Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

A co mam jeszcze zostac?:D Obiecalam sobie ,ze dzis troche poczytam,ale jak widze nic z tego:-)) A TY co znow do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)🖐️ popracuję sobie...energia mnie jak co rano rozpiera:classic_cool: no i mam do wykonania zapalanowane wczesniej zadania..... smacznego dnia zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakas zmeczona po tej nocy wstalam:O i w przeciwienstwie do Lubisia-nic mi sie nie chce. dzis murem do 15.00 siedze w domu -czekam na przesylke ,ktora juz 2 razy mi dostarczano i ciagle mnie nie ma:D -dostalam ostatnia szanse:-)) Udanego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> i to było takie męczące? :p:D Prawie wolne, tylko jedną sprawę mam do załatwienia popołudniu, poza tym mogę się poobijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->nawet nie wiesz jak bardzo potrafi byc meczace. Chyba zaczne jakies prochy na spanie lykac:D Obijaj sie ,oby tylko nie mocno:P;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel jesli tylko do mnie trafisz to sie wpraszaj:P Asiulka ale ja mam ochote na pizze , moze gdyby mi wychodzila niedobra to bym nie robila jej tak czesto:P chbya ze masz jeszcze jakies fajne przepisy na \\cos smacznego;0 poza pizza mam ochote jeszcze na moja zapiekanke;) no i ogromna ochote na cos slodkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->na cos slodkiego to wiesz,ze u mnie zawsze sie znajdzie:DMam fajny przepis na Mazurek orzechowo-bezowy(moze juz Ci podawalam),mowie Ci pychota:-)) A TY masz cos fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka moge Ci pozniej wyslac przepis na ta zapiekanke moja!!!mowie Ci pycha:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wlansie cos slodkiego to bym, chciala ze sklepu nei chce mi sie czekac az to siezrobi i upiecze:( najchetniej to bym zjadla ptasie mleczko, juz od tygodnia mi sie go chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->oczywiscie,ze wyslij:-))napewno wyprobuje. A co Ciebie tak na slodycze ciagnie?:D ja jem galaretke........uwielbiam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie wiem dlaczego tak mi sie chce slodkiego:( chbya po prostu mi brakuje cukru:classic_cool: Wielbiciel jak masz ogolne namiary to po zapachu juz trafisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->jeszcze nie mam:D ide na 15.30 (mojego czasu),a w tej chwili to czekam na kuriera i nawet wykapac sie boje isc ,aby mnie nie zaskoczyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->dobrego to nic.Czesci do auta i bluzke....reszta poczta:-)) ostatnio troche zaszalalam:D Wielbcielu-->wlasnie patrzylam w lusterko i pod nosem nic nie mam-procz jakiegos malego \"pypcia\":D Dobra ludzie ,ide cos robic do kuchni,bo obadu nie bedzie jak tak dalej bede tu przesiadywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×