Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Hakuna---->nie wiem czy mam tyle sily i ochoty na otwieranie tych drzwi....jesli teraz nic z tego nie wyjdzie (a tak cos czuje w kosciach)to nie szybko umowie sie z kims:-)) ...ale nie powiem po tylu latach bylo milo znow poczuc szybsze bicie:D hakuna--->kto wie,co u Ciebie z tego bedzie ....moze i faktycznie slub.:-) setunia--->jaki tam pech....tyle tych spotkan mialas ,a Ty o pechu mowisz....na wszystko trzeba czasu...na odpowiednia osobe tez:-)) wytrwalosci i cierpliwosci.🌼 Wielbicielu--->co to nic nam sie tu nie chwalisz?!!! bylo ,az tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka, nie sądzę, dziś mieliśmy poważniejszą rozmowę, nawet się nie powinnam dziwić, jeśli się po niej wycofa... bardzo fajny chłopak, tylko do mnie trzeba dużo czasu i cierpli9wości, a on to taki w gorącej wodzie kąpany... eh głupio mi dzisiaj... a jak u tam, wyjaśniło się coś u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...problemy 'sercowe';-)🖐️ fajnie macie....;-) jak sie ich nie ma to dopiero problem;-) sliwowice robiłam...chyba opary spirytusy mi zaszkodziły:D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->i co dobra taka sliwowica swojskiej roboty?,jak tak ,to moze ja o przepis poprosze;-)) hakuna--->rozmawialismy wczoraj ,ale przez tel 40 min(wiesz jak to przez tel.)cos sie wyjasnilo,przynajmniej wiem czy mu zalezy czy nie.jest sporo do obgadania ,kazde z nas ma swoje plany jak na razie ,moje zwiazane tu jego w pl,i najwazniejsze jest dziecko -glownie o tej sprawie chcialam rozmawiac. postawilam sprawy jasno....ale sie nie przestraszyl:Dwiec to chyba dobrze-tak mysle. p.s hakuna--->moze wcale go nie wystraszylas....napewno to co powiedzialas da mu do myslenia-jesli mu zalezy to wszystko sie po uklada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sle fajnie dziewczyn macie:D ale ja to chyba musze odpoczac od intetu ez ostatnio raczej odpoczywam dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Artur
Dla jedzących czekolady i inne smakowitości: http://chomikuj.pl/?page=100516 Jest to serwis codziennie aktualizowany, więc warto stamtąd ściągać sobie przepisy-zwłaszcza, że jest to za darmo. Można też założyć własne konto do ściąganie większej ilości ciekawych pików: http://chomikuj.pl/?page=100528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula, cieszę się, że pomyślnie się ułożyło :) setunia może ma rację... nie znoszę, jak mi ktoś mówi, że wszystko samo przychodzi, jak się nie czeka. ale może faktycznie lepiej dać sobie spokój i pozwolić losowi decydować za nas... przynajmniej głowa mniej boli ;) lubisiu, prześlij po kielichu tego specjału, przyda się na dobry początek dnia :D dianka, nic dziwnego, maluszki lubią słodkości, musisz o to zadbać :) miłej środy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🖐️ 4 kg węgierek...zadnych tam mieszańców,czeczenek i takich tam...najlepsze ponoc zwykłe wegierki... odpestkowujemy...kroimy na 8semki...pestkę z co 10siatej sliwki zatrzymujemy...zalewy to dwoma litrami wodki i dwoma spirytusu... zamykamy szczelnie...wstawiamy w zaciemnione miejsce na...no wlasnie....musze sie tesciowej dokladnie zapytac na ile... ale cos mi majaczy pol roku...;-) pozniej dopisze... na razie to u mnie stoi i sok puszcza;-) pozniej cukier.... normalnie w domu mam wytwornie alkoholu:D masakra.... bede pozniej...teraz szykujemy sie z Kasia do pediatry.... miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u mnie dzis cos pod chmurka. koktajl pije i mysle czy mam na tyle chceci i sily ,aby za sprzatanie sie wziac:O reka i nadgarstek po wczorajszym tenisie mnie bola. lubis--->ale dobra musi byc taka sliwowica swojska-nigdy nie pilam,moze i ja zrobie ...ale czy ja tu wegierki kupie?😭 setunia--->jakies szczegoly?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo..Asiulka...rozrywasz sie fizycznie...siatkowka..tenis :classic_cool: ja mam czas na spacer i rower...ale dobre i to;-) Seti..no..no..dawaj...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis--->jak bylo u pediatry?wszystko dobrze? p.s rowerek tez jest fajny,ale chcialam sprobowac czegos nowego,a ze korty do tenisa mam blisko i za darmoche wiec czemu nie sprobowac:-)) A w siatke i reczna gralam w czasach szkoly podstaw.i liceum-dobrze bylo sobie przypomniec;-) Setunia--->no gadaj gadaj!! zakupy internetowe robie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rośniemy ładnie...ładnie przybieramy na wadze🖐️ zapisałam się na basen...od pon bede sie regularnie pluskała...o silowni czy czyms takim tez mysle... ale zobaczymy jak u mnie z czasem... do pracy wracam w styczniu...z jednej strony mi sie chce,bo lubie swoja prace...ale z drugiej...echhh zostawic malenstwo:( cięzko mi bedzie... na szczescie moja mama zajmie sie małą...to jakas pociecha ,ze nie z obcym ja bede zostawiała... chyba najwyzsza pora zajac sie koszykami z tulipanami... jak ten czas szybko leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry,dobry ale deszczowy i to bardzo:-)) koktajl pije. reka ciagle boli po tenisie,ale bede miec 2 tyg przerwy ,bo moj przeciwnik wyjezdza do pl😭 lubis--->ja to bym tez chetnie po plywala ,ale nie umiem i chyba juz sie nie na ucze;-)) do szkoly sie zapisalam od 14.09 zaczynam:-)) milego i slonecznego dnia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hakuna wielbik, kobiety znają sposoby, by nabrać ochoty" - o taaak, znają też całe mnóstwo sposobów, żeby ochoty pozbawić ;):D "setunia eeeeeee co do tego nie musicie trzymnac bo cos mi w nim jakos nie pasi" - co Ci nie pasi?? może zbyt wybredna jesteś? :p;) "Asiulka13 Wielbicielu--->co to nic nam sie tu nie chwalisz?!!! bylo ,az tak zle?" - raz lepiej, raz gorzej, innym razem tragicznie :D "Asiulka13 ja to bym tez chetnie po plywala ,ale nie umiem i chyba juz sie nie na ucze" - wstyd! ;) przecież to takie proste... kładziesz się i machasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkakace
karmie piersia moja 3 tyg coreczke i siedze na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu czyzbys byla na dieiekoktajlowej?;) W zeby mi sie jego nie podobaja mowi ze che sobie kupic jakas wypasiona "beemke"- mam ochote mu napisac zey moze najpierw zainwetowal w dentyste.:o ale jak zrobic to delikatnie?:P chyba wiec tego nie zobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz z pracy wrocilam...kawe pije:-)) setunia--->nic z tych rzeczy,zadna dieta,nigdy sie nie odchudzalam...a moze powinnam:D Setunia--->moze zapytaj go czy ma lek przed dentysta?:-)) lubis--->na angielski sie wybieram....kto wie ,moze kiedys jakis papierek uda mi sie tu zdobyc;-)) Wielbicielu--->wstyd to krasc,duzo ludzi plywac nie umie,przyznam uczylam sie ,a raczej uczono mnie i jak raz poszlam na dno tak juz mam taki lek ,ze chyba nic z tego na stare lata juz nie bedzie:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×