Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

hey dziewczyny🌼 Z pracy wrocilam,jakos tak szybko dzien mi minal....smutno mi ,ze nie moglam w tymdniu byc na cmentarzu w pl:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka moze za rok bedziesz:) Lubis powodzenia:D aaaaaaaaa jak mi sie nic nie chce:o poszlam spac wczoraj ok22giej:o o 7mej sie obuddzilam:o i jakas zaspana jestem:/ chbya to ta pogoda😠 jednak zrobie se jeszcze jedna kawe bo ostatnio do jednej sie ograniczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale dzis sie wyspalam...do 10-ej:-))w koncu sloneczko mnie obudzilo,mowie Wam jak slicznie dzis u mnie jest,az chce sie zyc:D ...ale za to dziwne sny mialam. Milego dnia dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca domowa to juz tylko wspomnienie...zrobione..zapisane...wydrukowane:classic_cool: na spacerze z psem byłam:classic_cool: dogladam grochowki:classic_cool: pije kawe..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robilam lekcje i plakat na polski xD zaraz ide sobie zapalić i posprzątać troche w ciuchach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etc....chciałabym miec takie prace domowe:) te \"dorosłe\"nie sa juz takie fajne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis nic nie robie pffff:P ppoza czytaniem, ogladaniem i pisaniem oczywiscie;) no i zalatwianiem potrzeb fizjologicznych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Właśnie usiadłam aby odpocząć. Przed chwilą powyciągałam wszystkie liście z rynny. Ufff.... Schowałam stół z tarasu i krzesła do piwnicy. Został mi ganek do posprzątania. U mnie dzisiaj był gulasz z kaszą gryczaną :) na deser lody :) Oj jak mi to słoneczko zaglada w oczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słoneczko schowało sie za chmury...a szkoda... zupka gotowa:classic_cool: teraz to mi tylko czekanie na o pozostało:D lubie kasze gryczana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh no ten plakat to akurat przyjemnosc xD cala reszta niebardzo :D ja dzis nie jem obiadu bo tak sie najadłam paluszków ze pękam doslownie haha 🌼 na 17.45 ide sobie na basenik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiotłam ganek :) położyłam dywanik dla psiulki :) jaka zadowolona :D nareszcie powybierałam begonie z doniczek i czekam aż się wysuszą. Ja też bardzo lubię kaszę gryczaną :) jeszcze mi trochę zostało :D Bardzo szybko robi się ciemno :O nie zdążyłam wszystkiego zrobić co zaplanowałam. Może jutro dokończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey🖐️ Co to sie dzieje,wszystkie generalne pozadki robia:D,ja to nie mam czasu nawet prasowania zrobic:o....tak mnie ksiaza wciagnela:D odpoczywam przy kompie i jem rurki czekoladowe:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- to po czym Ty odpoczywasz jak porządków nie robisz :O :D To jest piękne jak ktoś lubi czytać książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezunia-->po pracy odpoczywam:D,a pozadki to robie ,ale w domu,bo tu to nie mam takiego ogrodu jak w pl:-(( A ksiazki to chyba moje hobby,wciaga mnie to strasznie i malo tego uwielbiam to robic.Mialam taki czas ,ze przez 8 msc przeczytalam ponad 50 ksiazek:-)),ale musze pomyslec o bardziej ruchliwym sporcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już idę nyny :) Asiulka -- to Ty masz w sobie kopalnię wiedzy :) W takim razie czytaj sobie spokojnie :) i miłej lekturki Ci życzę przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni ranek , moze raczej poranek:P ja ostatnio tak dopsyc \"wczesnie\" chodze ryny, nie wiem, czy to przez zmiane czasu czy ogolnie przez ta