Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wstawac to ja musze wczesnie..praca... teraz..bym sie zdrzemneła....szaroburo za oknem....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiochy jedne!!:D szkoda czasu na spanie;-)) Ja juz od 2 godzin w domku ,obiad pyszny zjadlam ,a teraz herbate pije i ciacho jem:-))I tak sobie ebay przegladam,moze cos kupie ... ...ide budyn zrobic:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...natchnełas mnie... budyn z galaretka z czarnych porzeczek:classic_cool: to bedzie moja kolacja:classic_cool: ide..do kuchni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pycha:classic_cool: chyba załoze sobie konto na ebayu...dostałam namiar na fajna bizuterie...sklep sprawdzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis chbya by mnie zemdlilo;) a moze ie kurde nie jadlam nigdy takieo deserka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...bez obaw.. budyń smietankowy..biore taki bez cukru..i bez cukru go robie...a galaretka z czarnej porzeczki...roboty mojej mamy..jast lekko kwaskowa....wiec jest wszystko oki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->mialam nosa z tym budyniem co?:D A co to za bizuteria? Kurna mam chec na lososia...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Jak Wam sie spalo ,bo mi znakomicie:-)) Setunia-->stalo sie cos?:-(( Wielbiciel-->🖐️:-)) Udanego dnia kochani:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:classic_cool:🖐️ spało mie bardzo dobrze....pospałabym sobie dłuzej...ale cóz... miłego rowniez🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) niestety ponarzekam:P mi sie spao koszmani, pzez to , ze tak wialo:o nie mogam zasnac:o do tego jeszcze mi siec w tel pada:o ae to chbya wszystkim albo tylko w moim regionie pada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie pada..jeszcze...ale w B pada..snieg z deszczem...pewnie dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba znowu postow nie widac...Wielbiciel tylko z Asiuka sie wita;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam,Wielbiciel wital sie ze szystkimi:-)) Lubis-->moze postow nie widac :D Oliwki jem ...kurna co dzien to gorzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwki sa dietetyczne:P:P:P co innego jakbys sie zajadala np pizza bez pamieania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...fakt...Wielbiciel ma racje..:) :D ehhhh...z tymi postami..... musze popracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel mam nadzieje, ze to nie takie wymuszone bylo ,,za bardzo:P dzieki👄 i milego dnia Tobie zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×