Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wlasnie nie wiem:o ale dzis jakby lepiej najgorzej jest wieczorem i nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem zdrowa;-)🖐️ w domku juz jestem...od 14...ost moge sie wczesniej z pracy urywac;-) pomidorówke sobie jem:D miłego popołudnia🌻 wracajcie szybciutko do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis cze🌻 tez lubie pomidorowa ale dzis kpytka robie, tzn zrobilam tylko tystarczy ugotowac:) rwniez zycze milego popoluddnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie niby tez lepiej,ale noce koszmarne ....kaszel strasznie meczacy i suchy-w dzien znosnie,ale juz za dlugo to trwa:-( Pomidorowke to ja uwielbiam:-)),dzis tylko mialam nalesniki na slodko z serem ,galaretka i czekolada;-)) a kopytka to mi sie juz po nocach snia;-),musze w koncu zrobic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asi mi sie ten suchy kaszel tak ok 1 zaczna:/ a rano k 7mej mnie mokry mezy a jak dlugo to trwa u Ciebie bo wiesz, jakbys sie wylezala o by Ci dawno przeszlo a jak Ty rzemeczona jestes, bo ciagle pracujesz to do lata sie nie wyleczysz:o czego Ci nie zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->ja mam podobnie ,tez tak o 1 w nocy mnie zaczyna meczyc ,jak juz mocno spie i rano jak wstane ....masakra tak mnie meczy,ze az na wymioty mnie zbiera:O U mnie to juz 2 tydz.goraczki juz od kilku dni nie ma,ale kaszel ,katar ciagle trwa. podobno to moje niewyleczone wczesniejsze przeziebienie sie odezwalo:o ...juz zmeczona jestem ta sytuacja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLONISTKA88
JEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLONISTKA88
Jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle spicie?;-)🖐️ a ja dzisiaj w domciu:classic_cool: ubrałam choinke:classic_cool: 2.5 m wysokosci... jutro wkleje fotke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy ....jakis czas temu wrocilam-robie liste zakupow:O Zastanawiam sie kiedy te zakupy zrobie....czesc chyba jutro ,bo mam wolne ,a na wigilie nie wiem kto bedzie gotowal,bo tez pracuje😭 Lubis--->u mnie choinka tez juz ubrana ,ale nie taka jak w pl:-(,tu mam sztuczna ,ale obiecuje ,ze na kolejne swieta bedzie prawdziwa....a moze w pl bede na ten czas:-) Acha i oczywiscie czekamy na fotki:-)) kaszel ciagle atakuje ,ale noc przespala spokojnie dzieki mojemu panu od energii;-)) Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×