Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Koleżanka jedzie na jabłkach i je wase ale słyszałam,że za dużo jabłek to też nienajlepiej..ten kwas szkodzi ząbkom ;] (ale czy to prawdą..?;|) Musimy coś wymyśleć nnatally!!->broń bozeee nie poddawajmy się za wczaS :) Może utworzmy sobie wstępny jadłospis z malusią zawartością kalorii?(na jutro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love -->obmyślamy skuteczniejszy plan na schudnięcie..może polecisz nam jakieś rady?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, nie bardzo ;) nie moja kategoria niestety, bo wy strasznie malutko jecie (motylkujecie) i planujecie dzionek z mala zawartoscia kcal! moge wam jakis jadlospis rzucic ale nie pisze sie na stosowanie :) ile chcecie jesc kcal dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slitka_ ----> może głodówka to rozwiązanie...? Ja już nie wiem :-( załamałam sie nie przekraczam 1000 kalorii, a waga stoi... Ech... ratunku!!! With love ----> może Ty jakoś pomożesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love-->jezeli chodzi o mnie,to przyznam,że ja nie licze w ogóle kalorii-->staram się jeść jak najmniej...A jaka jest najjj ilośc kalorii dziennie?Może zaczne liczyć, to będzie lepiej...Proszę doradz..bo jak mam tak się męczyć i nic nie zrzucać..to nie dam rady ;/ Jeśli byś mogła to poleć mi jakiś dzienny jadłospis..ale jak już wcześniej wspominałam-->nie warzywny..!!nie tkne warzyw chocby nie wiem coo..:( Jeśli to cos d, to lubie białko i owoce!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnatally-->głodówke sobie odpuśćmy..i tak będzie jojo później...;/ Kiedyś i tak byśmy musiały zacząć jeść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem :) znam wszelkie diety, teorie, mam przepisy, rozpiski itd. i co? to tylko teoria, niestety! nie polecam glodowek, diet bardzo niskokalorycznych (300-500kcal) i wszystkich super szybkich sposobow! rozsadnie wygladaja diety 1200kcal, south beach, nielaczenia - ale wszystko zalezy dla kogo, bo kazdemu pasuje co innego! słitka__ --> jedzenie najmniejszej ilosci jedzenia - to tez nie najlepszy pomysl, spowalniasz przemiane materii i narazasz sie na jojo a jadlospis... no coz zalezy jaka dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slitka_ wiesz myślę, że od jutra zrobie sobie tydzień oczyszczający na jabłuszkach i kiwi ... i zobacze jakie będą tego efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slitka_ ---> nie jesz zadnych warzyw? naprawde zadnych? (ogorki, pomidory, brokuly, papryka - nic?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hMm... podobno zdrowo jest sobie zrobić tydzień oczyszczający... potem jeść malutko... systematycznie, przestrzegać kilku zasad i myślę, że nie wróci... moja mama kiedyś tak się odchudzała na jabłuszkach i kisielu ...i nie wróciła jej poprzednia waga ... hMm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem...każdy mi się pyta :D i nie wierzy jak można nie jeść warzyw!!A można !!:D:) jestem przykładem :) Lubie jedynie marchew,ziemniaki,fasole i chyba na tym zakończe :P (wiem,że to dziwne ale to juz mam od dzieciństwa..:/ i zmienić sie już nie da...wstręt jakiś?;|) With Love--> Bardzo Cie proszę podaj mi jakąś dobry jadłospis(krótki) związany z dietą białkową..co jeść na śniadanie najlepiej,obiad..,kolację..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz umre ze strachu... od jakiegoś czasu mieszkam sama...mój były musiał się o tym dowiedzieć bo napisał mi \"Zaraz u Ciebie będę. Masz być pachnąca\" i wydzwania... Dodam, że jest nie obliczalny...co robić....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam to szczęście, że zawsze mogłam jeść dużo i nic ...waga mi stała...załatwiłam się tak jak mieszkałam w Niemczech ...:-( wszystko na szybko, jedzenie w locie...gdzieś na mieście i mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cos takiego? moze odpowiada --> ale to jest bardzo malutko kcal, prawie glodowka !!! max 300-400kcal ZESTAW 1. Ś: jogurt naturalny + 2 łyżki otrąb (75kcal) O:gorący kubek (70kcal) P: jabłko (70kcal) K: chrupkie + thincrisp z 1 rożkiem serka topionego+ pomidorek (90kcal) ZESTAW 2. Ś: 2 łyżki musli + mleko (80kcal) O: 2 parówki fitness + 1 mały ziemniak (110kcal) P: kiwi (40kcal) K: truskawki (70kcal) ZESTAW 3. Ś: jogurt owocowy (40kcal) O: fsola smażona bt 100g + ziemniak(110kcal) P: grejfrut (100kcal) K: jajko na miękko (90kcal) ps. ja bym tego nie stosowala ale moze cos sobie zmodyfikujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Ci za pomoc :) coś spróbuje:) ale odrobine dodam od siebie(do śniadania m.in),bo jak nie to umre w szkole :P A tak w ogóle co najlepiej jeść na obiad..bo nigdy nie mam pomysłu..mama upichci zawsze cos tlustszego i nie tykam..;/, bo na sniadanie i kolacje to wypije jakiś jogurt,kefir czy coś+ owoc,natomiast problem mam z tym obiadem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto ma tyle silnej woli, żeby wytrzymać dwa tygodnie w ściśle określonych warunkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko ----> Nie odbieram... napisał, że wie, że sie boje i jestem sama w domu...zamknełam drzwi, zgasiłam światło... Nie wiem co zrobi, jest nieobliczalny, byłam z nim 2 lata temu... skazali go na 8 lat...to chyba normalny nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love --> jakis mięsnych:) A mogę tak łączyć podczas dnia-rano i wieczorkiem jogurciki itp itd,na obiad mięsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to to nie :) he he oczyszczac to ja sie nie bede - dziekuje 🖐️ ale moze skusze sie na I faze (14dni) south beach ? ja sie nie nadaje do glodowania niestety (slaby motyl ze mnie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne jest, ja zawsze też myślałam, że się nie nadaję, ale miewałam dni, że nic mi nie mogło przez gardło przejść i jadłam niemalże na siłę ... Im dłużej tak, tym potem łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słitka__ ---> chcialabym ci pomoc i wymyslic cos madrego ale ty strasznie trudny przypadek jestes :P --> zwlaszcza te warzywa (filar kazdej diety) ps. no ja juz zmykam, na dzisiaj koniec :) dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love--> ale i tak Ci bardzo dziekuje :* Widzicie chyba nici z mojego odchudzania..;/ nie jem warzyw-nie mam wymarzonej figury(cry) nnatally-i co ja mam zrobić?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slitka_ owoce...? je lubisz prawda... Nie wiem co robić, jak przyjdzie wezwe policje... co o tym myślisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie.. lubie:) tylko tez co za duzo to nie zdrowo:/ ja bym sie nawet nie zastanawiała tylko wezwałą policję:/ ojj głupi ten typ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanikowałam troszke... i mam uroki mieszkania samej :-( Co do diety, nie wiem już co jeść... i jak jeść mniej... jemy niewiele, ćwiczymy i nic...? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×