Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ Gdzie Wszyscy?...odpoczywacie?:-)) Ja tez odpoczywam ...w kuchni;-))obiad zjedzony ,ciasto upieczone-czekam na kolezanke ,ktora wrocila z pl z nowym biustem:D-bedziemy ogladac:P;-) ...a wieczorem mmmmmmmm....;-)) jak dobrze miec wolne:-)) milej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ide na trzecia randke :P ale (.)(.) sobie żadne z nas nie zrobiło, więc nie będzie tak ciekawie... :D :classic_cool: miłej niedzieli robaczki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik--->nudzisz sie czy to tak z sympatii?---------> przykro mi słuchać twego sarkazmu A--13 ale czy obdarowuje kazdy top?Jesli jestem intruzem nie muszę tutaj zaglądać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z dogusem na wystawie🖐️ ...no...jednym słowem...doskonały pies:classic_cool: padam...kolorowych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauuuuuuuuu hau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesien się zbliza🖐️ musze pomyslec jak i gdzie tulipany posadzic...i inne takie... ani sie obejrzymy a tu swieta.... echhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWW a ja to mam pecha:P z moich 2 ostatnich z 2woma roznymi nic nie wyszlo;) a Twoje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka, jakichkolwiek drzwi by nam przed nosem nie zamykali, zawsze można otworzyć kolejne... 🌼 setka 🖐️, ogólnie jestem zadowolona, rosnę gdy słyszę "zobaczysz, i tak kiedyś się z tobą ożenię" :D, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zastanawiała się teraz, czy ja tak właściwie chce się z kimś wiązać :O wielbik, podziel się z nami też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś zaraz zaradzimy na to... hmm może po prostu spiknijcie się z asiulką? :D asiula, jak myślisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ja tez mam niby dosc musze hya odetchnac chociaz jak bylam w sobote na jednej dyskotece to dalam sie jednemu "poderwac" i fajnie sie tanczylo i gadalo i dzis zadzwonil [1,5h gadalismy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna ---> czyli niewykluczone, że będą z tego dzieci?? :D Hakuna ---> ale przecie mówię właśnie, że mam dość randek, wystarczy mi chyba na parę lat tych "atrakcji" ;) Setunia ---> będziemy kibicować :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbik, niekoniecznie ;) przynajmniej aj nie mam tak dalekosiężnych planów wobec niego :) jeżeli w ogóle jakieś mam, bo czasem wolę gonić króliczka :classic_cool: :O wielbik, kobiety znają sposoby, by nabrać ochoty :D setka, to się nazywa ruch w interesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee co do tego nie musicie trzymnac bo cos mi w nim jakos nie pasi ale no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×