Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Oooo,zguba sie znalazla;-)) Gdzie bylas jak Cie nie bylo?:-)) Do pracy za 30 min smigam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Ciemno jakos tak ciagle z rana:O,wstawac sie nie chce....chyba lenia mam;-)) Jeszcze 3 dni pracy😭 Udanego dnia Wam zycze👄:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ taa 2,a pozniej 6 od rana do wieczora .bo kolezanka na urlopie:O Jakos to wytrzymam;-)) Cos deszczowo za oknem. Udanego weekendu Wam zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->milo z Twojej strony👄;-)) Setunia--->no nic nie zrobie ,kolezanka jedzie na 2 tyg,ale tylko tydzien bede tak chodzic od rana do wieczora....z 2 tyg.niech sie szefostwo martwi :P A jak tam U Ciebie Setunia?wszystko gra?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu masz racje nie daj sie tak wykorzystywac:) u mnie gra ale uczyc mi sie nie chce:( jem se sniadani:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->zapracowana :-))na gg tez cisza. do pracy sie zbieram:O,ale za to wieczor bedzie intensywny:D;-)) Trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesssssssssssssssssssssssss
TERAZ WALE KONIA :-) MOŻE KTOŚ CHCE SIĘ PRZYŁĄCZYĆ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :O...caly tydz.padalo i dzis tez pada dla odmiany;-)) Milego i slonecznego dnia Wam zycze:-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ jak sie macie spiochy?;-)) Lubis--->snilas mi sie dzis...nie wiedziec czemu:-) Milego dnia Wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a m sie snilo duzo osob i rozne dziwne sytuacje:D i moj czesio tez mi sie snil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:classic_cool:🖐️ 👄👄👄 Asiulka...w jaki sposob sie snilam?;-) zalatana jestem...mam w domu nastolatke w trudnym wieku...masakra:D cieplego popoludnia🌻 a u mnie lekka zima...taka ze sloneczkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×