Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość With Love...
eeee tam wysokie :P ja chcialabym jeszcze 5/7cm na plus moj men jest b.wysoki i ja przy nim wygladam jakbym byla niska nie lubie butow na obcasie wiec te kilka cm. byloby jak znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawiona diagnoza: ALe chce spalic troche brzucha i boczki i chyba tez o tym myslicie! Kazdy ma inne marzenia:P ja chce wazyc ok 45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
Wietam nowe dziewczyny :D To na co się decydujemy? Na jaką dietkę? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadlam sniadanie: szparagi na parze i jajko sadzone II sniadanie: jogurt z musli i otrebami obiad: zupa pomidorowa z natka pietruszki i pulpecik drobiowy w sosie grzybowym /nie moglam sie powstrzymac/ przekaska: 1/2 serka capri i 2 lyzki niskoslodzonego dzemu truskawkowego /mialam chcec na cos slodkiego/ teraz pije 2 piwko, wiem ze to duzo kcal ale chce szybko dzis zasnac zeby juz nic nie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zrzucić 5 kg i ważyć 58. podoba mi się moja figurka ale jest jedno ale.. chce mieć płaski brzuszek i pozbyć sie tzw. oponki (brzuch, buły hehe). chcę się oczyścić i nabrać smukłości hehe. jaką dietkę zaczynamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
Mam ochote na jogurt z musli :P Chyba polece jeszcze dziś do sklepu i kupie sobie na śniadanko na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech każda wybierze coś dla siebie, ważne zeby się tego trzymała:) hihi Ja też mam wysokiego faceta- 195 cm i chciałabym być taką kruszynką która ginie w jego wielkich ramionach;) A propo wzrostu też chciałabym mieć z 5 cm na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawiona diagnoza
dziewczyny, ja chyba musze w sport zainwestować, nie dosc ,ze jestem wegetarianką od 2 lat, to nie piję od tego samego czasu napojów żadnych słodzonych , bardzo rzadko batony itp. a dalej 60 kg przy 160 cm. To dopiero coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
To co 1000kcal? Myśle, że to chyba najlepsza dieta, najmniejsze ryzyko jojo? Jakies inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
u mnie odpada w sumie tylko kopenhaska bo tam jest za duzo rzeczy, ktorych nie lubie - reszty moge sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bibelotka Wlasnie zastanawiam sie nad jakims farmaceutycznym wsparciem :) Oczewiscie mowie o czyms bez recepty. Np therm line i bio cla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
Mój cel nr 1: zjechać pare cm w biodrach i wysmuklić twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TAKA TAM Moja koleaznka uzywa TERM LINE 2 jest troszke nizsza odemnie(ok 158 albo mniej) i po tych tabletkach schudla w pasie 9cm !!!w sumie nie miala z czego bo wazyla cos ok 47 kg ale naprawde efekty bylo widac!!tez chce sobie ten specyfik kupic ale zasze mi szoda kasy..:D ponoc mozna kupic takie \"listki\" nie od razu cala paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
9 cm w pasie. Wow! Ile kosztuje to term line 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja propozycja: - zero słodyczy ! - zero napojów gazowanych - nie używamy cukru a jak ktoś lubi herbate słodzoną to proponuje słodzik - warzywa, owoce - nie jemy po 18 - można pić herbatke np. czerwoną :) - zero fast foodów itp. Ja mam tak, że jak jest ciepło jest mi łatwiej się odchudzac bo nie chce mi sie jeść tylko pić. damy rade dziewczyny :] mam nadzieję że nie zrezygnujecie tak łatwo i pokażemy swoją silną wolę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
akwamaryna jestem za. :D tylko z pepsi light nie jestem w stanie zrezygnować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERM LINE 2 kosztuje ok 50 zl. Ja wlasnie pije czysta wod gazowana:Ptaka celestynke. co mozemy zastapic slodyczami? morele suszone cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longoriae
przylaczam sie 160 cm 53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
akwamaryna podejmuje wyzwanie :) zgadzam sie na wszystkie pkt. dodaje od siebie: - 3 razy w tyg.ruch - 1,5 l. wody dziennie - krem (zel) na cellulit - duuuuuuzo pogody ducha, motywacji i optyyyyyymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
with love co do kremu na cellulitis to sie raczej w moim wypadku nie sprawdzi bo nie mam nic z tych rzeczy ani rozstepow.chyba ze na wszelki wypadek sobie zakupic:P Ja dodalabym do punktow brzuszki =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
o nie, brzuszki nie dla mnie :( mam problem z kregoslupem, ktory ujawnia sie wlasnie po brzuszkach i innych cwiczeniach ziemnych na twardej powierzchni :( ale inny rodzaj ruchu jak najbardziej !!! ja na dzisiaj uciekam, pozdrawiam was wszystkie - wytrwalosci dziewczyny - uda nam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibelotka - nie jedz żadnych suszonych owoców! one mają b.duzo kcal wbrew pozorom! Morele suszone 100g 284kcal 1 sztuka (10g) 28kcal chyba ze zjesz 1-2 ale tym sie nie najesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, które nie mają problemu polecam balsam nivei z kompleksem 10, skóra nawilżona i ujędrniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×