Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość Brzechwa
puściłem bąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozbuzie --->:D wiec Cie zaskocze,ja kopytka jem ,a z sosem pomidorowym lub grzybowym to moje ulubione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, co Ci pożyczyć? a zresztą... bierz co chcesz ;) Autko - nie wiem, mam nadzieję, że dobrze się sprawuje, bo inaczej będę wyklęty :D;) a Ty już kupiłaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry z ranca🖐️ U mnie juz slonce swieci,jak na drugi dzien kalendarzowej jesieni jest naprawde ladnie:-)) Wielbicielu--->a co masz do pozyczenia?;-) Drugiego pojazdu jeszcze nie kupilam,narazie to tylko tak sie przymierzam, ogladam w najblizszej przyszlosci mam inne plany i wydatki z tym zwizane .......wiec pozostaje mi czekac;-)) Milego dnia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada deszcz...🖐️ ale nie jest żle:D miłego dnia🌻 Łobuziaki?!?! o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop !hop!? A gdzie Was skarbenki powialo?;-)) Lubis pewnie z szefem na kawie:P,a co z Setunia i Wielbicielem.....spia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile do domu wychodze:D fakt...pilam kawe z szefem...i dwoma klientami:D:p ale bylo to spotkanie ...słuzbowe:classic_cool: do potem...miłego popoludnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tej chwili delektuje sie chwila przerwy...kawusia z mleczkiem...i słoneczkiem za oknem:classic_cool: słonecznego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ U mnie cos sloneczka dzis nie widac:-( i chlodno. za chwile do pracy smigam na caly dzien,a wieczorem na wesole miasteczko mam zamiar isc...chyba ,ze pogoda nie pozwoli. Udanego dnia Wszystkim zycze:-)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...ale bym sie zakreciła na karuzeli:D;-) zazdroszcze tego wesołego miasteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze na kibelku i prubóje zrobic kupke... :( Mam zatwardzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×