam mówiłam. Dziewczyny rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem. Fryzura ekstra, pierwszy raz od dawna taka jaką chciałam. Nic nie trzeba z nią robić a włosy i tak układają się ekstra. Polecam, tam już też planuję fryzurę ślubną, już mi trochę doradziły dziewczyny :). Poza tym mam blisko :) Co do tortu, słyszłam, że tam w plazie czy lazurze robią takie rzeczy. Ogólnie zależy mi na tym żeby ten tort był taki jaki chce. Smakowac nie musi ale za to ma wyglądać :) żartuję. Dziewczyny a wiecie może gdzie można pożyczyc pokrowce na krzesła? (może też być kraków, to sobie przewiozę) No nic u mnie wszystko ok. Cieszę się, że wy też powolutku wszystko sobie załatwiacie. Pozdrawiam Kochane, odezwę się pewnie jutro będziemy mogły pogadać. Upał już tak nie doskwiera bo troszkę wiało dzisiaj w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Rzeszowa powiem wam, że usmiechnijcie się do tych dziewczyn trochę, powiedzcie, że jest kolejka i wszystko wam załatwią w jedym miejscu. Ja tylko zapłaciłam wcześniej, a one już wszystkie papiery podonosiły same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie USC i Parafia załatwiona!!!! :-D :-) Protokół spiasany i daliśmy na zapowiedzi (w mojej Parafii, a dziś idziemy do Parafii mojego Chłopa:-D . Dostaliśmy karteczki do spowiedzi przedślubnej (jedna ma byc teraz po zapowiedzich, druga dzień przed ślubem). A takw ogóle to mamy się dopiero zgłosić ok 1-2 tygodnie przed ślubem, aby uzgodnić szczegóły i... zapłacić za ceremonie :-) Jutro znowu dzień zakupów przedślubnych:-) Bedzie super!!!;-) Pozdrawiam WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, ile sie daje na zapowiedzi? bo moj ksiadz co ma mi dawac slub jest na urlopie, wiec protokol bedziemy spisywac u innego. To znaczy ze jemu cos tez trzeba dac? ile sie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przy pisaniu protokołu daje się 50-100zł na zapowiedzi(jeżeli para jest z 1 parafii); Jeżeli On z innej to trzeba liczyć tyle samo jeszcze u Niego; czyli wtedy daje to 100-200zł razem) Reszta opłat tuż przed ślubem (jakieś 300-500zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) wlasnie ;) po co rozwijac 100 nowych topicow ;) dzis bylismy u księdza spisać protokół. teraz tylko czekanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta;)) Szukalam szukalam i nie moglam znalezc naszego topicu. Bardzo dlugo nic nikt nie pisal, az mi smutno sie zrobilo myslalam ze zniknelysmy. Ale jest:))Pewnie wszystkie juz odoczywacie, ja niestety jestem chora na grype:(((Leze w domu od srody, na zewnatrz piekna pogoda a ja nie moge mowic i oddychac, powiem Wam koszmar:((Trzyma mnie niezle, ale mam nadzieje ze niedlugo mi przejdzie, bo juz mam dosyc. Dajcie znac, co uWas, jak przygotowania, a moze wypoczywacie na sloneczku. Ciesze sie ze zalatwianie formalnosci idzie sprawnie, mam nadz ze i u mnie bedzie ok. Niedlugo idziemy dac na zapowiedzi i dokonczyc reszte ustalen w ksiedzem;))Pozdrawiam Was, zycze milej niedzieli;))) Do nastepnego razu pappapapa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aylin
Cześć dziewczęta kurde no o co ci chodziło z rozwijaniem 100 nowych topików?? Bo chyba nie załapałam. Zamówiłam obrączki, maja przyjść na początku września. Poza tym kupiłam papier do zaproszeń - teraz szukam odpowiednich kopert na allegro bo ze tak powiem najpierw powstały zaproszenia a potem okazało sie ze kopert do nich nigdzie nie można kopić. Na szczęście coś podobnego na allegro widziałam i będą prawie pasować. A co u was po weekendzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej dziewczynki Wróciłam od rodziców, już jestem w Krakowie. Ehhhh ale się napracowałyśmy z mamą w tygodniu. Cały tydzień prawie przy kuchni:) Ale odpoczęłam. Oczywiście jak pisałam mam nową fryzurkę, i zadbaną buźkę. Kupiłam buty, ekstra w Ryłko jedyna firma w której znalazłam kremowe buty zaokrąglone zgrabniutkie, ekstra. Zaproszenia będę mieć w czwartek, mam nadzieję. Ale się wkurzyłam. Wyobraźcie sobie że zamówiłam zaproszenia ze strony www.zaproszenia-slubne.com. Miały przyjść w tamtykm tygodniu, a oni w dniu kiedy mieliśmy je dostać oświadczyli, że jednak ich nie ma, więc od nowa, szukanie ładnych zaproszeń, pisane ptekstu potwierdzanie itd. Wylazła ze mnie bridezilla (oglądacie na zone club? panna młoda czy potwór) ojjj jak się wściekłam. W przeprosiny mamy zniżkę na te zaproszenia co zamówiliśmy. Już niedługo wakacje, teraz przyjeżdza trzech budrysów do nas (siostrzeńcy mojego lubego :) pójdziemy do zoo, na smoka, do oceanarium i nie wiem gdzie jeszcze :) hehehe pozdrówka dziewczynki. PS.Ale gorąco :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Wczoraj zawinęły nasze zapowiedzi! Ależ to emocje!!!:-D Upał jak nie wiem co....Nic sie generalnie nie chce tylko pić chłodne i leżęć;-) Szkoda, ze się tak nie da! Pozdrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i na kawe ze mna okoko ;) dla mnie slub przestal byl priori! teraz najwazniejsze jest moje prawo jazdy.. po pierwszej jezdzie we wtorek (tragicznym slalomie gigancie) instruktor mi pwiedzial ze czeka nas cieeeeezka praca ;( bylam tak podenerwoana ze noga mi na sprzegle jak w febrze chodzila. Powiedzial mi ze takiej kursantki jeszcze nia mial ;((((((( coz, w niedziele walcze znow. powiem wam ze trace nadzieje ze zaczne jezdzic jak trzeba, to jest bardzo trudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystich jeszcze sie nie znamy ,ale mam nadzieje ze to sie szybko zmieni. ja rowniez jak wiekszosc z was biore slub w pazdzierniku. tak 13 pazdziernik to ma byc ten jeden jedyny dzien .wszystko juz gotowe,brak tylko utworu na pierwszy taniec ,(jak macie jakies pomysly??).nie wiem co sie dzieje ale na kazda mysl o slubie brak mi powietrza ,mam serce w gardle,nogi mi sie uginaja ,nie wiem czy to tak wszyscy czy ja jestem jakas dziwna. pozdrawiam i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej laski. Co tam słychać. Ja już pisałam ostatnio co tam u mnie. Kurde no kochana nic się nie martw. Pierwsze jazdy to zawsze dramat. Hehehe ja pamiętam jak mnie brat wziął na parking i tak się zagapiłam na fajnych chłopaków że wjechałam w krzaki, a brat miał w tym czasie otwarte okno. Trochę mu buzię porysowało :) ale się wśiekł. Powiedział wtedy, że kierowca ze mnie nie będzie. A teraz prawo jazdy już kilka lat i narazie odpukać wszystko ok. mjaryel_it Nie panikuju. Nie taki diabeł straszny. Poza tym tez nie rozumiem, aż takich uczuć w związku z tym jednym dniem. To całe życie ma być razem a nie jeden dzień. Na pierwszy taniec nie wiem co ci polecić ja nie mam pomysłu. Ale na pewno nie kawałki krajewskiego ich troje ani rubika. Wszystko masz już gotowe? Naprawdę? Pozdrawiam resztę dziewczyn. PS. Kurdne no pamiętam pamiętam o kawce. Ale teraz mam śiostrzeńców Lubego, a potem mam w końcu zasłużone wakacje w Polańczyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie masz racje to tylko jeden dzien ,a przed nami cale zycie razem ale nie wiem co mi jest .znamy sie 11 lat od 5 mieszkamy razem a mimo wszystko boje sie tego dnia ,choc to tylko jeden dzien a wlasciwe godzina (w kosciele),pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam dopiero w poniedzialek stuknie 1 ROK od pierwszego ujrzenia sie na oczy... ;) ide mu dzis kupic prezent, takia jedna rzecz jaka mu sie marzy. ps. mam dzis imieninki...;) ech, zdradzialam swoje imie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to się dziewczyno nie stresuj tak, bo nerwy szkodzą urodzie:) Kurde no Czyli Ania jesteś :) Wszystkiego naj naj naj naj zdrówka, i dzieciaczka i udaengo ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta;)) Witam nowa kolezanke;)) Ja tez mam dzis imieninki;)) hihihi jakos tak minely bardzo spokojnie, ale beda swietowane rowno z urdzinami, ktore mam w sobote;)) Wakacje, poki co spokojne, uwazam tylko na nasza panne mloda zeby mnie nie przejechala, ja jeszcze nie wyjezdzam, jak bede wybierac sie na ulice naszego miasta dam znac. Co do wypoczynku nad Solina....;hmmm, tez tam bede, tylko dokladnie jeszcze nie wiem kiedy. Powiem wam ze chodzimy wszystkie podobnymi sciezkami:))) Pozdrawiam Was, milej nocki buziaki;) Aaaa zappomnialam dodac, ze moja pani krawcowa ma sie dobrze i moja sukienka bedzie raczej uszyta na czas, po operacji doszla juz prawie do siebie, hah, nie sukienka, tylko krawcowa:)) Trzymajmy sie pazdziernikowny;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaajjj kurde no wszystkiego dobrego z okazjii imienin:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba rzeczywiście podobne drogi :D hehehe Lewek to tobie też najserdeczniejsze życzenia i buziak {kwiat} My z Lubym jedziemy sami nad tą Solinkę, mam nadizeję że będzie miło. Cieszę się, że krawcowa wraca do formy i postara ci się uszyc suknie ::) Hehehe co do jeżdżacej panny młodej to wierzę w jej umiejętności (twoje Lewek również) i ufam zdolnościom naszych instruktorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, widzę że coś sie ruszyło :) Juz zaczynałam sie martwić że nasz temacik zaginie :) Spóźnione życzenia imieninowe dla naszych 🌻ANECZEK🌻 Powodzenia nasz nowy kierowco - ja jeżdżę od 10 lat prawie - ale od początku uwielbiałam jeździć :) proszę daj tylko wczesnej znać kiedy zamierzasz na drogi wyjechać - tak na wszelki wypadek będę większą uwagę na L-ki zwracać Byłam w USC - papierki załatwione - teraz czeka mnie wizyta w kościele. I spisanie całego protokołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdząca panna mloda - no super! bardzo mi sie to podoba ;) taaa...ja narazie frajdy w tym nie widze. Ale licze ze z tym bedzie jak z sexem, na poczatku nie sprawialo przyjemnosci, tylko strach, ale teraz...hhhhmmmmm..ggggrrrrr;))))) a ten moj instruktor..cudowny facet..ale to tak na marginesie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×