Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbicielu---->gorzej ,znacznie gorzej.sprawdzam dzis rano konto i co sie okazalo ,ze moja wyplata nie wplynela ,a miala wplynac w poniedzialek,a dzis piatek....dzwonie do szefa ,a on wielce zdziwiony,ze jeszcze nie doszly i smieje sie . wiec podejrzewam,ze wcale ich nie wplacil,bo takie cytuacje mialy juz miejsce. I jeszcze ma czelnosc do mnie wieczorami wydzwaniac,abym wczesniej przyszla do pracy ,bo towar do bazy nie wprowadzony....wiec grzecznie odmowil,wiec jutro spodziewam sie zastac towar rozrzucony po calym sklepie nie wprowadzony:D na gardlo dobra letnia woda z sola do plukania,lub oklad z ziemniakow;-))a jak nie to loda trzeba zjesc:D sernika to i ja bym zjadla,a tak musze sie zadowolic serkiem wiejskim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWA DA WIELBICIELA ZA ROZWINIECIE SKROTU!! :classic_cool: npilabym sie jeszcze piwka ale nie mam:( jutro jade do szkoly:) w niedziele tez lol:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki 😘 jak weekend minął? Asiu ---> a to kanalia z tego szefa ;) Na lodzika ochota by się znalazła :classic_cool: ale zimnego nie mogę, załatwiłbym się na cacy; zresztą już prawie ozdrowiałem ;) Setunia ---> jak Ty to możesz oglądać? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :O moj w pracy 😠 kasy ciagle na koncie brak:D Wielbicielu--->to dobrze,ze juz Ci lepiej:-) a jak u Ciebie minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co taka cisza? Gdzie się podziewacie? Lubisia już chyba z miesiąc tu nie zajrzała :p;) Asiu ---> dziękuję, znośnie, ale szału znów nie było :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie te literowki ale wczoraj bylam na imieninach u kolezanki:P:D a spotkanie bylo UDANE a nie danne , bo ktos jeszcze pomysli ze chodzilo mi o to, ze bylo denne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia--->a ja faktycznie myslalam,ze denne:P A co to za nowa funkcja sie pojawila .....prosze niczego tu nie usowac:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ to co..teraz jak sie komus moj post nie spodoba..bedzie go sobie mogl usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->jakie 7 litrow?to chyba juz bys padl co? 👄 kawe pije i za chwilke ide robic crosanciki z czekolada;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś 😘 właśnie widzę, choć nie bardzo wiem co te wszystkie numerki oznaczają. Dostrzegłem tylko, że masz bardzo dużo złota :D może byś tak podrzuciła ze dwie sztabki? :classic_cool: Asiu 😘 niby powinienem paść, ale jakoś się jeszcze ruszam ;) a co to... crosanciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 no bardzo wredna i pazerna w tej grze jestem:D:classic_cool: jak klikasz na mnie to tez cos tam zyskuję;) no wiem ze brzuchy rosna...ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->Croissanty -tak poprawnie to sie pisze;-) Słynne na cały świat francuskie rogaliki śniadaniowe. Kruche z zewnątrz, w środku puszyste, warstwowe i mocno pachnące, lekko maślane. Najlepsze z masłem i koniecznie ze słodkim dżemem, np. truskawkowym,ja jem z czekolada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wielbicielu---> to z obawy o Twoje zdrowie:-) 🖐️ Wolne dzis mam,chyba na miasto pojde cos kupic ...jak padac przestanie :O Udanego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ prezentacje mam miec..a centrala sie spóznia...jeszcze troche a ich oleje i tez jak Asiulka na miasto pojde:D:p w celach zakupowych oczywiscie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ale z moim zdrowiem wszystko w porząsiu, także nie masz czym sobie głowy zaprzątać ;) Lecę się pakować, wyjeżdżam jutro na parę dni odetchnąć trochę i naładować akumulatorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...baw sie dobrze:)👄 wróciłam z basenu...jestem przyjemnie zmeczona...;-) połoze sie wczesniej;-) do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×