Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiu ---> no fakt, zwłaszcza że w czwartek wielkie święto ;) 😘 U mnie ciepło i słońce świeci... :D Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam ubyło lat, Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzyyyyyyyy. Śpiewa skowronek nad nami, Drzewa strzeliły pąkami, Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Tyyyyyyyy. Ktoś na niebie owce wypasa, heeeeeeej Popatrz zakwitł już Twój parasol, heeeeeeej Nawet w bramie pan Walenty stróż, Puszcza wiosną pierwsze pędy juuuuuuż. Portret dziadzia rankiem wyszedł z ram, I na spacer poszedł sobie saaaaaaam. Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć, By zieloną wiosnę w głowie mieeeeeeeć. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->ale Ci wesolo.:-)) Mi nie bardzo:O,probuje dodzwonic sie do szefa ,ze sie zwalniam(miarka dzis sie przebrala),ale ciagle tel.ma wylaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu----starcie z szefem ,oczywiscie znow mial pretensje i zale ,ale w tym wypadku nie moja to byla wina ,a oberwalo sie mnie ,az sie poplakalam.....i powiedzialam sobie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na codzien taka nie jestem, a dzisiaj jestem smutem max, zyc mi sie nie chce, czemu ludzie maja o wiele lepiej ode mnie ? czemu nie mam inne urody, pieniedzy, normlanego ojca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam---->zycie juz takiej jest,nie ma sprawiedliwosci na tym Swiecie,jedni maja wszystko drudzy nic.A uroda i pieniadze to nie wszystko....... Glowa do gory:-))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->duzo zalezy od czlowieka. Ja tu sie staram dziewczyne podniesc na duchu,a Ty co mi tu filozofujesz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wielbicielu👄 U mnie wszystko dobrze-dziekuje:-)) Wiatry tylko straszne wieja i ciagle pada:O,ale samopoczucie w porzadku,licze ze utrzyma sie do konca tyg.:D Wyspany?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×