Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość kaikal
nie mogę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki9
mam lekka grype od temperatury w mieszkaniu siedze na laptopie i oglondam rozbij bank na tvn I LUDZIE NIEWYMYSLAJA SLOWA SOWA Z ZIELONYCH LITEREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ ...jeszcze 3 dni pracy:O Noga mnie boli:O Wielbicielu--->chyba spoznilam sie na te cieple buleczki😭;-)) Dziewczyny tez jeszcze spia?....co to sie dzieje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj;-)🖐️ pucowalam kominek...mnostwo kafli do wymycia;-) Wilbicielu...glodna jestem...masz moze jeszcze te buleczki?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u mnie tez pada ,ale deszcz:O jem sniadanie i za godz smigam do pracy:-(( Milego dzionka Kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami. Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie ! Lub, gdy przyjdzie Wam ochota Niech to będzie gwiazdka złota… Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba. No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Wam się marzy… Możecie także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić . Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała. Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie . A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. __________________$ _________________$$$ ________________$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$ _______________$$$$$$$ ______________$$$$_$$$$ _____________$$$_____$$$ Wesolych Swiat Kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czader
zaraz idę srać trzeba być pustym przed wigilią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani...Wesołych :)👄🖐️ u mnie tez bialo sie zaczyna robic...i lekki mrozek...fajnie:classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakos mgliscie:O Ale ogolnie fajnie jest;-)) Walcze z rybami:D Wszystkiego dobrego :-)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWWW sliczna kartka👄 a ja niedawno dopiero sniadanie zjadlam:) nie umiem sie obzerac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ w piekny sloneczny ranek:-)) Jak sie macie ?brzuszki na pasione:D ech:-((ja jutro juz do pracy 😭 Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×