Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

przytulam was na dzien dobry...wszystkich:)🖐️ ost w ciagu dnia niemam czasu do netu zajrzec.... wszystko jest na juz...na wczoraj.... czasami zapominam jaki dzien tygodnia mamy;-) słoneczny dzien sie zapowiada....trza go jakos rozsadnie wykorzystac:classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co to za nocne romanse? :D asiu, o facetach z facetami się nie rozmawia, solidarność prącia, rozumiesz ;) a tym swoim się nie przejmuj, działaj wg mojej zasady: topić smutki w butelce... wina ;) lubisiu, uściski także dla Ciebie i maleństwa :)🖐️ i pamiętaj, dziś PIąTEK ;) dziewczyny, wypada założyć na pierwszą randkę sukienkę? nie chcę się znów odstroić jak na przyjęcie bożonarodzeniowe i już sama nie wiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna Matata 2
Witam🌻 Odpowiadając na tytułowe pytanie siedzę z duszą na ramieniu i czekam na drynd telefonu lubej.Jak długo się będziesz grzebał ja juz od1,5 godziny tu jestem.:D:D Miłego dnia🌻Miłego dnia🌻Miłego dnia🌻Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Pieruński Lucyper
00:16 [zgłoś do usunięcia] Asiulka13 Wielbicielu--->dziekuje i wzajemnie [przytulam na dobranosc] Kocioł przygotowany tylko rozpalić .Kogo?:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ hakuna--->bede pamietac na przyszlosc;-)) p.s ja poszlabym w spodniach jakis takich bardziej eleganckich.....,chyba ,ze to spotkanie w dzien to mozesz zalozyc kiecke ...jak zrobisz tak bedzie;-)) jeszcze dwa dni pracy i dwa dni wolnego:-) milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze na
kursie i przeglądam kafeterie jednym okiem,drugim patrze na wykładowce pozdrawiam serdecznie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opalam się fajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynoska_23
Czekam na rodziców (zrobiłam im obiadek) przeglądam kafeterie i czuje sie opuszczona- moj chlopak za granicą, siostra w pracy, nawet pies siedzi gdzies w innym pokoj/ dół totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz po pracy,jeszcze jeden dzien ....mam nadzieje,ze szybko mi zleci i dwa dni wolnego:D pogoda do banii:Owieje strasznie i na dodatek pada:O koktajl sobie zrobilam z banana,truskawek,mango,brzoskwini i miodu...pychota:classic_cool: udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V-a-n-i-t-y
Płaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojoj
V-a-n-i-t-y co za nieszczęscie Cię spotkało.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V-a-n-i-t-y
Ktoś mnie bardzo rani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz mu drzwi z drugiej
strony.nie warto sobie zawracać nim głowy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się:D🖐️ wstałam wczesnie..jak zwykle...ale dom ,ogrod i bobo mnie wciągneły;-) rozpadało się...to na pocieszenie loda sobie zjem;-) na patyku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halfa
Zamartwiam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPoleca
Ja właśnie skończyłam loda mojemu chłopakowi,zaraz on będzie mnie pieścił :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×