pogode:D Asiulka chbya jestes rekordzistka w czytaniu ksiazek!!! nie znam nikogo kto by tyle czytal:) w szkole sredniej w klasie mialam taka kolezanke , ktora chodzila na kurs szybkiego czytania i tez bardzo lubila czytac ksiazki i zawsze z ksiazka na przerwie siedziala i czytytala , wiec ksiazke dziennie , to na pewno czytala:) ja tez lubie czytac ale czytam nieco mniej:D i nie rozumiem ludzi , ktorzy nie lubia czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmit Ty zabkujesz?:o Asiulka czesto robisz pizze z tego co tu piszesz:D moze podasz przepis na ciasto:) na pewno masz jakis dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę:)🖐️ pogoda nam pokrzyzowała plany...mielismy liscie z leszczyn sprzatnac...ale pada...wieje i tylko 4 st brrrr.... od pon podobno ma u nas padac snieg:o mam nadzieje,ze zima nie zostanie długo...nie lubie niezgrabionych lisci zostawiac do wiosny... Beza...przy moim domu nie rosna zadne wysokei lisciaste drzewa...mam za to 6 modrzewi...a one gubia igly na zime...czekam az wszystkie opadna i dopiero wtedy czyszcze rynny... ciasteczek wczoraj nie upiekłam..zajmowałam sie czyms rownie przyjemnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo przez chwile slonce ale tez chbya zaraz zacznie padac:o wiuec odkrzam:o kurde ale bym se poszla na randke jakas:Dale jakos sie nie zanosi:( wiec czeka mnie siedzenie w domu ale jakos sobie czas zorganizuje;) chcialam sie pochwalic , ze dzis mi mija rok jak rzucilam palenie:classic_cool::) ide skonczyc odkurzanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...gratuluję rzucenia palenia:classic_cool:🌻 tak trzymaj:classic_cool: a ja trzymam za Ciebie kciuki aby nałog nigdy nie wrocił:) o pracuje:o wiedziałam ,ze tak bedzie..robote sobie zabrał na week:o rozpaliłam w kominku:classic_cool: i przymierzam sie do nalewki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Set...przypomniałam sobie,ze wspominałas cos o jakims portalu randkowym;) zdradzisz nam choc troche?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z imienin Elżbiety :) cała sobota właściwie upłynęła na zakupach a później imieniny :) Lubis przestraszyłaś mnie tym śniegiem :O jak u Ciebie pada to i u mnie pewnie też :O a jeszcze wszystkiego nie wykopałam z ziemi. Ja też bym chętnie rozpaliła w kominku ale oszczędzam drewno bo mam nie za wiele. Poza tym piec mi się nie włącza jak czuje że jest ciepło w domu z innego źródła. Lubiś a do jakiej nalewki się przymierzasz ? czy do picia czy do robienia ? Setunia -- no to teraz masz dylemat, która srokę za ogon trzymać. A trzeba się na jakąś zdecydować żeby nie były takie nudne soboty :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey🖐️ Ja oczywiscie po pracy,fajnie dzis mi dzien minal:-)) Teraz odoczywam z maseczka na buzi:D i mam ochote na szisz kebab i winko tak dla lepszego trawienia:D,a pozniej ksiazka oczywiscie,martwie sie tylko co bede czytac jak juz wyczerpia mi sie zapasy:-(( Setunia-->moje gratulacje ,dlugo juz wytrzymalas bez palenia i aby tak dalej:-)) Pozdrawiam wszystkie Panie 👄,a macie aby milo Wa bylo:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela dzisiaj :) Właśnie marznę w pokoju bo otworzyłam sobie okno :O Nastawiłam jedzonko dla psa :) nastawiłam buraki :) zaraz usmażę udka kurczaka :) Mam ochotę na buraczki zasmażane :) Jeden kot śpi w domu, drugi biega na dworzu, pies poszczekuje na schodach i sąsiadom spać nie daje :O Ale cisza wokół mnie :) i deszcz pada :( Taka pogoda to tylko na czytanie :) ciepły kocyk i dobra książka i jeszcze dobra herbatka obok ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×