Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

witam wszystkich👄🖐️ za pakowanie prezentów sie własnie zabieram;) patrze tak na siebie w lustrze...i nic a nic nie przypominam Mikołaja...tym bardziej świetego:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...piszesz poscik...wychodzisz z kaffe...znowu poscik...i znowu aut z kaffe..;) upierdliwe to co prawda...ale jak Ci zalezy;) i tak Ci bedzie przyrastac...cos tam do tego rankingu... a wiecie...ze ja chyba dopiero po trzech miesiacach sie zorientowałam...ze oni licza nam posty...i bardzo sie zdziwiłam ze az tyle naklepałam...a wiekszosc ..i tak pewnie bezwartosciowa...ehhhhhhhhhhh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam i za pieczenie ciasta sie wzielam :-) Aby tylko mi wyszly;-)) Witam : Lubis🖐️:-)) Setunia🖐️:-)) Wielbiciel🖐️👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
...wiec nic oryginalnego :P wielbicielu 🖐️ ;) Asiulka 🖐️ ;) setunia 🖐️] ;) ciekawe, czy mnie pamietacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->jasne ,ze sie udaly:-)),nie moglo byc inaczej,wlasnie ostatnia polewe robie;-)) Zakonnica-->to TY?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
Asiulka - jednak masz calkiem niezla pamiec :D to ja, we wlasnej osobie, tylko jak zwykle w przebraniu ;) ale dawno mnie tu nie bylo :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
wielbicielu - ciezko pracuje, czasem tez imprezuje i nie mam czasu ani okazji, by sprawdzic poczte, nie mowiac juz o siedzeniu na kafe :o teraz korzystam ze Swiat i troche sie tu rozpanosze :P :D az sie stesknilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakonnica -no witaj:D.Jak sie masz ?opowiadaj? Wielbicielu-->w rozne klocki jestem dobra:D.....jak widac skromna dzis nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonnica ---> a rozpanosz się, może na powitanie po kielichu? \\_/ \\_/ \\_/ ;) Asiulka ---> i bardzo dobrze, od czasu do czasu można :) p.s. a w jakie jeszcze klocki? :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
Asiulka - wbrew pozorom, nie najgorzej ;) zobaczymy, jak bedzie za pol roku, bo pracuje dopiero od 3 miesiecy ;) a co u Ciebie? czesto tu jeszcze bywasz ;)? ja zajrzalam na momencik i normalnie nie poznaje prawie nikogo :D troche sie pozmienialo ;) tylko niektore teksty tak samo ambitne jak dawniej. az milo poczytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
wielbicielu - wiesz, ze kielicha zwykle nie odmawiam, ale jest juz wigilia, a w wigilie sie nie pije :P :D nadrobimy to po Swietach, zapewniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonnica ---> eee tam, mnie nikt kielicha nie zabroni, poza tym nie lubię się ograniczać ;) a skoro tak, to wypiję i z Twojego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->w gotowaniu tez jetem dobra,a w szczegolnosci miesko dobrze mi wychodzi:-)) Zakonnica-->jak widac,ciagle tu jestem,moze mniej jak kiedys ,ale zagladam.U mnie nic sie chyba nie zmienilo o dnia kiedy ostatni raz rozmawialysmy(duzo czasu minelo). Powiedz,wybralas W-we czy Gdynie(jesli dobrze pamietam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieke ciasto
Asiulka - zostalam tu, gdzie bylam, wiec obylo sie bez znaczacych zmian ;) tylko prace wybralam inna niz zamierzalam ;) ale nie zaluje, ze wlasnie tak sie ulozylo :D wielbicielu - mozemy to nadrobic w kazdej chwili po wigilii, nie musisz sie obawiac, bo z reguly nie odmawiam ;) [jak zapewne pamietasz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×